Реєстрація
12.04.22
Місто
Чернігів
Вышло обновление Viber с исправлением проблемы.
Которое принесло новую, еще хуже проблему - отказали пуши, сообщения можно прочитать, только запустив Вайбер...🤮
у меня так на 6s и раньше было)-все включено в настройках,а пуши не приходят. Потом на некоторое время стало нормально. Неделю опять пуши не приходят(
 
Реєстрація
28.10.07
Місто
Львів
Телефон
Дисковий
А хтось десь бачив вже реальні і офіційні 14 айфони в Україні чи отримав з передзамовлення їх?
Я зробив декілька передзамовлень в різних мережах і всюди одне і те саме - очікуєм товар, як буде доступний то обов'язково вам перетелефонуємо
 

artsel

Легальный 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
Tarasik так офіційний продаж в Україні ще не почався
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Неделю опять пуши не приходят
Деякі оновлення коректно працюють лише за умови чистої установки додатку. Принаймні на Андроїд таке точно іноді буває. Це значить, що для коректної роботи видаліть Viber повністю і встановіть заново.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Після цього зникне вся історія листування, всі передані файли
А що, на iOS не передбачено копіювання чатів Viber як на Андроїд?
Я страдостью снесу 50 гб всякого шлака, еще год назад было 5 гб, не пользуюсь уже полгода откуда столько непонятно
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
Viber снова глючит, сообщения доходят по 2 часа
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Айхвон розумний, знає, що то небезпечно і тільки йобнуті на тому катаються...))
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Водночас кабелі без сертифікації MFi матимуть обмежену швидкість заряджання
Та то ж айфон. У них досі в максимальній моделі 27Вт(20Вт у базовій моделі) максимальна потужність заряджання. Смішно на це дивитись, коли у моєму 3-річному базовому Samsung 25Вт, а окремі бренди вже 100-120Вт мають.
Але нічого. Пройде ще 3-4 рочки, Apple викатить "надшвидку" зарядку у 45-60Вт і яблучні хом'ячки будуть пісяти кип'ятком.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
у моєму 3-річному базовому Samsung 25Вт, а окремі бренди вже 100-120Вт мають.
Але нічого. Пройде ще 3-4 рочки, Apple викатить "надшвидку" зарядку у 45-60Вт і яблучні хом'ячки будуть пісяти кип'ятком.
Ще забули сказати що у вас є камера на 100500 мегапікселів, і 100500 кратний зум)
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
Варшава
Телефон
Samsung Galaxy S20
Ще забули сказати що у вас є камера на 100500 мегапікселів, і 100500 кратний зум)
Немає та і не в мегапікселях справа. iPhone загалом дико відсталий у прогресі відносно Андроіда. З того що особисто мені мені було помітно:
- на початку не було нормальної роботи з ФС
- потім вічність завозили swype ввід і сторонні клавіатури
- потім довго переконували що OLED то таке, а от наш IPS найрутіший екран

Цей список насправді набагато більший і у кожного свої фічі якими він користується. Є достатня кількість і тих кому зараз зарядка у 60+Вт дуже відчутна.
І при цьому я опускаю їхну політику щодо додатків і дозволів, яка обмежує користувача тільки софтом який є у маркеті, бо це не про інновації а про політику компанії і вона або підходить або ні.
Єдина реальна інновація від iPhone за яку я їм вдячний - eSim. Усе інше - маркетинг що розповідає які вони найкращі, коли насправді там 99% "інновацій" вже кілька років на момент презентації були доступні на Андроіді.
 
Зверху