Пошук потрібних програм

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Потрібна програма для зміни голосу на телефоні в момент розмови під Андроід
наврядчи. краще якусь китайську дзвонилку придбати з такою функцією (раніше такі точно випускали)
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Шановні, тут таке питання.

Камрад в мене запитав, я задумався - дійсно питання цікаве. Самому не завадить таке.
В цілому: чи є якась софтина, утіліта, віджет чи щось інше, щоб наочно та зручно показувала по якому з'єднанні зараз л'ється трафік?
Ну з життєвого поточного прикладу якось: бук на від роутера на звичайному єзернеті через док-станцію.
Бац, вимикають світло, сам роутер ще буде жити деякий час від ДБЖ, бук теж від свого аккума, а посередені свіч, який потух. Бук перемикається на вай-фай прозоро, працюємо далі.
Далі ДБЖ видхся, "стаціонарний" інтернет пропав, перемикаюсь на внутрішній модем (тримобовський). Його вистачає бути на зв'язку та листати там щось. Тут робоча задача під'єднатись до віддаленої тачки, але там лише по "білому списку" айпишників пусте. Мій смарт з "стаціонарним IP", тому роблю точку доступу і під'єднуюсь до неї роботу попробити. Далі назад на внутрішній модем з тримобом.
Тут світло з'явилось. Пішли коннекти по езернету та вайфаю. Інше вимикаю. Ну така активна двіжуха між з'єднаннями.

Так от можно чимось зручно бачити через яке з'єднання біжить трафік на поточний момент часу?
Бо інколи зачитався, не помітив, що вже на вай-фаї, а там задача чекає, що більшого каналу потребує.
Чи перерва і можу під їжу якесь онлайн відео вже запустити.

Приоритетно цікавить під лінукси з GUI, але якщо таке є в інших ОС, то вже пошукаю по аналогам.
Бо не можу запит в гуглі сформувати правильно, бо видає абсолютно все, але не в тему.
 
Причина: доповнив
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Так от можно чимось зручно бачити через яке з'єднання біжить трафік на поточний момент часу?
Стандартні віндові засоби пишуть мережу, через яку ти підключений.
Так я ж можу одночасно підключений до кількох різних мереж. Цікавить оперативно знати через яку зараз біжить саме інтернет.
 

Qst

Реєстрація
02.06.09
Місто
Киевская область
Так от можно чимось зручно бачити через яке з'єднання біжить трафік на поточний момент часу?
Стандартні віндові засоби пишуть мережу, через яку ти підключений.
Так я ж можу одночасно підключений до кількох різних мереж. Цікавить оперативно знати через яку зараз біжить саме інтернет.
Если под линух, то можно апплет использовать Network Data Usage Monitor и к нему можно vnstat прикрутить, хотя и не обязательно.
 
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Так от можно чимось зручно бачити через яке з'єднання біжить трафік на поточний момент часу?
Стандартні віндові засоби пишуть мережу, через яку ти підключений.
Так я ж можу одночасно підключений до кількох різних мереж. Цікавить оперативно знати через яку зараз біжить саме інтернет.
Если под линух, то можно апплет использовать Network Data Usage Monitor и к нему можно vnstat прикрутить, хотя и не обязательно.
Для себя нашел еще пару консольных. Как раз то, что нужно. Включал/выключал соединения - сразу видно как движение трафика начинает перемещаться на другой интерфейс. "bmon" и "cbm". Можно окошко стянуть до минимума и закрепить "Always on Top" где-нибудь в уголке. Для винды еще поищу.

