Підбір комплектуючих для настільного ПК

Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
"ТС зараз купить Чіфтек на 700Вт за 1700 грн" - так, а що не так з чіфтеками? Я розумію, якщо були б вимоги по шумності блока живлення - тут, зазвичай, малошумний бж коштуватиме дорожче. І навіщо себе обмежувати в потужності бж (400-500 Вт) на можливий майбутній апгрейд ПК?
ТС задумав покупку в травні. Тут, якщо в нього буде час, гроші і можливість купувати в цій країні, то в травні актуальність i5-12400 i Ryzen 5600 буде така сама, як сьогодні у i5-10400F
Купував колись у 2013 Чіфтека (Arena) на 500Вт за ~300₴ - живий досі, щоправда здебільшого зараз лежить на поличці, зрідка тестує всякий хлам. Бо в 2018 купив Чіфтека (Navitas) вже на 800Вт, десь за ~2к₴ - теж норм тихенько собі працює, в ігри ганяю рідко, та й моя GTX 970 вже давно не топ, але те що даний БЖ надійний - для мене це факт.
Може зара там в них є оверпрайс, я хз, але 2-3 штуцери за БЖ то є ніби ок.
П.С. 500-ватний колись пережив увімкненим два удари блискавки, в сусіда роутер двічі горів, мені або пощастило або ця штука таки не з г... зроблена.
купував дідо колись ВАЗ 2101, в 1992, за 3000 у.о. - живий досі, щоправда здебільшого стоїть в сараї, дідо ним сміття з двору вивозить. І сину, старий калоїд, купив 2109, вже 1.5 газ-бензин 3 покоління - теж тихенько собі їздить. Правда, я не гонщик, ганяю рідко. Але заводиться і на дачу якось жінку вожу. Вона в мене давно не топ-модель, то не скаржиться. Але що ВАЗ своїх грошей коштує - це факт. Зара трохи ціни у ВАЗ оверпрайс, але за 3к що ти кращого візьмеш?
П.С. 2109 у сусіда колись пережив ДТП, передок обгорів. Але Василь трохі підварив, підшаманив з каркасом, та і Василь вар'ят ще той.. Мені пощастило, або мій таки не з гівна роблений а просто смердить так.
 
Останнє редагування:

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Надійність БЖ - питання специфічне.

Для прикладу, в офіс переважно купляли 350-450Вт FSP з дорожчих, ніколи не підводили. Взяв FSP Epsilon 700W додому, комп 24/7 без вимикань працював, і на 3 рік при вимкненні для обслуговування більше не увімкнувся, мало того при перемикання вимикача блок вибивав автомати. Віддав в сервіс - поремонтували вхідний каскад, і я продав той БЖ. Замість нього взяв Corsair CMPSU-650HX і цей блок живлення служить мені вже 9-тий рік, з яких більше 8,5 - також працював 24/7. І саме цікаве, що обидва БЖ весь час були захищені блоком безперебійного живлення, себто на вхід їм завжди подавалася якісна енергія.

Зараз, коли береш в руку більшість 500Вт БЖ, хочеться посміхнутися, адже важать вони менше, ніж колись 350Вт FSP, щось ближче до непотребу типу Codegen.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
nighthawk, надежности у Чифтеков на данный момент не более чем у GameMax
Та там во всей линейке нет блока без ложки дегтя, там и за 4к будет либо древняя схемотехника, либо говноконденсаторы которые просадят напряжения через год-два, либо говновентиль который застучит через год-два, как раз как двухлетняя гарантия закончится, или еще что то, другого не дано!
Вообще всегда говорю - забудьте о Чифтеках, есть в любой ценовой блоки лучше, его надежность - старый миф десятилетней давности, когда их OEM производители были Delta и Sirtec
 
  • Like
Реакції: twar
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Из качественных стараюсь юзать seasonic и super flower, вот прям нравится и не подводили никогда. Дома стоит Seasonic 650w gold, брал в 2020 в районе 3к, 10 лет полной гарантии. Чифтеки навитас на фермах тоже норм отработали, никаких проблем. Дешман чифы сейчас ни о чем. Нужно искать обзор и смотреть чья внутрянка
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
обидва БЖ весь час були захищені блоком безперебійного живлення, себто на вхід їм завжди подавалася якісна енергія.
Дивлячись, який UPS, якщо простий, без подвійного перетворення, то він подає те, що приходить з мережі, хіба що немає аварійних вимкнень.
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
Я неспеша изучаю эту тему, спрашиваю знающих, мониторю цены в США. Еслы бы определился потихоньку б собирал
 
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды

XFX Radeon RX 6700 XT SWFT 309 GAMING чи​

Gigabyte GeForce RTX 3060 Ti ?​

Обираємо досі, підскажіть будь ласка
 
  • Haha
Реакції: twar
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Я бы эту взял. Желательно новую модификацию с памятью GDDR6X. Хотя если RT и Cuda не нужны, то radeon тоже можно смело брать. Опять таки все зависит от цены и потребностей.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
mattael, купити квартиру 3 кімн. (89 кв.м, будинок зданий в 2021 році, якісний ремонт, робили для себе, 9/11 поверх, вікна у двір) на пр.Чорновола, 65 у Львові чи все-таки Одеса?
Обираємо досі, підскажіть будь ласка
 
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
Я бы эту взял. Желательно новую модификацию с памятью GDDR6X. Хотя если RT и Cuda не нужны, то radeon тоже можно смело брать. Опять таки все зависит от цены и потребностей.
IMG_20230122_235930_686.jpg
3060ti 459$
Post automatically merged:

От
RT і CUDA грають роль, так як малий для ігор бере
 

Вкладення

  • Screenshot_20230123_001448_Amazon Shopping.jpg
    Screenshot_20230123_001448_Amazon Shopping.jpg
    150.6 КБ · Перегляди: 9
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
mattael, купити квартиру 3 кімн. (89 кв.м, будинок зданий в 2021 році, якісний ремонт, робили для себе, 9/11 поверх, вікна у двір) на пр.Чорновола, 65 у Львові чи все-таки Одеса?
Обираємо досі, підскажіть будь ласка
Ясно, що Франківськ. Дешевше буде.
 
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
Відеокарта GIGABYTE AORUS GeForce RTX 3070 MASTER 8G (GV-N3070AORUS M-8GD
Допомогли добрі люди, різниця в ціні невелика, але краще двох попередніх варіантів.
Беру
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
28360 -
 
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
Величезний скріншот, який не несе ніякої інформації!
Screenshot_20230127_163633_Amazon Shopping.jpg
19k карта з доставкою, 3330грн оперативка 32 гб.
Я не купую в Україні
 
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
19.11.16
Місто
Броды
Так, в По
Переглянути вкладення 52816
19k карта з доставкою, 3330грн оперативка 32 гб.
Я не купую в Україні
+150 дол забули вказати)
В Польщу прийде, я там щотижня, заберу.
Ціни кінцеві, хіба що 10 л дизелю порахувати
 
Зверху