Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Ну так 8T хуже чем 8 Pro, как бы начало положено. Главное чтобы они не чудили с ПО так как Xiaomi, а то даже хуже Vivo будет.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Уже писав: 1+ почав йти не туди ще на 6 а рубикон було перетнуто на 8...
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Уже писав: 1+ почав йти не туди ще на 6 а рубикон було перетнуто на 8...
Як на мене, то саме зараз. Там хоч якась послідовність була. А зараз йде засновник і пішов рознос у вигляді зоопарку моделей, як це відбувається у кожного китайського бренду. Ех.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Уже писав: 1+ почав йти не туди ще на 6 а рубикон було перетнуто на 8...
Як на мене, то саме зараз. Там хоч якась послідовність була. А зараз йде засновник і пішов рознос у вигляді зоопарку моделей, як це відбувається у кожного китайського бренду. Ех.
А випуск Норда це нормально для 1+?
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Уже писав: 1+ почав йти не туди ще на 6 а рубикон було перетнуто на 8...
Як на мене, то саме зараз. Там хоч якась послідовність була. А зараз йде засновник і пішов рознос у вигляді зоопарку моделей, як це відбувається у кожного китайського бренду. Ех.
А випуск Норда це нормально для 1+?
Ну 7-е поколение процов еще норм, а вот когда опустились до 4-го поколения то непонятно.
 

Lorn

Заблокирован
Реєстрація
08.02.16
Місто
Чернівці
Телефон
OnePlus 6T
Уже писав: 1+ почав йти не туди ще на 6 а рубикон було перетнуто на 8...
Як на мене, то саме зараз. Там хоч якась послідовність була. А зараз йде засновник і пішов рознос у вигляді зоопарку моделей, як це відбувається у кожного китайського бренду. Ех.
А випуск Норда це нормально для 1+?
Думаю, що так. Свого часу випустили ж oneplus x. Так і тут.
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
правильна версія "народного" флагману.

Без роз'єму на навушники?
Який ж він тоді народний? :)
Я ж кажу: почали йти не туди з бровами, розомами і т.д. ще на 6.
Особоисто я використовуюю одну гарнітуру, тому начепив на неї комплектний переходник і мене влаштовує.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
OP6T FW 10.3.7 (официальная) стал подключаться к WiFi (5ГГц) очень долго (секунд 20-30), раньше было намного быстрее. После чего началось - не помню. Куда копать?
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
OP6T FW 10.3.7 (официальная) стал подключаться к WiFi (5ГГц) очень долго (секунд 20-30), раньше было намного быстрее. После чего началось - не помню. Куда копать?
Проверить занятость канала 5Ггц и переключить на свободный. Или просто перегрузить роутер.
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Roman_UA, 48-й поставь. И перезагрузить телефон надо, такое поведение иногда наблюдаю у себя на 7-ке и на 6T.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Поставил, вроде попустило), спасибо. Но теперь картинка сетей выглядит так (я специально перепроверил - стоит 48 канал)Screenshot_20210118-081438.jpg
 
Реєстрація
22.01.20
Місто
Dnipro
Roman_UA, в 10.3.7 сделан упор на энергосбережение, потому скорость телефона немного притормозили (это касается и поиска мобильных сетей).
 
Зверху