Оператор з найкращим покриттям (тема для флуду №2)

Лучшее покрытие у


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    216
Реєстрація
22.02.18
Місто
Запорожье
Телефон
LG V60 V600EA
оффтоп
Всі тут звикли як я хламив водафон, але останнім часом мушу визнати- вони таки щось почали робити і робити нарешті руками з плечей. В місті Чоп увімкнули агрегацію, при чому не як Київстар, де вона є лиш на вулиці, а працює по всій квартирі. При чому інколи 2600 має кращий рівень сигналу ніж 1800. Швидкість радує. Правда телефонію майже не використовую- всіх привчив до месенджерів.
Переглянути вкладення 30402Переглянути вкладення 30403
Ты в центре живешь?Или спальный район?
На відшибі, за містом. Один час у водафону тут навіть 2ж був нікудишній. Потім таки розширили покриття чи розвернули сектора. Ідеально тут працювали завжди лиш жовті, але останнім часом у них явний перегруз.
У желтых везде перегруз)))) потому что меньше нужно было говорить "ни"))
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
оффтоп
@olmifrant саме Ужгород і район це такий острівець червоних, серед синього моря)) Але обоє майже нічого не робили з покриттям і тому "їжачки кололися..." але сиділи на водафоні. Лайф гарно зробив 2ж мережу і потім майже в кожному селі 3ж, через то деяка частина зробили його для себе основним. Еру 4ж жовті явно програли як покриттям, так і по швидкостях. Сині мають менше всього 3/4ж БС, тому до основного оператора навіть дешевими тарифами не можуть на себе переманити. Але це вже офтоп в цій темі)
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
оффтоп
@olmifrant, у жовтих перевантаження перш за все через тілібонькіни тарифи... До чого тут ні, якщо і на бс у них не вистачає грошей (я про кількість), в плані економії коштів вони зробили все правильно.
 
Реєстрація
22.02.18
Місто
Запорожье
Телефон
LG V60 V600EA
оффтоп
@olmifrant, у жовтих перевантаження перш за все через тілібонькіни тарифи... До чого тут ні, якщо і на бс у них не вистачає грошей (я про кількість), в плані економії коштів вони зробили все правильно.
Оффтоп конечно но не могу пройти мимо.
Что они правильно сделали? Взяв меньше всех частот? Это глупости думать так. Конечно ясмет вещал что они сделали все правильно и при их количестве абонентов этих частот хватит.
Но. Как мы теперь видим это не так. Ну совсем не так. Когда лте выдает скорость 1 мегабит это не совсем норма. Плюс к тому же. Взяв на торгах такое количество частот они сами себя похоронили. Уже сейчас перегрузка бешеная а дальше будет еще хуже. Население Украины уже распробовали что такое 4ж интернет. Компьютеры ноутбуки планшеты это все отходит на второй план и все больше и чаще люди используют телефон для обзора сетей и всего прочего. И по другому уже не будет. Будет лишь еще больший рост трафика по экспоненте. А частоты закончились. Пойти на рынок и купить еще как пучек укропа не выйдет.
Мое мнение конечно но думаю многие согласятся что лайф поставил крест на развитии и навсегда смирился с ролью третьего лишнего. И никогда теперь его громкие заявления о завоевании рынка не станут реальностью. А нужно было любыми средствами привлечениями инвестиций кредитами проституцией отдела менеджмента взять как можно больше частот потому что это ЗАДЕЛ НА БУДУЩЕЕ. Будущее которого у лайф теперь нет.
Конец.
 
Останнє редагування:

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Усі оператори кажуть що бракує коштів на будівництво. Хтось знає примерно скільки треба грн на 1 бс? Незнаю де ще спитати.
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Усі оператори кажуть що бракує коштів на будівництво. Хтось знає примерно скільки треба грн на 1 бс? Незнаю де ще спитати.
З якою метою цікавитесь? Може, бажаєте щось пожертвувати? )))
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
оффтоп
У желтых везде перегруз)))) потому что меньше нужно было говорить "ни"))
Не так все однозначно. У жовтих є ще запас по частотах: як мінімум 2600 практично не збудований, особливо той кусочок на 5mhz який швидше виключення ніж норма.
Відповідно напрошується висновок, якщо б жовті не говорили ні, то мали б такий же ж не утилізований кусочок на 5mhz тільки в 1800

