Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
В мене теж все ок на 6Т. Юзаю Хром. Плюс постійно увімкнений Adguard. Останнім часом взагалі апаратом дуже задоволений (лиш би не наврочити, тьфу-тьфу), тому трохи з небезпекою очікую оновлення до 11-ї Оксіджен, яка майже копія самсунговської оболочки. Шось OnePlus пішов не тим шляхом...
6t у меня первый ванплас и мне больше ничего другого не хочется в будущем.
Апдейтнутись таки треба буде колись. А оскільки OnePlus по прайсу "грає у вищій лізі" вже, то в мене з'явились сумніви, що наступним буде смартфон від них. Раніше OnePlus був топом, бо йдучи на адекватні компроміси (як то відсутність вологозахисту чи безпровідної зарядки), давав юзеру за адекватні гроші по суті флагманський смартфон з супер-оболочкою. Зараз же, судячи по бетам Оксі-11, вони будуть ближчі до самсунга, ніж до Пікселя в цьому плані. І по такій же ціні. Для мене ці смартфони втрачають привабливість майже остаточно.
Навіть зараз єдиним смартфоном, на який би я перейшов у них, це на 7Т Про. 8-ки взагалі не зачепили. Як і 8Т, які вже чуткам скоро вийдуть.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
А оскільки OnePlus по прайсу "грає у вищій лізі" вже, то в мене з'явились сумніви, що наступним буде смартфон від них.
Можно добавить и такое.
Отсутствие официального представительства, СЦ, как следствие, проблема ремонтопригодности (мало ли придется столкнутся), отсутствие запчастей в обычных мастерских (необходимость заказывать запчасти с того же али или еще откуда и ждать пока приедут).....
Post automatically merged:

Самсунг просто не люблю (иррационально)
Оболочка OneUI уже версии 2.5 (в принципе неважно номер версии) на удивлении зашла хорошо, и для себя она не хуже OxygenOS. Конечно, есть отличия в мелочах, но....что одна оболочка, что другая все равно требуют дополнительных действий по тех или иных донастройках.
То что, они лучше той MIUI - однозначно.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Плавність роботи як завжди топ
А я регулярно ловлю підвисання в браузері (Крім основної Опери пробував Яндекс і Хром). Просто скролиш ред форму. Оп і 2-3 секунди фріз. На 9 андроїді такого жодного разу не було.
Какая версия 6T? Проверил на версии 8/128 то фризов нет, телефон работает плавно.
На 7-ке иногда ловлю фризы только в хроме, в опере и мозиле нормально.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Плавність роботи як завжди топ
А я регулярно ловлю підвисання в браузері (Крім основної Опери пробував Яндекс і Хром). Просто скролиш ред форму. Оп і 2-3 секунди фріз. На 9 андроїді такого жодного разу не було.
Какая версия 6T? Проверил на версии 8/128 то фризов нет, телефон работает плавно.
На 7-ке иногда ловлю фризы только в хроме, в опере и мозиле нормально.
В мене 8/256
 

lsd

Реєстрація
20.08.15
Місто
Киев
У меня на 6, 6t, 7 pro, 8 pro - везде хром залипает, началось с перехода на 10.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S23U / iPhone 15+
Юзаю оперу, переодически характерено залипает на 2-3 сек, не только на red. Бывает не часто. Тогда дело не в oneplus :)
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Ну ХЗ. Стежу за ситуацією на 4PDA - на 1+ баг почав вилазити на 10 Андроїді. На 9 проблем нема. Залипання йде в усіх браузерах на Хроміумі і програмах що використовують WebView
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
А хтось уже юзав OnePlus Buds? Варті хоч трохи своїх грошей?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
lsd, а як новий Оксіджен? Які враження? Самсунг-стайл?
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
8Т представили. І він заочно сподобався, враховуючи більш-менш адекватний прайс в 600€ за 8/128. Чекаю адекватного огляду.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Вроде как уже есть владельцы 8Т (12/256) и они обратили внимание, что из оболочки убрана функция "Уменьшение постоянного тока" в лаборатории Oneplus (т.е. управление DC Dimming)
 
  • Sad
Реакції: Lorn

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Щось oneplus понесло не туди. Представили якусь бюджетку. І судячи з того, що Карл Пей пішов з компанії, то це лиш початок остаточного закінчення oneplus, який ми знали. Тепер буде щось типу віво...
 
Зверху