Стосунки між чоловіком і жінкою

Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
Сприймайте це просто як варіант "він розчарувався в жінках", тільки і всього.
Як можна розчаруватися в тому, чого не було (сам же казав, що не спав жодного разу з жінкою)? Тут скоріше, втратив надію на стосунки і придумав собі відмазки, що жінкам від нього щось треба, щось хочуть відібрати і тд...
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Горецкий, ми тут йому при самих добрих намірах не допоможемо. Йому до лікарів - сексолога, психолога. Або до тямущей та незлой курви-професіоналки. Щоб попустило.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
куди тоді запрошує гінеколог?
Не повірите, колега розповідала, що її гінеколог запрошував на вечерю. Вона така, що не розгубилася, тай сказала "дайте хоч труси одіну"
Ну а де йому знайомитись? На робочому місці 😂
Тим більш все вже побачив, йому сподобалось, можна в на каву 😂
Хоча, як казав мій покійний вже дядько, у гінекологів не стоїть, бо їм пісюшки на роботі набридають 😂😂😂 але таке він казав коли мені років 10 було 😂хз навіщо, дядько напідпитку все життя був 😂
Або до тямущей та незлой курви-професіоналки.
+1
Треба ж хоч спробувати він чого відмовляєшся
 
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra

roleme

спостерігач
Реєстрація
13.07.08
Місто
Польща
Телефон
iPhone 12
Може бути так, що такому хлопчику у дитинстві казали щось типу "маєш захищати, жаліти, оберігати дівчат" - але дівчатам батьки не казали "треба піклуватися про хлопчиків".
Так все і є. Чоловіки мають піклуватися про жінок, бо жінки слабкіші в усіх сенсах. Просто в першу чергу треба піклуватися про себе потім якщо вже достатньо дорослий то про свою обраницю. А далі якщо є сили у чоловіка то може і про інших оточуючих жінок дбати.
а жінка не має якось дбати про чоловіків якщо це не її сини. Свого чоловіка має просто поважати і дослухатися.
Post automatically merged:

Або до тямущей та незлой курви-професіоналки. Щоб попустило.
Це для нього був би ідеальний варіант. Головне, щоб хату потім на куртизанку не переписав
А ви так радите серйозно чи глузуєте з людини?
Бо я десь читав шо перший досвід сексу з хвойдою може погано на психіку впливати, що потім люди у відносинах якось не так партнерку сприймають
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
Реєстрація
06.04.09
Місто
Київ
Телефон
Samsung Galaxy S22Ultra
А ви так радите серйозно чи глузуєте з людини?
Бо я десь читав шо перший досвід сексу з хвойдою може погано на психіку впливати, що потім люди у відносинах якось не так партнерку сприймають
В ідеалі, потрібно звернутися до спеціаліста (психолога, можливо сексолога), але для цього треба визнати проблему і захотіти її вирішити. Зняти хвойду, це варіант, якщо не хоче визнавати проблему, просто для того, щоб хоч зрозумів, як воно бути з жінкою, а не бавитися з рукою
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Бо я десь читав шо перший досвід сексу з хвойдою може погано на психіку впливати, що потім люди у відносинах якось не так партнерку сприймають
та не читай там больше 🤦‍♂️ :D
 

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
А що, сни ще можуть бути чорно-білими? Жодного разу таких не бачив. Все кольорове, як і в реальному житті.
А що, люди ще бачать сни? Востаннє їх бачив в студентському віці. А так приліг, закрив очі і вже будильник.
Пфффф. Лет 15 регулярно сниться сон что у меня все зубы выпали...вот на днях снова снился ,только на этот раз выпало 9 зубов 🤣
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
*** Скрытый текст не может быть процитирован. ***
Легкодоступность, предрасположенность к созависимости(с матерью надо разобраться) и легкомысленность относительно уровня владения манипуляциями у оппонентки(-ток).
Тебе надо воспользоваться тем, чем Sanyok решил не пользоваться. https://red-forum.com/threads/Стосунки-між-чоловіком-і-жінкою.22650/page-85#post-1756444 (тем паче уже два канала, мовный появился)
У меня племяш уже давно делает маленькие уверенные шаги от ванильной бубочки к вершине грозного бебаки.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
Хлопчик дорослішає і стикається з особами жіночої статі, які можуть бути далеко не ідеальними. Приклади різні: мати чи бабуся можуть бути токсичними чи абьюзерами, вчителька може бути істеричкою і т.д.
З часом це виливається у несприйняття жінок чи образу на них. Ну і розчарування теж сюди.
В найгірших випадках чоловік може почати мстити жінкам, може стати якимось маньяком як якийсь Чікатіло.
А за нормальних умов він просто не фанат жінок, але може з ними цілком мирно жити та взагалі існувати.
Просто довіряти жінкам не буде, заводити стосунки теж. Ну тримає собі ввічливо дистанцію, що тут поганого?
Добре, Sanyok77 що ти це все зрозумів. Особливо III абзац(хотів тобі за нього написати минулого разу).
Але, якщо ти зрозумів, чому б не користуватись та не рости над собою?
Я розумію - опікшись на молоці, жахаєшся води. Але з часом пройде.
Дуже просто: жінок рано починають навчати стосункам, маніпуляціям( ще до начання читанню/рахуванню). В той же час хлопаків штучно заторможують в цьому плані.
Через це в емоційному інтеллекті бабИ на 10 корпусів попереду. Додамо оппортунізму, макіавеллізму, надлишок уваги чоловіків і з таким суперником вже не кожен впорається.
Але принців на всіх нема, а чіткодів троха є. :sneaky:
Ніхто не сказав, що буде легко, тому треба бути в формі. А щоб бути в формі, треба практикуватись.
Є гідні бабИ, знайдеш свою.
Не здавайся. 🫂

Сержи Даже лучше, наверное, начать с этого https://www.youtube.com/watch?v=BiiVEV1IWtY
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Пфффф. Лет 15 регулярно сниться сон что у меня все зубы выпали...вот на днях снова снился ,только на этот раз выпало 9 зубов 🤣
Вам треба подушку поміняти. Скоріш за все шия перенапружується. Але з огляду на тривалий час, то вже краще і все ліжко заразом. Один і той же сон тривалий час зазвичай вказує на пряму фізіологічну причину. Я здивова чого ваш мозок ще не показує картинок зі стрілочками направленими на подушку :). Ну за винятком випадку, якщо дійсно проблеми із зубами.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вам треба подушку поміняти. Скоріш за все шия перенапружується. Але з огляду на тривалий час, то вже краще і все ліжко заразом. Один і той же сон тривалий час зазвичай вказує на пряму фізіологічну причину.
Яка ж фізіологічна проблема вказує на періодичні сновидіння із бойовою сутичкою, полоном та катуванням мене у ФСБ? Причому серед катів - колишні однокласники, а будівля ФСБ - це колишнє управління СБ України в рідному райцентрі Криму.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Яка ж фізіологічна проблема вказує на періодичні сновидіння із бойовою сутичкою, полоном та катуванням мене у ФСБ? Причому серед катів - колишні однокласники, а будівля ФСБ - це колишнє управління СБ України в рідному райцентрі Криму.
Це наслідки щоденного перегляду новин і обставин в яких, всі зараз живем. Якщо ви висипаєтеся, то психіка справляється, якщо ні, то треба би трошки корегування, але я не спеціаліст у цій темі.
А от однокласники вказують, що ви боїтеся зради серед свого оточення. Думаю, навіть маєте якісь підозри. Але це також вже норма за теперішніх обставин :(
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Зверху