Стосунки між чоловіком і жінкою

Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
куди тоді запрошує гінеколог?
Не повірите, колега розповідала, що її гінеколог запрошував на вечерю. Вона така, що не розгубилася, тай сказала "дайте хоч труси одіну"
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
А що, сни ще можуть бути чорно-білими? Жодного разу таких не бачив. Все кольорове, як і в реальному житті.
А що, люди ще бачать сни? Востаннє їх бачив в студентському віці. А так приліг, закрив очі і вже будильник.
 

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
Родина - це більше ніж сім'я.
То ти про Батьківщину?
Сім’я – це група людей, родичів, які проживають разом, спільно: чоловік і жінка, батьки і діти. Їх об’єднує спільний дім, господарство, спосіб життя. В давнину в Україні батьки мали багато дітей — сім Я, сім осіб і це вважалося, що є повна сім’я.

Родина — це ті люди, що знаходяться в родинних стосунках по предках, бабусях і дідусях: тітки, дядьки, їхні діти, племінники, двоюрідні сестри, брати і т. д. Вони родичі — близькі і далекі, але це вже родина.

Рід – ряд поколінь, що походять від одного предка. Тобто, до складу роду входять кілька родин, родичі, рідня.
Шкільна програма, 3 клас.
 

ГлавБухарик

Осінт-профанатор
Реєстрація
01.01.24
Місто
Kyiv
Для того це "давно" ставало ближче, треба заводити дітей та онуків. А кому мо вже і правнуків пора...
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
А що, люди ще бачать сни? Востаннє їх бачив в студентському віці. А так приліг, закрив очі і вже будильник.
Звичайно. Якось же ваш мозок мусить обробляти кеш-пам'ять. Якщо лягти в 22.00 то буває всі 7 запам'ятаю. Останні 2 вже навіть англійською, що мене радує. Щоправда,якщо слухаю когось з рос.мовних блогерів, то один сниться росіянською :(
А ви якщо засинаєте швидше ніж за 15хв, то я вам вітаю - маєте хронічний недосип. І для повернення до норм режиму сну, треба місяців 4-5.
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Ну що ж могло завадити успіху...

Етнічна українка Кароліна Шийно, яка виграла конкурс краси «Міс Японія» 23 січня, відмовилася від свого титулу. Таке рішення жінка ухвалила після того, як в японських медіа появилися подробиці її особистого життя та стосунків з впливовим одруженим чоловіком. Асоціація «Міс Японія», яка проводила конкурс, заявила, що Кароліна сама попросила забрати її титул.

Врешті після того, як в суспільстві з’явилися подробиці про її зв’язок з одруженим чоловіком, Кароліна відмовилася від титулу, повідомляє японське видання Kyodo. Після скандалу, Асоціація «Міс Японія», яка організовувала конкурс заявила, що модель сама попрохала повернути звання. Організатори вибачилися перед спонсорами й суддями, заявивши, що найвища нагорода конкурсу залишатиметься вакантною до кінця року.

Кароліна Шийно опублікувала в Instagram вибачення японською мовою і написала, що не змогла сказати правди, бо була розгублена і налякана після виходу статті в журналі. «Мені щиро шкода за величезну біду, яку я спричинила, і за те, що зрадила тих, хто підтримував мене», – написала вона.
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Я вообще против баб.
На форумі таких вже 2. Це хоч не заразно?
Ні, не заразно.
Сприймайте це просто як варіант "він розчарувався в жінках", тільки і всього.
Таке часто буває в тому числі в неповних родинах, без батька. Хоча це не обов'язково.
Може бути так, що такому хлопчику у дитинстві казали щось типу "маєш захищати, жаліти, оберігати дівчат" - але дівчатам батьки не казали "треба піклуватися про хлопчиків". Хлопчик дорослішає і стикається з особами жіночої статі, які можуть бути далеко не ідеальними. Приклади різні: мати чи бабуся можуть бути токсичними чи абьюзерами, вчителька може бути істеричкою і т.д.
З часом це виливається у несприйняття жінок чи образу на них. Ну і розчарування теж сюди.
В найгірших випадках чоловік може почати мстити жінкам, може стати якимось маньяком як якийсь Чікатіло.
А за нормальних умов він просто не фанат жінок, але може з ними цілком мирно жити та взагалі існувати.
Просто довіряти жінкам не буде, заводити стосунки теж. Ну тримає собі ввічливо дистанцію, що тут поганого?
 

protoss

Ен таро Адун!
Реєстрація
07.04.10
Місто
Іршава / Ужгород
Телефон
Samsung S21FE (050/067)
Реєстрація
06.03.23
Місто
Суми
А нащо ти хайди ставиш? Тут всі на форумі довше ніж ти...
Та задовбав він вже тим хайдом, мабуть ставить його по генератору випадкових чисел. Весь кайф ламає, хочеться прибити
 
Зверху