Софт для Android

Реєстрація
27.11.09
Місто
Горловка
Телефон
HTC ONE Duos
Парни подскажите, есть ли у наших операторов приложение как у Мегафон eMotion (мультифон)?
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Uragan, BIP от Lifecell и IT Phone от Интертелеком
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Реєстрація
06.10.12
Місто
Харків
Телефон
Samsung A52
Мені таки Гугл фіт зайшов. Вчора проїхався, все кльово пише, як треба
Шановний, будь ласка, ЯК залізти в ці карти де трек вимальовується в цьому клятому ГФ? Все облазив - не знайшов.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Мені таки Гугл фіт зайшов. Вчора проїхався, все кльово пише, як треба
Шановний, будь ласка, ЯК залізти в ці карти де трек вимальовується в цьому клятому ГФ? Все облазив - не знайшов.
Тицькай на коло і там має бути)
 
...чего и следовало ожидать:


Ще й пливти не розпочали, а вже на цьому березі та й всрались... Тьзу
Напевно тому, що 90% контенту, котрий пересилався за допомогою функції, були фотопортрети власних писюнів вид рандомних збоченців у метро та неліцензовані музичні файли. Особливо неліцензовані музичні файли.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Порадьте менеджер буферу обміну який працює на Андроїд 10. Бо девайс обновився до Андроїд 10 і Clipper сказав "до побачення, несумісний Андроїд".
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Нова політика безпеки. Не дозволяють чужим додаткам лізти до буфера.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
  • Like
Реакції: Lorn
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Але там зберігається тільки годину, далі видаляється... Як це запобігти? Треба щоб довго і автоматично зберігалося. "Закріпляти" на зберігання треба вручну а це незручно.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
и чуть выше я дал название, что сейчас работает более чем адекватно на 10 андроиде
Все одно погано. Clipto Pro начебто функціонал наворочений. Але базові функції працюють як на мене незадовільно. От наприклад скопіював я текст. Він в Clipto Pro не зберігся бо треба ще окремо натиснути на Clipto. З моєї точки зору це вкрай незручно. В тому ж і зміст щоб автоматично зберігався текст. Можливо це винен Андроїд 10, хай йому грець... В Буфер Обмена Pro така сама шняга. Хоч видаляй їх всіх і користуйся буфером Gboard (клавіатура Гугла). Там нормально автоматично зберігає, але є інші недоліки... Немає в шторці іконки Gboard щоб швидко натиснути на записи буферу обміну, і ці записи чогось лише годину зберігаються... Штучне (примусове) ручне зберігання не влаштовує, треба автоматично як на старих Андроїдах було.
Таке враження, що Гугл кожну нову версію Андроїду робить все гірше і гірше (все більше обмежень). Тоді може краще дзвонилку Гуглу робити - там найкращий "захист" з точки зору Гугла бо не смартфон і нічого не може поганого трапитись.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Таке враження, що Гугл кожну нову версію Андроїду робить все гірше і гірше (все більше обмежень).
Так оно и есть. Гугл всё больше и больше печется за безопасность своей ОС, т.к смартфонами мы уже давно совершаем оплату, а скоро уже и все документы он нам заменит..
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Можливо це винен Андроїд 10, хай йому грець
В самой программе в настройках именно это и написано, красным цветом предупреждение
Post automatically merged:

От наприклад скопіював я текст. Він в Clipto Pro не зберігся бо треба ще окремо натиснути на Clipto
А для копирования не нужно отдельно во всплывающем меню нажимать Копировать ?
Так, какая разница вместо этого нажать на чуть другой пункт - Clipto ?
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
А для копирования не нужно отдельно во всплывающем меню нажимать Копировать ?
Так, какая разница вместо этого нажать на чуть другой пункт - Clipto ?
Така різниця що в мене є тільки стандартне контекстне меню Скопіювати. В контекстному меню не з'являється Clipto. Щоб натиснути на Clipto треба відкрити шторку і натиснути Clipto. Зайві рухи. Та ще й не забути це вчасно зробити, бо якщо не одразу це зробиш і потім скопіюєш інший текст то попередній текст не зберігається (бо не автоматом зберігається).
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Щоб натиснути на Clipto треба відкрити шторку і натиснути Clipto. Зайві рухи
Нажать на три точки - лишнее движение...
Screenshot_20200807-155308_Chrome.jpg
Тогда, или перестать пользоваться 10 андроидом, найти номер поменьше или такие программы вообще работать не будут.
А тут еще грядет 11 андроид там еще все жестче.
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Для андроид есть аналог QBittorent, но при начальной настройке требует набор настроек серверов.
Не понятно, какие именно надо прописывать ?
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Для андроид есть аналог QBittorent
Оказывается в Play Market это Controller, а не само приложение.
Само приложение надо скачивать на отдельном ресурсе


Зачем такие сложности разработчики придумали ?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Наверное потому, что по политике Гугла приложения с подобными разрешениями запрещены к публикации в Маркете.
 
Зверху