1668842301963.png
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У наявності є відео у форматі двд, хочу його перенести на гуглфото. В який формат {аві, мов, мкв...} краще конвертувати це відео і якою програмою це зробити?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
У наявності є відео у форматі двд, хочу його перенести на гуглфото. В який формат {аві, мов, мкв...} краще конвертувати це відео і якою програмою це зробити?
Питання не в форматі, а в кодеку. avi/mov/mkv це контейнери. Найшкращий на сьогодні то кодек то H.265, але не думаю що на якості DVD відео він особливо відрізнятиметься від H.264. Тому можна взяти перший ліпший конвертор із пошуку, наприклад безкоштовний freemake video converter.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
У наявності є відео у форматі двд, хочу його перенести на гуглфото. В який формат {аві, мов, мкв...} краще конвертувати це відео і якою програмою це зробити?
Питання не в форматі, а в кодеку. avi/mov/mkv це контейнери. Найшкращий на сьогодні то кодек то H.265, але не думаю що на якості DVD відео він особливо відрізнятиметься від H.264. Тому можна взяти перший ліпший конвертор із пошуку, наприклад безкоштовний freemake video converter.
І який кодек обоати?
У freemake - H.264, бо H.265 там немає. У іншій програмі - якщо є H.265, якщо немає - знов таки H.264.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У наявності є відео у форматі двд, хочу його перенести на гуглфото. В який формат {аві, мов, мкв...} краще конвертувати це відео і якою програмою це зробити?
Питання не в форматі, а в кодеку. avi/mov/mkv це контейнери. Найшкращий на сьогодні то кодек то H.265, але не думаю що на якості DVD відео він особливо відрізнятиметься від H.264. Тому можна взяти перший ліпший конвертор із пошуку, наприклад безкоштовний freemake video converter.
І який кодек обоати?
У freemake - H.264, бо H.265 там немає. У іншій програмі - якщо є H.265, якщо немає - знов таки H.264.
А як конвертнути у фулшд, щоб було 1920х1080? Чи воно того неварто?
 
Реєстрація
01.11.21
Місто
Запоріжжя
У наявності є відео у форматі двд, хочу його перенести на гуглфото. В який формат {аві, мов, мкв...} краще конвертувати це відео і якою програмою це зробити?
Питання не в форматі, а в кодеку. avi/mov/mkv це контейнери. Найшкращий на сьогодні то кодек то H.265, але не думаю що на якості DVD відео він особливо відрізнятиметься від H.264. Тому можна взяти перший ліпший конвертор із пошуку, наприклад безкоштовний freemake video converter.
І який кодек обоати?
У freemake - H.264, бо H.265 там немає. У іншій програмі - якщо є H.265, якщо немає - знов таки H.264.
А як конвертнути у фулшд, щоб було 1920х1080? Чи воно того неварто?
Програвач зробить upscale.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
У наявності є відео у форматі двд, хочу його перенести на гуглфото. В який формат {аві, мов, мкв...} краще конвертувати це відео і якою програмою це зробити?
Питання не в форматі, а в кодеку. avi/mov/mkv це контейнери. Найшкращий на сьогодні то кодек то H.265, але не думаю що на якості DVD відео він особливо відрізнятиметься від H.264. Тому можна взяти перший ліпший конвертор із пошуку, наприклад безкоштовний freemake video converter.
І який кодек обоати?
У freemake - H.264, бо H.265 там немає. У іншій програмі - якщо є H.265, якщо немає - знов таки H.264.
А як конвертнути у фулшд, щоб було 1920х1080? Чи воно того неварто?
Програвач зробить upscale.
Якість буде поганою?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Якість буде поганою?
Якість у будь-якому випадку не буде кращою за вихідну картинку. Тому робити апскейл сенсу немає, програвач видасть не гіршу якість ніж якщо перекодувати у 1080Р, тільки розмір файлу буде менший якщо залишити поточне розширення.
Покращення якості при апскейлі можуть тільки нейромережі і то там є ньюанси і це рішення для індустрій а не для домашнього перекодування.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Може хтось знає якусь програмку, яка б "ховала" вікна за панеллю задач в 11-ій вінді? Що маю на увазі - знайшов додаток, який робить панель задач динамічною в залежності від кількості запущених чи закріплених програм. Виглядає це ось так:
1675969181063.png

А хотілось би, щоб було постійно ось так:
1675969258426.png
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
У дефолтних налаштування таскбара є можливість його просто весь ховати і коли мишка виїжджає з нього і показувати, коли мишка повертається до низу екрану
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
У дефолтних налаштування таскбара є можливість його просто весь ховати і коли мишка виїжджає з нього і показувати, коли мишка повертається до низу екрану
Пробував - незручно. Бо не видно в будь-який момент час і мову вводу. Хотілося б, щоб в такому вигляді панель була саме закріплена.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чи існує віртуальний принтер у формат зображення? TIFF, PNG, вже не питаю про JPG?
Про *.psd і *.xps в курсі.
 
Зверху