Свавілля Київстар

Реєстрація
15.01.23
Місто
Запоріжжя
luytel, тіки у цього "ua" ноги ростуть з болота "ru". Спробуй ось це - https://speed.cloudflare.com/
Спробував, інтернет літає....
Під час вимірювання,- а потім повзе....
В мене на сяомі в шторці, швидкість відображається.
А болотних слідів не знайшов, Нідерланди показує.
Ось і в мене так само, інет літає під час вимірювання, а потім повзе. Літає при замірі ось по цій ссилці https://www.speedtest.net/ru

А от по ссилкам вище що писали не літа, а показує приблизну реальну швидкість біля 300 кБ.
Це означає, що на спідтест оклу київстар зробив налаштування щоб під час вимірювання була найбільша швидкість. Всі оператори міряються швидкістю.

Щодо шейпу, потрібні деталі. Шейп на інтернет що роздається на всі девайси? на смартфон, планшет, ноут? Скоріше всього шейп на ноут зробили якимось чином.
Так шейп швидкість ріже на всих пристррях:телефони 2 шт, планшет і Iptv приставка. Даним пакетом і роутером користуюсь 2 роки, і такого раніше не було, тупо почали різать швидкість від не давно.
Оператор морозиться, говорить по вашому номеру ніяких обмежень не має.
 
Реєстрація
15.01.23
Місто
Запоріжжя
Всім привіт. Маю тариф київстар домашній 4G, останній час став дуже поганий інтернет, тормозить майже все, інколи навіть телеграм дуже туго грузить, про ютуб зовсім мовчу.
Роблю замір швидкості, який показує до 8 МБ в будь-який час доби, але по суті коли відкриваєш наприклад відео в ютуб, то в цей момент на роутері швидкість відображає 200-300 кБ. вночі трохи підіймається до 1-2 мб.
Виходить по спідтест швидкість 8 мб. для замилення очей користувачам, а при користуванні оператор навмисно ріже швидкість вдень до 300 кБ, шейп називається. Бо якщо перевантажена базова станція, то і спідтест повинен показувати 200-300 кБ, а ві нопокпзує 8 мб. І причому в будь-який час доби.
Як так, по тарифу не повинно бути ніяких обмежень по швидкості, окрім по трафіку 1000 GB в місяць.
Я розумію що війна в нашій країні, але підняли абонплату з 155 до 225 грн. базові станції не модернізують, світло зникає і з ним інтернет. Ще й людей дурять, ріжуть швидкість так що по суті з горем пополам месенджері відкриває.

За що ми платимо 225 грн . За 300 кб. в секунду, це по суті швидкість GPRS з'єднання, 4G тут і не пахне.
Як шо тут є представники спеціалісти Київстар, поясніть якого біса ви творите ?
У мене Київстар Домашній 4G з січня 2021 року, до війни все було добре, на модемі "попроще" (потім купив кращий), базова станція в прямій видимості в 200 метрах від мене, я на 3 поверсі, тобто зв'язок ідеальний.

Перший етап проблем з інтернетом почався як появились переселенці, тобто к-сть абонентів виросла. Далі добили проблеми зі світлом. Як виключають світло, ввечері коли всі дома після роботи, то всі беруться за телефони і тоді у мене в районі 1mbit, хоча роутер B818-263, і в глибокій ночі буває більше 100 мбіт швидкість.

Діло не в київстарі діло в об'єктивних причинах на які вони не мають впливу. (моя думка).
Частково у вашому випадку ви праві, це є завантаженість базової станції на протязі дня та в моменти часи пік, а вночі всі лягають спати і вишка віддає максимум. Дуже характерно для великих міст та містечок.
А в моєму випадку, базова станція не завантажена аж ніяк, бо стоїть у віддаленому селі де дуже мало людей, і радіус дії у неї не великий, це я знаю 100%.
Сам факт обману людей, міряш швидкість нормальна, а при користуванні це нерви і матюки, але ціну задрали з грудня, ще й постійно співають пісню про модернізацію, і як завжди включають мороз.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Частково у вашому випадку ви праві, це є завантаженість базової станції на протязі дня та в моменти часи пік, а вночі всі лягають спати і вишка віддає максимум. Дуже характерно для великих міст та містечок.
А в моєму випадку, базова станція не завантажена аж ніяк, бо стоїть у віддаленому селі де дуже мало людей, і радіус дії у неї не великий, це я знаю 100%.
Сам факт обману людей, міряш швидкість нормальна, а при користуванні це нерви і матюки, але ціну задрали з грудня, ще й постійно співають пісню про модернізацію, і як завжди включають мороз.
Це можна перевірити використовуючи VPN щоб оператор не міг по трафіку зрозуміти що ви робите. Але сумніваюсь що це зв'язано з тим що оператор щось ріже (на цьому тарифі)
 