p.s. перенесіть в потрібну гілку по LC LTE
 
  • Haha
Реакції: idea

CCharodey

Заблокирован
Реєстрація
17.04.20
Місто
хмельницький, Пижівка.
Телефон
Xiaomi Redmi Note 9 Pro
@raptor, операторам точно ні.
Бо постійно читаю що внас найдешевший зв'язк, малий ARPU, т.п. А почитаєш звіти квартал то виходить до :oops: навідь якщо лишається 1 мільярд чистого прибутку. Як що правідно читаю. Якщо ціна бс грубо кажучи 300-500 тисяч грн щетайте самі скільки можна будувати.
І я знаю варіант як резко підняти arpu мінімум до 85грн
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
Всі тут звикли як я хламив водафон, але останнім часом мушу визнати- вони таки щось почали робити і робити нарешті руками з плечей. В місті Чоп увімкнули агрегацію, при чому не як Київстар, де вона є лиш на вулиці, а працює по всій квартирі. При чому інколи 2600 має кращий рівень сигналу ніж 1800. Швидкість радує. Правда телефонію майже не використовую- всіх привчив до месенджерів.
Переглянути вкладення 30402Переглянути вкладення 30403
А тут на востоке наоборот Киевстар начал много вкладывать в сеть) хотя и водафон тоже на уровне) похоже они решили отказаться от разделения на красные и синие регионы что вообще то очень радует ибо только в такой ситуации у них будет нормальная конкуренция а у абонентов возможность выбора.

Ще б Vodafone вирішив не розділяти на червоні та сині. Може би й абонентів підназбирав трохи. Хмельницька область: Vodafone - 58 БС LTE, Київстар - 380. Навіть Хмельницький на окраїнах не покритий. От і доводиться терпіти булькання в голосовому зв'язку заради нормального 4G покриття.
 
Реєстрація
24.11.08
Місто
Хмельницкий
Телефон
Xiaomi 12
тема про покрытие Vodafone
У Хмельницькому Київстар -147 БС LTE і те не все ідеально з покриттям, Vodafone - 27. Які заявки? Докиньте нам сотню БС.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Последний месяц много езжу по всяким под-киевским далям, до 100 км на север, юг и восток. Покрытия нормального нет ни у КС, ни у лайфа, местами пропадающий совсем, слабый 2ж, но интересно что у обоих примерно одинаково. Смысл второй СИМки с КС как-то незаметно потерял смысл в области?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
plebis, мтс и интер не тестил ?
я бывает езжу в Черкасскую область
Борисполь - Переяслав и почти под Прохоровку так там лайф лучше себя чувствует
а у меня только кс :(
 
Реєстрація
04.07.20
Місто
г.Ковель, Волынская обл.
Водафон якось краща якісь сигналу ніж киевстар. В містах багато спостерігав що 4ж киевстара пропадало коли в приміщення заходиш хоча антени їхні не подалік знаходяться. Водафон якось краще тримае. Киевстар краще тому що наприклад в деяких невеличких містечках вони по пару антен ставлять. На відміну від водафона в яких там 1 базова станція.
Post automatically merged:

В квітні водафон поставили повністю нову базову станцію в с.Битень Волинська обл. Працюе в 2 стандартах 2g і 4g. Screenshot_20200704-132653_Chrome.jpgScreenshot_20200704-130608_Chrome.jpg
 

Вкладення

  • IMG-599f4b5a3590032d545c5aef0ec2a817-V.jpg
    IMG-599f4b5a3590032d545c5aef0ec2a817-V.jpg
    575.8 КБ · Перегляди: 25
  • IMG-f35bfdb7292115eae265c034fa7fab15-V.jpg
    IMG-f35bfdb7292115eae265c034fa7fab15-V.jpg
    509 КБ · Перегляди: 24
Останнє редагування:
Реєстрація
04.07.20
Місто
г.Ковель, Волынская обл.
Ніхто не хвалить конкретного оператора. Просто констатація фактів які спостерігав. Дві базові станції стоять одна біля одної. Відходиш на пару км в ліс чи в приміщення. Киевстар майже пропадае водафон тримае нормально. Якщо вам неподобаеться що тут пишуть в цій темі непотрібно показувати які ви круті слова знаете і вміете так бодро розмовляти. Вчіться без образ висловити свою думку, надіюсь у вас це получиться
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
На рівнинній частині Закарпаття Водафон суттєво розширив 4g покриття в 2020. Там же я буваю за пів року покрили більше ніж за весь попередній період
 
Останнє редагування:
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Водафон якось краща якісь сигналу ніж киевстар. В містах багато спостерігав що 4ж киевстара пропадало коли в приміщення заходиш хоча антени їхні не подалік знаходяться. Водафон якось краще тримае. Киевстар краще тому що наприклад в деяких невеличких містечках вони по пару антен ставлять. На відміну від водафона в яких там 1 базова станція.
Post automatically merged:

В квітні водафон поставили повністю нову базову станцію в с.Битень Волинська обл. Працюе в 2 стандартах 2g і 4g. Переглянути вкладення 31206Переглянути вкладення 31207
а це ви самі ведете карту (я про відмітку БС на гугл-карті), чи вона у відкритому доступі є?
 
