vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Аргумент про "північної Америки" неадекватний
В каждом регионе есть стандарты на распределение спектра радиочастот. Если мы хотим в Европу, надо соответствовать европейским стандартам, а не делать винегрет.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Аргумент про "північної Америки" неадекватний, в багатьох країнах 850 і 900 одночасно використовуються
Можна список цих багатьох, де LTE чи 5G використовується одночасно на 850 і 900?) Бо я щось бачив штуки 2 таких країни і це ніяк не багато.
 

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Хоч завтра можна запустити LTE-450
По моєму, 450МГц забрали під спец звязок і запустити там нічого не вийде. Та і навіть якби вийшло, підтримки кінцевим обладнанням просто немає, а купувати окремий специфічний девайс під це будуть одиниці і це буде просто не рентабельно
Мерканская военщина GMRS, FRS ?
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
ЗСУ
Телефон
Poco M5s Samsung S23U
Аргумент про "північної Америки" неадекватний, в багатьох країнах 850 і 900 одночасно використовуються
Можна список цих багатьох, де LTE чи 5G використовується одночасно на 850 і 900?) Бо я щось бачив штуки 2 таких країни і це ніяк не багато.
Латинська Америка (Венесуела точно), Китай, Австралія, Тайланд як мінімум
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Латинська Америка (Венесуела точно), Китай, Австралія, Тайланд як мінімум
Тобто у багатьох це не в 2х а 4х країнах?)
Post automatically merged:

А нє, схоже усе ж в 2х. У Венесуелі LTE не має ні на 850, ні на 900. У тайланді немає LTE 850.
Тобто 2 країни так і залишаються...
Мабуть варто задуматисть, чому на 195 країн, тільки 2 використовують одночасно LTE 850 і 900
 
Останнє редагування:

Lawyer

Харьков, Украина
Реєстрація
07.06.08
Місто
UA 21 (Харкіff,УКРАЇНА)
Телефон
ZTE Blade A7 2020
Аргумент про "північної Америки" неадекватний, в багатьох країнах 850 і 900 одночасно використовуються
Можна список цих багатьох, де LTE чи 5G використовується одночасно на 850 і 900?) Бо я щось бачив штуки 2 таких країни і це ніяк не багато.
Латинська Америка (Венесуела точно), Китай, Австралія, Тайланд як мінімум
Крім Австралії - список - страшно дивитися. Нехай краще Зеонбуд звалить нижче 49 каналу на давно прораховані йому частоти. І тоді вже можна опрацьовувати 700 та 800 диапазоні по 30 МГц в кожному. До речі, в міждіапазонні проміжки 733-758, 788 - 832 теоретично можна знову цифрове телебачення запхати на 54,55, 61-65 канали дмх, з CDMA 800 примудрилися ж працювати в цих проміжках.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Аргумент про "північної Америки" неадекватний, в багатьох країнах 850 і 900 одночасно використовуються
Можна список цих багатьох, де LTE чи 5G використовується одночасно на 850 і 900?) Бо я щось бачив штуки 2 таких країни і це ніяк не багато.
Латинська Америка (Венесуела точно), Китай, Австралія, Тайланд як мінімум
І побудуємо CDMA ver.2.0?
 
Реєстрація
07.08.20
Місто
Запоріжжя
Телефон
Nokia G22
Так як у нас впроваджують VoLTE, то мені страшно за 5G.
не бачу взаємозвʼязку взагалі. і взагалі, пересічному користовачу 5G до стелі
Ну якщо ви не бачите зв’язку між VoLTE (4G) та 5G то вибачайте. Впровадження 5G тягне за собою впровадження VoLTE.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
тому що в 5G нема голосу
Ой, а як же зж араз люди в 4ж без волте живуть? Як зараз люди в 5ж без VoNR живуть?
Чому в 5ж мережах обов'язково голос пускати саме через недопрацьовану схему для 4ж?
А не перейти саме на VoNR чи залишити як є?
Щось, що поки масово не працює і невідомо чи колись буде
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
plebis, що таке CSFB знаєш? Ось так і живуть
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Я не дуже в темі мобільних технологій, але судячи з того, що не випадає телефон з 5G при дзвінку, в Румкнії core побудували)

Значить в нас буде або економ варіант в 2/3G, і частково VoLTE.

А взагалі обговорювати все це зарано. Ще стільки часу будувати ....
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
студент, буде data only на початку
потім як розгорнуть VoLTE повноцінно, можна буде впроваджувати VoNR
 
Зверху