Проблеми із форумом

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Кеши перестроились - попробуйте л почистить весь локал сторедж и сделать логин-логаут
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Рендомно не подсвечивает, при єтом одна и та же тема
1580898174858.png
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Таки да. Подсвечивает, если в профиле смотреть "Полученные реакции". А если из оповещений - нет.
Post automatically merged:

Рендомно не подсвечивает, при єтом одна и та же тема
Цитирование подсвечивает, реакции - нет.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Есть еще вероятность, что движку не хватает памяти, судя по еррор логам. Ваня обещал глянуть\добавить если в этом дело.
Post automatically merged:

Ваня добавил, проверьте плз
 
Останнє редагування:
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Проблема з пошуком по форуму. Треба знайти наприклад тему про MNP. Коли набираю в полі пошуку "MNP" то лається, що занадто коротке слово набрав. Але решту слів в назві теми не пам'ятаю, якщо додавати наобум слова/букви то пошуковий зміст спотвориться. Прохання зробити щоб шукало і по короткому слові теж. Без штучних обмежень.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Проблема з пошуком по форуму. Треба знайти наприклад тему про MNP. Коли набираю в полі пошуку "MNP" то лається, що занадто коротке слово набрав. Але решту слів в назві теми не пам'ятаю, якщо додавати наобум слова/букви то пошуковий зміст спотвориться. Прохання зробити щоб шукало і по короткому слові теж. Без штучних обмежень.
Как временное решение: можно искать с аргументом *, т.е. MNP*
 

Янус

S/1979 S 2
Команда форуму
Реєстрація
02.03.08
Місто
Київ
Телефон
Pixel 6a
Проблема з пошуком по форуму. Треба знайти наприклад тему про MNP. Коли набираю в полі пошуку "MNP" то лається, що занадто коротке слово набрав. Але решту слів в назві теми не пам'ятаю, якщо додавати наобум слова/букви то пошуковий зміст спотвориться. Прохання зробити щоб шукало і по короткому слові теж. Без штучних обмежень.
Це так.
Шукай гуглом, треба просто написати "MNP site:https://red-forum.com/"
Ось так: https://tinyurl.com/wgg739r
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Как временное решение: можно искать с аргументом *, т.е. MNP*
Не працює. Пише "нічого не знайдено". Схоже, воно розуміє буквально, наче слово повинно бути із зірочкою.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Как временное решение: можно искать с аргументом *, т.е. MNP*
Не працює. Пише "нічого не знайдено". Схоже, воно розуміє буквально, наче слово повинно бути із зірочкою.
Тогда не знаю, у меня работает:
Screenshot_2020-02-25-17-33-58-875_com.android.chrome.jpg
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Тогда не знаю, у меня работает
А якщо шукати MNP* з опцією "Тільки в заголовках" то нічого не знаходить. Я шукаю саме в заголовках щоб тему знайшло. Тема "Сохранение номера при смене оператора / MNP в Украине" містить в назві слово MNP між іншим.
 

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Тогда не знаю, у меня работает
А якщо шукати MNP* з опцією "Тільки в заголовках" то нічого не знаходить. Я шукаю саме в заголовках щоб тему знайшло. Тема "Сохранение номера при смене оператора / MNP в Украине" містить в назві слово MNP між іншим.
Ну а в поиске по заголовкам оказалось, что работает вариант *MNP* ))) Глюки они такие...
 
  • Like
Реакції: drmz

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
Ну а в поиске по заголовкам оказалось, что работает вариант *MNP*
В мене що MNP* що *MNP* мають однаковий результат (Нічого не знайдено, пошук у заголовках).
М-да, если честно, то проверял на другом слове (газ*) и с ним всё работает, в т.ч. по заголовкам. Сейчас попробовал ещё несколько вариантов с тремя буквами и звёздочкой и их ищет. А с MNP глюк. Чудеса и только...
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху