Найкращий оператор/тариф (тема для бажаючих флудити)

Який оператор найкращий?


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    567
Реєстрація
31.03.10
Місто
Черкаси
Телефон
Моторола Edge 20
Давайте вже ближче до теми.
От є абонент КС, що сидів на мінімальному загальнодоступному тарифі чи тарифі утримання. І вирішив, що з нього досить.
Які є найдешевші варіанти, як з MNP (коли запрацює), так і зі зміною номера?
  • У ВФ на думку приходить лише «Yezzz 2023» ( 80 грн) без можливости зміни тарифу і незрозумілим майбутнім. Все решта >100 грн.
  • У Лайфа є «Просто Лайф» (90 грн за недомісяць, лише MNP). Все решта >100 грн.
  • У Лайки є «Все в одному XS» (30 грн) або можна просто поповнитись на 25 грн, щоб отримати внутрішньомережеві дзвінки і витрачати посекундно. Але на цьому операторі треба завжди бути готовим до пригод.
  • У 3Mob є тариф-конструктор «green» (30 грн на найдешевшому пакеті або без абонплати посекундно). Для eSIM є лише тариф за 80 грн чи річні.
Нічого не забув?
У водафона є контракт ред турбо за 70 грн на рік для мнп, але регіональний, але там і поза межами регіону прийнятні умови.
 

cds

Реєстрація
16.04.16
Місто
Днепр
Телефон
Pixel 4a, Nokia 515
какая должна быть компенсация от перевозчика/киевстара
Дуже тупий і недоречний приклад.
У випадку аварії 12 грудня з Київстар - абонент має оплачені, але не отримані послуги. Не зрозуміла різниця з перевізником? А в моєму випадку не просто оплачені послуги а ще й контракт.
И что вам не понятно?
То что для многих материальные потери по подключению и использованию симок других операторов значительно больше чем будет возврат за нерабочие дни от КС.
Или что моральные издержки зачастую бывают больше материальных.
Или как раньше давали компенсацию Гб, минутами и смс, так многим они ненужны от слова "совсем" т.к. они и тарифные не используют полностью, а зачем еще то что не нужно.
Извините, но для этого консерваторию не нужно заканчивать.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
  • У 3Mob є тариф-конструктор «green» (30 грн на найдешевшому пакеті або без абонплати посекундно).
В інтернет-магазині купити нову сімку з тарифом Green не вийде. Спочатку купуєте за 400 грн з тарифом "річний", а вже потім можете переходити. Як на мене сімка за 400 грн- не варіант для бюджетника, хоч це ціна за рік наперед. Взагалі їх не розумію: могли б зайняти бюджетну нішу, а так спалили за собою всі мости.
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
  • У 3Mob є тариф-конструктор «green» (30 грн на найдешевшому пакеті або без абонплати посекундно).
В інтернет-магазині купити нову сімку з тарифом Green не вийде. Спочатку купуєте за 400 грн з тарифом "річний", а вже потім можете переходити. Як на мене сімка за 400 грн- не варіант для бюджетника, хоч це ціна за рік наперед. Взагалі їх не розумію: могли б зайняти бюджетну нішу, а так спалили за собою всі мости.
або лише MNP на тариф Green
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
У Києві і області масові обстріли і знеструмлення. Водафон швидко здох (інтернет не працює). А Київстар інтернет продовжує працювати! О це стресостійкійсть.
Як там lifecell хто може сказати?
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
У Києві і області масові обстріли і знеструмлення. Водафон швидко здох (інтернет не працює). А Київстар інтернет продовжує працювати! О це стресостійкійсть.
Як там lifecell хто може сказати?
Кс тримається через те, що половина абонентів пішли до конкурентів.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Можу відписати за світло і воду
Немає нічого з цього
 
  • Sad
Реакції: goga
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
У Водафона є новий тариф Турбо на припейді. Трохи поглузую з тупорилості Водафона.
1. Навіщо зроблено складності як от "перехід в цей тариф заборонено" (тільки нове підключення, або MNP перехід)? Ну зроблю я MNP фінт - Водафону легше буде?
2. Є однойменний тариф Турбо і на контракті, але регіональний... І лише за 100 грн. Чому не зробити такий але національний тариф, нехай вже і дорожче ніж 100 грн? Очевидні ж речі. Я би підключився але мені треба національний тариф на контракті! Припейдом майже не користуюся з релігійних переконань.
3. Доступні контрактні тарифи - кончений відстій: плати за хвилини на дзвінки за кордон які мені не потрібні. А в абонплату входять. І хвилин мало на всі напрямки по Україні (як є на припейді в старому Джойсі).
4. Чому досі немає VoLTE - невже керівництву байдуже на розвиток кампанії?
5. Тупі обмеження політики чесного користування інтернет. Чого лише у Водафона не можна використовувати SIM для роздачі в модемі? "Плати окремо гроші". А піструн вам а не окремо гроші! У Київстар та lifecell немає таких обмежень. Ще торенти не дозволені... Якщо мені раз на місяць припустимо треба буде торент або роздачу то мені Київстар обрати бо Водафон дебіл з обмеженнями? Ну так, я наразі на контракті Київстар бо Водафон дебіл.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
я використовую
чому не можна ?
В деяких тарифах за окремі гроші.
Водафону пох.й буде, тому що
Я міг би і перейти на Водафон як на основного оператора з Київстар. Тобто я хочу цього. Але Водафон робить усе можливе щоб цього не трапилося! Тупими обмеженнями, недосконалою тарифною політикою, ... Вище писав. Тому Водафон у мене є запасним оператором на припейді. Це значить, що серйозно я його не розглядаю. Сьогодні він в мене є а завтра ні. Якщо б Водафон був серйозним оператором то я б його використовував на контракті основним номером.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Space Cat, ну ти не бачиш профіта від вольти/вовайфай, то це ще не значить, що його немає. Швидше з»єднання, відсутність фонових шумів при розмові, можливість спілкуватися при відсутності мережі, або ж краща якість якщо немає покриття 3/4ж в приміщенні.І як на мене, досить прикривати водафон…Час визнати, що впровадження нових технологій не є їх сильною стороною, та й ніколи не було
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Space Cat, ну ти не бачиш профіта від вольти/вовайфай, то це ще не значить, що його немає. Швидше з»єднання, відсутність фонових шумів при розмові, можливість спілкуватися при відсутності мережі, або ж краща якість якщо немає покриття 3/4ж в приміщенні.І як на мене, досить прикривати водафон…Час визнати, що впровадження нових технологій не є їх сильною стороною, та й ніколи не було
Ну насмішив, а тарифи які?? Вони все заточують під свою мережу, до спини мені такий оператор коли я мушу думати чи стане мені хвилин на других, я в водафоні і так добре чую і якість зв"язку анітрохи не гірша ніж в київстар, особливо оте твоє спілкування при відсутності мережі, ага як репнули київстар так старпаки водафон моментом розкуповувались, їх вартість добігала до 400 гивень.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
ага як репнули київстар так старпаки водафон моментом розкуповувались, їх вартість добігала до 400 гивень.
В итоге, как только Киевстар заработал, все вернулись обратно, а Водафон остался в лучшем случае второй картой если вдруг опять Киевстар поломается.
 
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Вони все заточують під свою мережу, до спини мені такий оператор коли я мушу думати чи стане мені хвилин на других
Та ладно! Вільний Лайф - 1600 хвилин. Має вистачити. Платинум - взагалі 3000 хвилин.
Нема в мене такого покриття.
 
Зверху