Платні опитування: винагорода за свою точку зору

Реєстрація
08.02.15
Місто
Чернiвцi
091, так пока ничего и не пришло
На Лайку тоже ничего еще не пришло. На Интер пришло по 20.
На два киевстара кинули только по 10 грн. На остальные киевстары по 90. Издеваются!
Post automatically merged:

Сьогодні чи вчора платили?
Сьогоднi.
 
Реєстрація
03.07.24
Місто
Львів
Підкажіть, як в тому кантарі зареєструватися, то немає зв'язку з сервером, то не дає укр номер ввести хоча версія додатка саме під укр. З компа взагалі якась фігня повна.
 
Реєстрація
26.03.24
Місто
Харків
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8T
Надійшло опитування від Кантар (12 хв., 2600 балів, онлайн покупки).
Варіант покупки нового смартфона у Rozetka на початку опитування їх не задовольнив.
 
Реєстрація
23.02.23
Місто
Львів
Здравствуйте подскажите что можна сделать.Пробовал виводить сертифікат на 50 грн.на Eva1000000849.jpg
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Не нравится мне, что Градус наглеет, ладно - другие тоже просят всегда возраст, потом год, потом год и месяц рождения, но он начал требовать в опросе полную дату рождения. Это как-то чересчур для анонимности.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Не нравится мне, что Градус наглеет, ладно - другие тоже просят всегда возраст, потом год, потом год и месяц рождения, но он начал требовать в опросе полную дату рождения. Это как-то чересчур для анонимности.
У него есть виды на вас!
 
Реєстрація
18.09.22
Місто
Київ
Здравствуйте подскажите что можна сделать.Пробовал виводить сертифікат на 50 грн.на EvaПереглянути вкладення 63148
У них постоянно такая хрень со всеми сертификатами. Поддержка постоянно говорит про тех проблемы. Пробуйте каждый день брать сертификат.
 
Реєстрація
22.06.17
Місто
Івано-Франківськ
Телефон
Xiaomi Redmi 10
Кантар прислав,щось варте уваги? Дають 99грн за 2год)
Якщо ви є мамою/татом/опікуном дитини віком від 12 до 19 років, яка проживає у вашій родині, ми хочемо запропонувати йому/їй взяти участь у дослідницькому онлайн-проекті на тему купівельних та споживчих звичок
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
Кантар прислав,щось варте уваги? Дають 99грн за 2год)
Якщо ви є мамою/татом/опікуном дитини віком від 12 до 19 років, яка проживає у вашій родині, ми хочемо запропонувати йому/їй взяти участь у дослідницькому онлайн-проекті на тему купівельних та споживчих звичок
Або це також 99 грн... Якщо ви маєте поруч родича віком 55-65 років, який проживає у вашій родині, ми хочемо запропонувати йому/їй взяти участь у дослідницькому онлайн-проекті на тему купівельних та споживчих звичок.
 
Реєстрація
08.02.15
Місто
Чернiвцi
Якщо ви є мамою/татом/опікуном дитини
Якщо ви маєте поруч родича віком 55-65 років
Вони вже незнають як заманити на це горе-опитування.:ROFLMAO:
Я, раз спробував, плюнув та забув.
Бо 2-3 години, це зашквар.
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Львов
Телефон
Samsung A52
Якщо відповідати "ні/не знаю/не користуюсь/не планую/не маю...", то проходиться за 20-25 хвилин. На деяких екранах "які з цих ... вам відомі?" можна взагалі нічого не відмічати, і переходить на наступне питання, хоча не деяких пише "потрібна відповідь", але і в такому разі іноді достатньо поставити одну галочку
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщо відповідати "ні/не знаю/не користуюсь/не планую/не маю...", то проходиться за 20-25 хвилин
Я так один раз зробив,- "вибачте, ми шукаємо трішки іншу аудиторію...".
Ну, після оплати 99 грн за 3 години варто відповісти: "вибачте, я шукаю інше опитування".
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Львов
Телефон
Samsung A52
Якщо відповідати "ні/не знаю/не користуюсь/не планую/не маю...", то проходиться за 20-25 хвилин
Я так один раз зробив,- "вибачте, ми шукаємо трішки іншу аудиторію...".
Можливо, але можна хоч на одному екрані щось відмітити. А поки - нормально (троє "знайомих" розказували)
 
Реєстрація
08.03.24
Місто
Житомир
Вітання всім. Підкажіть, опитування від Кантар в усіх відкриваються? Останні декілька днів приходять запрошення до опитувань на пошту і при спробі перейти сторінка спрямування не відкривається бо переглядач класифікує її як небезпечну. Попередні опитування відкриваються. Може хтось зможе помогти? Дякую.
 

Samsung

КПЖЗ
Реєстрація
09.10.08
Місто
Славутчина
Телефон
XIAOMI Mi Max 2
Вітання всім. Підкажіть, опитування від Кантар в усіх відкриваються? Останні декілька днів приходять запрошення до опитувань на пошту і при спробі перейти сторінка спрямування не відкривається бо переглядач класифікує її як небезпечну. Попередні опитування відкриваються. Може хтось зможе помогти? Дякую
Спробуйте так
 
  • Like
Реакції: jaks
Зверху