Система РЖ/ПЖ (резервого/постійного живлення) для дому

Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вик Влад швидше буде на релюхах зібрати під твої задачі.
Отвык я давно паяльник в руках держать. Хотя в принципе.... А какие релюхи использовать? Автомобильные пойдут? Я так понимаю нужно такое что б одновременно по одной линии отключало по др. включало. При чем что бы работало и с переменкой и постоянкой на 2 линии отдельно. Ещё есть идея, ради экономии поставить реле циклическое, что бы время от времени включало и выключало нагрузку по цепи 12в. Боюсь только по току не ориентируюсь. Ну понятно что котел где то ампер 7 потребляет. Но я так пониманию в момент включения ток значительно больше. Здесь вопрос с каким значением по А брать реле времени?
 
Останнє редагування:

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Вик Влад це все робиться "по місцю". Я б зробив по принципу кнопка "працювати!!!" і лампочка "працюю"
Як в тебе інвертор запускається? Маленький вимикач на корпусі? Треба дивитися, на скільки він контактів і підпаюватися до нього.
Автошні релюхи підійдуть. А краще знайти реле на 4 групи, можна буде обійтися одним.
7А це майже 1,5 кВт! Може ти хотів сказати 0,7А? Ширпотрєбний двухконтурний турбокотел ±150Вт бере.
 
Реєстрація
09.12.13
Місто
Хмельницкий
Телефон
redmi 10С
Вик Влад це все робиться "по місцю". Я б зробив по принципу кнопка "працювати!!!" і лампочка "працюю"
Як в тебе інвертор запускається? Маленький вимикач на корпусі? Треба дивитися, на скільки він контактів і підпаюватися до нього.
Автошні релюхи підійдуть. А краще знайти реле на 4 групи, можна буде обійтися одним.
7А це майже 1,5 кВт! Може ти хотів сказати 0,7А? Ширпотрєбний двухконтурний турбокотел ±150Вт бере.
Ти путаєш лінію 220 та 12в. Порахуй який ток буде по лінії 12В з 150Вт. Хоча в мене котел пише 90вт. 90/12=7 з лишнім А. Да в мене маленький вимикач на корпусі. Але я не планував лізти до тієї кнопки. Просто зробити розрив в проводі і туди вставити релє.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Я бы поставил обычный пускатель с катушкой на 220в и доп контактами. Пока есть сеть пускатель притягивает контакты и даёт питание котлу. Как только сеть пропадает пускатель отщёлкивает и замыкает нормально замкнутые доп. контакты. Система работает от инвертора. С появлением напряжения процес автоматически повторяется. Главное, система в отсутствие напряжения в сети не будет садить аккумулятор.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Їх на вихід з інвертора, правильно? Бо на 12В струм буде ого, доп контакти зазвичай на менший струм від основних розраховані. Контактори є і з двома парами рівнозначних по навантаженню контактів. При подачі напруги на котушку замикаються верхні, напруга пропала - силою тяжіння нижні.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Правильно + ещё можно тумблер включения инвертора повесить (чтобы при наличии э/э он не садил аккумулятор работой без нагрузки). Наоборот при подаче верхние размыкаются а нижние замыкаются. Назад они отходят под действием пружины в пускателе.
 

Вкладення

  • Screenshot_20221204-163628_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20221204-163628_Samsung Internet.jpg
    181.4 КБ · Перегляди: 19

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Підкажіть, чим можна закріпити на стіні (шпалери та водоемульсійна фарба) LED-стрічку і тонкі дроти до неї.
Скотч? Двосторонній скотч? Які ще варанти?
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Голки. Кравецькі голки з головкою можна не до кінця загнати під шпалери і під ту частину що залишилась закласти дріт.
Я так усе життя новорічні гірлянди на стіни чіпляю.
З фарбою гірше. Там скотч тримати не буде.
 
Реєстрація
22.08.22
Місто
Черкаси
Телефон
Motorola Moto G60
А чи немає готових рішень (типу ДБЖ), щоб газовий котел могло живити впродовж годин п'яти-шести?
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20

barabas

Гуцул
Реєстрація
05.08.08
Місто
Надвірна коло Станіславова
Телефон
Старий надійний МЕ45 з мультисімом
Підкажіть, чим можна закріпити на стіні (шпалери та водоемульсійна фарба) LED-стрічку і тонкі дроти до неї.
Скотч? Двосторонній скотч? Які ще варанти?
Post automatically merged:


Post automatically merged:

Л
Підкажіть, чим можна закріпити на стіні (шпалери та водоемульсійна фарба) LED-стрічку і тонкі дроти до неї.
Скотч? Двосторонній скотч? Які ще варанти?
Є спецпрофіль, як кабель канал, тільки з матовою кришкою, з ним стрічка виглядає досить пристойно
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
barabas, кабель від АКБ по підлозі і дроти до розподілювача по стінах пристойного вигляду не матимуть.
Профіль тут не врятує. Хіба стрічка сильно різатиме очі.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
webivan, А для інвертора і батареї чомусь не потрібна :) Мені електрик пояснив, але я мабуть не дуже зрозумів, бо переказати не можу :) В мене так працює, і коли треба було в часи блекауту на 2-3 дні якось грітись, то це спочатку від генератора чи паверстанції через інвертор заряджався гелевий акумулятор. Потім ця трахомудія розбиралася, інвертор втикався назад в домову мережу (де була "земля" замкнена на нуль), і тоді від цього гелевого акумулятора, через інвертор, включений в домову "землю", котел працював. Тепер вивів нормальну домову землю, і все працює по-людськи
 
Зверху