al-m

red-*****.com
Реєстрація
25.02.08
Місто
Херсонская обл.
Телефон
Samsung
Raiffeisen
BANK

raiffeisen.ua
521 з мереж «Vodafone Ukraine», +380 (68) 490-0888 з мереж «Київстар», 0 (800) 500-500 по Україні, +380 (44) 490-8888 із-за кордону || ✉ [email protected]
iNET-банкінґ online.aval.ua Raiffeisen Online | Raiffeisen Online мобільні застосунки

β Мобільні застосунки "MyRaif" для закритого бета-тестування | Спільнота в Telegram
 
Причина: бета-тестування
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.04.18
Місто
Киев
Та сама історія. Відкрив карту через фішку, на наступний день активував акцію. За перші 2 заправки нарахували додаткові 5%, на інші - ні. Створив запит, і через 2 тижні сказали що я не активував пропозицію. Я запитав, чому тоді на 2 перших заправки нарахували, дівчина трошки подумала і створила новий запит
а яка саме у тебе була акція(та що реєструватись треба)? чи немає там в умовах обмеження, що тільки по вихідним буде діяти?

у мене персоналка +3% на окко діє тільки по вихідним
Акція була без обмеження по дням. Спочатку оператор казала що по вихідним. Потім що я не активував. Але по всім моментам промазала.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Kyiv
Телефон
Pixel 7a/ Pixel 4a
рік чи два тому відкрив visa atb і забув про неї, зараз згадав про неї, але хочу закрити і картку і взагалі цим банком не планую користуватись. Якось онлайн можна подати заявку на закриття рахунку чи тільки топать у відділеня?
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
рік чи два тому відкрив visa atb і забув про неї, зараз згадав про неї, але хочу закрити і картку і взагалі цим банком не планую користуватись. Якось онлайн можна подати заявку на закриття рахунку чи тільки топать у відділеня?
Напишіть їм в чат, я картку фішка закривав через колл центр.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Тільки починаю користуватись Райфом. І ось таке питання: заходив сьогодні в додаток. Вискочило повідомлення щось типу "знижка 10% за покупки на сайті ЄВА". Ок, думаю, потім подивлюсь умови. Тепер зайшов, щоб почитати які там умови і ніде не можу знайти згадки про цю акцію. Ані в себе в додатку, ані в своєму онлайн кабінеті. Підкажіть, у РБ є десь якийсь розділ, де можна почитати всі актуальні акції?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Хтось бавився з карткою VISA Fishka? Нараховують бонуси? В знайомого віртуалка. Ніяких додаткових бонусів на ОККО. Він двічі пінав саппорт FISHKA - відповідь сам дурак. В мене фізична картка, на вихідних була купівля в "Краса та догляд" (з підвищеним фішбеком), також ніяких нарахувань.
Банк визнав свій косяк. "Операція не відобразилася в системі Фішка". Для компенсації підігнали Bodocart сертифікат на 100 грн.
 
  • Like
Реакції: Asin
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
А чого райф не хоче реєструвати через дію ?
обираю дія підпис, передаю доки, підписує, пише що мені неможливо відкрити онлайн, чеши у відділення
Чому так ?
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Хтось бавився з карткою VISA Fishka? Нараховують бонуси? В знайомого віртуалка. Ніяких додаткових бонусів на ОККО. Він двічі пінав саппорт FISHKA - відповідь сам дурак. В мене фізична картка, на вихідних була купівля в "Краса та догляд" (з підвищеним фішбеком), також ніяких нарахувань.
В мене таке було після відкриття райфкартки в застосунку "Фішка". Спочатку не нараховувались додаткові бали. Потім після звернення в підтримку нарахувались, але зникли мої попередні бали :sneaky: . Як пояснили, проблема була в тому, що Райф-картка сама по собі є карткою "Фішка". І всі бали по райфу коректно нараховуються, якщо на касі показувати штрих-код саме картки Райфу. Я ж заправлявся через ОККО-пей, а там вибору бонусної картки взагалі нема. Але в кінці кінців оператор КЦ "Фішки" якось об'єднала мої рахунки в один, зробила картку Райфу головною і бали почали нараховуватись як потрібно. При тому ще й повернули всі не нараховані за час експерементів бали.:)
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
А чого райф не хоче реєструвати через дію ?
обираю дія підпис, передаю доки, підписує, пише що мені неможливо відкрити онлайн, чеши у відділення
Чому так ?
Можливо в Дії немає закордонного біометричного паспорту, тому Райф і спотикається.
У мене щось подібне з ПУМБом було.
При тому, що закордонний біометричний в мене є.
Ну я оновив Дію і воно все запрацювало.
 
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Sanyok77, в тому то і справа що закордонний є, і всім існуючим банкам всього вистачає. Лише райф виделується
 

debugger

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
27.02.09
Місто
Киев
Австрия блокирует 12 пакет санкций ЕС против России в надежде заставить Украину исключить австрийский банк Raiffeisen из списка спонсоров войны, сообщает EU Observer со ссылкой на свои источники.
Утверждается, что несмотря на то, что канцлер Карл Нехаммер, по его же словам, «приветствовал» решение Брюсселя о новом пакете санкций, он в последнюю минуту заблокировал его принятие. Это произошло вечером в пятницу 15 декабря. Как говорят источники EU Observer, блокировка может быть снята на следующей неделе. Таким же образом поступила Венгрия, когда принимался 11 пакет европейских санкций. Она потребовала от Украины удаления из списка спонсоров войны венгерского банка OTP, обеспечивающего торговлю Венгрии с Россией и добилась этого.
12 пакет санкций ЕС включает в себя запрет на импорт российских алмазов, ужесточение экспорта европейской высокотехнологичной продукции и введение ограничений для российских частных военных компаний.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Є така пропозиція.
які можуть бути підводні камені з Райф? Дякую
 

Вкладення

  • IMG_4423.jpeg
    IMG_4423.jpeg
    208.5 КБ · Перегляди: 57

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Like
Реакції: Asin
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
сам банк? чи держава фінмоніторинг влаштовувала
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Like
Реакції: Inn@
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
Inn@, Постоянно там покупаю валюту (в довольно скромных масштабах), раньше покупала на депозит, пока не было проблем. Нравится низкий курс евро и то, что можно купить валюту прямо на счет без открытия карты, а потом без комиссии снять в кассе.
 
  • Like
Реакції: Inn@
Зверху