Реєстрація
30.11.18
Місто
Житомирська обл
Телефон
iPhone 7
luytel, тіки у цього "ua" ноги ростуть з болота "ru". Спробуй ось це - https://speed.cloudflare.com/
Спробував, інтернет літає....
Під час вимірювання,- а потім повзе....
В мене на сяомі в шторці, швидкість відображається.
А болотних слідів не знайшов, Нідерланди показує.
Ось і в мене так само, інет літає під час вимірювання, а потім повзе. Літає при замірі ось по цій ссилці https://www.speedtest.net/ru

А от по ссилкам вище що писали не літа, а показує приблизну реальну швидкість біля 300 кБ.
Це означає, що на спідтест оклу київстар зробив налаштування щоб під час вимірювання була найбільша швидкість. Всі оператори міряються швидкістю.

Щодо шейпу, потрібні деталі. Шейп на інтернет що роздається на всі девайси? на смартфон, планшет, ноут? Скоріше всього шейп на ноут зробили якимось чином.
Так шейп швидкість ріже на всих пристррях:телефони 2 шт, планшет і Iptv приставка. Даним пакетом і роутером користуюсь 2 роки, і такого раніше не було, тупо почали різать швидкість від не давно.
Оператор морозиться, говорить по вашому номеру ніяких обмежень не має.

luytel, тіки у цього "ua" ноги ростуть з болота "ru". Спробуй ось це - https://speed.cloudflare.com/
Спробував, інтернет літає....
Під час вимірювання,- а потім повзе....
В мене на сяомі в шторці, швидкість відображається.
А болотних слідів не знайшов, Нідерланди показує.
Ось і в мене так само, інет літає під час вимірювання, а потім повзе. Літає при замірі ось по цій ссилці https://www.speedtest.net/ru

А от по ссилкам вище що писали не літа, а показує приблизну реальну швидкість біля 300 кБ.
Це означає, що на спідтест оклу київстар зробив налаштування щоб під час вимірювання була найбільша швидкість. Всі оператори міряються швидкістю.

Щодо шейпу, потрібні деталі. Шейп на інтернет що роздається на всі девайси? на смартфон, планшет, ноут? Скоріше всього шейп на ноут зробили якимось чином.
Так шейп швидкість ріже на всих пристррях:телефони 2 шт, планшет і Iptv приставка. Даним пакетом і роутером користуюсь 2 роки, і такого раніше не було, тупо почали різать швидкість від не давно.
Оператор морозиться, говорить по вашому номеру ніяких обмежень не має.
Вітаю шановне панство :) Користуюся "Домашнім 4G" теж два роки, і два місяці назад теж була подібна ситуація( Нічого не вирішував, а просто пропустив грудень місяць. На січень поповнив і швидкість нормалізувалася) Зараз наразі проблем зі швидкістю не спостерігаю) Знаходжуся в селі (Житомирська обл), базова від мене десь 500 метрів. Роутер теж Huawei B535-232 Cat 7
 

Вкладення

  • FireShot Capture 002 - Mobile Broadband - 192.168.8.1.png
    FireShot Capture 002 - Mobile Broadband - 192.168.8.1.png
    88.8 КБ · Перегляди: 31
  • FireShot Capture 003 - Mobile Broadband - 192.168.8.1.png
    FireShot Capture 003 - Mobile Broadband - 192.168.8.1.png
    58.4 КБ · Перегляди: 31
  • FireShot Capture 004 - Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test - www.speedtest.net.png
    FireShot Capture 004 - Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test - www.speedtest.net.png
    67.7 КБ · Перегляди: 31

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
У мене, коли немає світла, спідтест більше, ніж 0,22 ще не показував. Так що не знаю кому там київстар дає ширшу полосу для вимірювання.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Маю тариф київстар домашній 4G, останній час став дуже поганий інтернет, тормозить майже все, інколи навіть телеграм дуже туго грузить, про ютуб зовсім мовчу.
Роблю замір швидкості, який показує до 8 МБ в будь-який час доби, але по суті коли відкриваєш наприклад відео в ютуб, то в цей момент на роутері швидкість відображає 200-300 кБ. вночі трохи підіймається до 1-2 мб

Юрій Батькович ,
Яка модель роутера? Яка точка доступу вказана в налаштуваннях (APN)?
 