Реєстрація
04.07.20
Місто
г.Ковель, Волынская обл.
Водафон якось краща якісь сигналу ніж киевстар. В містах багато спостерігав що 4ж киевстара пропадало коли в приміщення заходиш хоча антени їхні не подалік знаходяться. Водафон якось краще тримае. Киевстар краще тому що наприклад в деяких невеличких містечках вони по пару антен ставлять. На відміну від водафона в яких там 1 базова станція.
Post automatically merged:

В квітні водафон поставили повністю нову базову станцію в с.Битень Волинська обл. Працюе в 2 стандартах 2g і 4g. Переглянути вкладення 31206Переглянути вкладення 31207
а це ви самі ведете карту (я про відмітку БС на гугл-карті), чи вона у відкритому доступі є?
Сам добавляю і створюю цю карту. Де точно знаю що стоять. Багато бс знаю де приблизно стоять (в дорозі коли їдиш бачу яка бс якого оператора) але на картах гугл тяжко найти ту мачту. Інколи не видно тіні від труби як водафон наприклад любить там ліпити соту, або мішае рослинність (гугл фото зроблене влітку). Тому поки не переконаюсь в остаточних координатах поки не добавляю. Але це восновоному я Волинську обл створюю. В інших областях хоч і знаю де чия стоїть не хочеться заморочуватись шукати... Можу ссилку скинути і відкрити доступ до редагування. І скинути скріни операторів щоб гарно виглядало. Якщо буде цікаво.
 
Реєстрація
07.10.19
Місто
Київ
Телефон
realme 6
Водафон якось краща якісь сигналу ніж киевстар. В містах багато спостерігав що 4ж киевстара пропадало коли в приміщення заходиш хоча антени їхні не подалік знаходяться. Водафон якось краще тримае. Киевстар краще тому що наприклад в деяких невеличких містечках вони по пару антен ставлять. На відміну від водафона в яких там 1 базова станція.
Post automatically merged:

В квітні водафон поставили повністю нову базову станцію в с.Битень Волинська обл. Працюе в 2 стандартах 2g і 4g. Переглянути вкладення 31206Переглянути вкладення 31207
а це ви самі ведете карту (я про відмітку БС на гугл-карті), чи вона у відкритому доступі є?
Сам добавляю і створюю цю карту. Де точно знаю що стоять. Багато бс знаю де приблизно стоять (в дорозі коли їдиш бачу яка бс якого оператора) але на картах гугл тяжко найти ту мачту. Інколи не видно тіні від труби як водафон наприклад любить там ліпити соту, або мішае рослинність (гугл фото зроблене влітку). Тому поки не переконаюсь в остаточних координатах поки не добавляю. Але це восновоному я Волинську обл створюю. В інших областях хоч і знаю де чия стоїть не хочеться заморочуватись шукати... Можу ссилку скинути і відкрити доступ до редагування. І скинути скріни операторів щоб гарно виглядало. Якщо буде цікаво.
О, можна, я теж можу додати туди деякі БС, які точно знаю, чийого оператора)
 
Реєстрація
04.07.20
Місто
г.Ковель, Волынская обл.
Водафон якось краща якісь сигналу ніж киевстар. В містах багато спостерігав що 4ж киевстара пропадало коли в приміщення заходиш хоча антени їхні не подалік знаходяться. Водафон якось краще тримае. Киевстар краще тому що наприклад в деяких невеличких містечках вони по пару антен ставлять. На відміну від водафона в яких там 1 базова станція.
Post automatically merged:

В квітні водафон поставили повністю нову базову станцію в с.Битень Волинська обл. Працюе в 2 стандартах 2g і 4g. Переглянути вкладення 31206Переглянути вкладення 31207
а це ви самі ведете карту (я про відмітку БС на гугл-карті), чи вона у відкритому доступі є?
Сам добавляю і створюю цю карту. Де точно знаю що стоять. Багато бс знаю де приблизно стоять (в дорозі коли їдиш бачу яка бс якого оператора) але на картах гугл тяжко найти ту мачту. Інколи не видно тіні від труби як водафон наприклад любить там ліпити соту, або мішае рослинність (гугл фото зроблене влітку). Тому поки не переконаюсь в остаточних координатах поки не добавляю. Але це восновоному я Волинську обл створюю. В інших областях хоч і знаю де чия стоїть не хочеться заморочуватись шукати... Можу ссилку скинути і відкрити доступ до редагування. І скинути скріни операторів щоб гарно виглядало. Якщо буде цікаво.
О, можна, я теж можу додати туди деякі БС, які точно знаю, чийого оператора)
Ок. Зара кину тобі ссилку на карту
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Последний месяц много езжу по всяким под-киевским далям, до 100 км на север, юг и восток. Покрытия нормального нет ни у КС, ни у лайфа, местами пропадающий совсем, слабый 2ж, но интересно что у обоих примерно одинаково. Смысл второй СИМки с КС как-то незаметно потерял смысл в области?
Щодо Київської, то думаю, що втратив. Lifecell в межах 100 км від Києва має покриття співмірне з Київстаром. А ось Львівська і Рівненська - варто мати Київстар в заначці.
 
  • Like
Реакції: Inn@
Зверху