Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Tsa, полагодили браузер. Додали гугль і бінг. Окрім цього додали окремий рядок пошуку на стартову сторінку.
 
  • Like
Реакції: Tsa

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Як думаєте, випустить xiaomi redmi note 4x з 64 gb пам'яті?
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Fortuna, теж так думаю. але знати б, як довго чекати на телефон з більшим об'ємом пам'яті. хочу купити такий, але 32 Gb мало. а чекати невідомо скільки теж не мед
 

Irop

Головоломщик
Реєстрація
02.11.08
Місто
Житомир
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
aurowl, я був брав на 16. думав вистачить. тепер вже мало. думаю, таке ж ситуація буде і з 32. і щоб вже не промахнутися - хочу від 64.
 

Tsa

Відсутній
Реєстрація
30.10.08
Місто
КИЇВ
Телефон
S24+
Irop, 128 саме те для тебе буде.
У мене знайомий третій місяць чекає свою комплектацію Мі Макс, вже з китаю приїхали чохли, плівка під смарт. А сам смарт все чекає...
З цим xiaomi настільки все непередбачено.
 
  • Like
Реакції: Irop

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
У мене знайомий третій місяць чекає свою комплектацію Мі Макс, вже з китаю приїхали чохли, плівка під смарт. А сам смарт все чекає...
тю :rolleyes: заказал бы через месяц ещё один. Вернул бы деньги или продал лишний ;)

Добавлено через 56 секунд
GLOOMER, где ?
Пробежался поиском - около 12к грн.
точно в Китае, но не помню где. За день столько инфо, что даже нужную не всегда запоминаю :(
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
aurowl, я був брав на 16. думав вистачить. тепер вже мало. думаю, таке ж ситуація буде і з 32. і щоб вже не промахнутися - хочу від 64.
Я навіть скажу більше - така ж ситуація буде з 64. Але ж можна ще взяти мікро сд і пару флешок на 128 ;)
 

Dinetto

Заблокирован
Реєстрація
24.07.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S8+

Сюди взагалі не рекомендую звертатися, обладнання для ремонту не мають, головний сервіс знаходиться в халупі, взагалі не сподобалося, сьогодні звонили питали скільки балів поставлю, то я 1 бал поставив.
При першому погляду коли заходиш в це дуже найнайголовніший сервісцентр, простору мало, 3 людини персоналу і 1 ремонтер, обладнання високотехнічного не мають, люди сваряться, що по гарантії не допомагають, мені навідь за гроші відмовили в ремонті, йдіть шукайте інші сервіси де зроблять. Дозвониться не реально, бо там авсього 3 людини, які й так постійно зайняті, постійні відговорки, лапша на вуха людям вішається, взагалі отримав погане враження.
Спеціально для aurowl Це адреса найнайголовнішого сервісцентру в Україні, і сюди я не рекомендую звертатися!!!
Контакти
Ексклюзивний Сервісний Центр Mi в Україні

Україна, м. Київ, вул. Семена Скляренка, 9
(044) 503-35-81
0 (800) 60-44-37
e-mail: [email protected]
пн-пт: 09-00 до 19-30
сб: 10-00 до 17-00
нд: вихідний
+ телефон служби негарантійного ремонту: 0 (900) 90-50-00
* (послуга платна, вартість 1 хвилини розмови 6 грн з ПДВ).
 
Останнє редагування:

aurowl

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
09.06.12
Місто
міста Торецьк
Я смотрю твое сообщение, цитируешь веб сайт, пишешь что не рекомендуешь и даешь рекламу. Вот я и спрашиваю: "что рекламируешь?"
И что имеешь против христиан?
 
Зверху