Реєстрація
15.01.23
Місто
Запоріжжя
Маю тариф київстар домашній 4G, останній час став дуже поганий інтернет, тормозить майже все, інколи навіть телеграм дуже туго грузить, про ютуб зовсім мовчу.
Роблю замір швидкості, який показує до 8 МБ в будь-який час доби, але по суті коли відкриваєш наприклад відео в ютуб, то в цей момент на роутері швидкість відображає 200-300 кБ. вночі трохи підіймається до 1-2 мб

Юрій Батькович ,
Яка модель роутера? Яка точка доступу вказана в налаштуваннях (APN)?
Huawei B525S-23, різні варіанти пробував: internet , Київстар точка нет , я з цим експериментував і не погано в цьому розуміюсь, але нічого не допомагає.
Завтра спробую взяти іншу сімку з лімітним тарифом, подивлюсь яка там буде швидкість. Зробив би це раніше, але роутер на горищі.
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Юрій Батькович, спробуй погратися з частотами (відключити LTE 2600) та відключити IPv6 якщо є такий функціонал у роутері.
Окрім APN www.kyivstar.net для київстар домашній 4G можна спробувати APN 4g.kyivstar.ua
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
На ТП без пакету мегабайтів прийшла смс, що подарували 15гб трафіку, 30 хв на всіх, заюзав інтернет і списало гроші з рахунку, а не мегабайти з пакету нарахованого трафіку...

Теперь только заявка с бесконечным сроком ожидания результата.
Вже подав, віповіли чекати смс з результатами розгляду до 24.01.23
Потім продовжать, ще раз продовжать, і так поки клієнт не заб"є на це
Поки що з мкс прибрали цей нарахований пакети мб, хв та смс)
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
В МКС расходы за октябрь и ноябрь как попало отображаются. Каждый месяц на сумму абонки пополнялся счёт, а отображается, что в ноябре расходы -50 грн, а в октябре 0. По тарифу должно быть везде -150. Причём, в ноябре каждый день сумма меняется. Кажется, без жалобы в НКРСИ не обойтись. За три недели списанные со счёта деньги так и не вернули.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Кажется, без жалобы в НКРСИ не обойтись.
А есть шаблон, этой процедуры? Может уже пора, массово накидать жалоб.
Или это как слону дробинка?
Где-то была тема тут. На то, что КС не пускал по МНП переходить на др. операторов, было десятка два жалоб. По итогу проверку им организовали.
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Хто питав про Зразок скарги, ось: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=77&language=uk
Вже накатала, підключайтесь. Це свавілля, щодо безпідставного списання коштів з рахунків, треба зупиняти. Жоден оператор собі такого не дозволяє.
 
Останнє редагування:

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
На ТП без пакету мегабайтів прийшла смс, що подарували 15гб трафіку, 30 хв на всіх, заюзав інтернет і списало гроші з рахунку, а не мегабайти з пакету нарахованого трафіку...

Теперь только заявка с бесконечным сроком ожидания результата.
Вже подав, віповіли чекати смс з результатами розгляду до 24.01.23
Потім продовжать, ще раз продовжать, і так поки клієнт не заб"є на це
Відповіли, що все коректно зняли, бо:

Умови пакету "Завжди на зв'язку" діють лише, якщо по номеру встановлене фінансове блокування, на момент списання коштів послуги були в активному стані, ваш тариф був оплачений.
 
  • Wow
Реакції: drmz
Реєстрація
22.05.21
Місто
Запорожье
Хто питав про Зразок скарги, ось: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=77&language=uk
Вже накатала, підключайтесь. Це свавілля, щодо безпідставного списання коштів з рахунків, треба зупиняти. Жоден оператор собі такого не дозволяє.
А в КС ви зі скаргою, офіційно, звертались? Чи лише телефонували на 466?
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Хто питав про Зразок скарги, ось: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=77&language=uk
Вже накатала, підключайтесь. Це свавілля, щодо безпідставного списання коштів з рахунків, треба зупиняти. Жоден оператор собі такого не дозволяє.
А в КС ви зі скаргою, офіційно, звертались? Чи лише телефонували на 466?
А телефонувати-це не звернення? Склали заявку, надали номер. Сьогодні уточнювала: заявка в роботі. Наступний строк виконання 25.01:LOL:. Кінцевого строку взагалі немає. Хоча, за законом, він має бути.
 
Реєстрація
18.04.18
Місто
Запорожье
Хто питав про Зразок скарги, ось: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=77&language=uk
Вже накатала, підключайтесь. Це свавілля, щодо безпідставного списання коштів з рахунків, треба зупиняти. Жоден оператор собі такого не дозволяє.
Это Вы на какой планете живёте что у Вас никакой оператор ничего не снимает? А может они ещё и доплачивают?
 
Реєстрація
15.04.12
Місто
Чернигов
Хто питав про Зразок скарги, ось: https://nkrzi.gov.ua/index.php?r=site/index&pg=77&language=uk
Вже накатала, підключайтесь. Це свавілля, щодо безпідставного списання коштів з рахунків, треба зупиняти. Жоден оператор собі такого не дозволяє.
Это Вы на какой планете живёте что у Вас никакой оператор ничего не снимает? А может они ещё и доплачивают?
Не знаю таких случаев, у других операторов, чтобы сняли деньги, составили заявку, и месяц не могли разобраться за что.
 
Зверху