Сучасні кнопкові телефони

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
це під час виклику індикація в верхньому рядку? а має бути volte написано, здається
Виглядає це ось так. Нічого не можу сказати, але голос кришталево чистий і чіткий))

 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Знайшов таку статистику порівняльну. Гадаю, чисто по частотам, Nokia переважає, тому лишу його собі для тестів в Україні.

 
Останнє редагування:
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
це під час виклику індикація в верхньому рядку? а має бути volte написано, здається
Виглядає це ось так. Нічого не можу сказати, але голос кришталево чистий і чіткий))

Ну так всі телефони на аналогічних чіпсетах показують і звучать, навіть в Україні і ті що, не попали в спецсписки операторів.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Ну так всі телефони на аналогічних чіпсетах показують і звучать, навіть в Україні і ті що, не попали в спецсписки операторів.
В сенсі у всіх працює VoLTE, чи типу що навіть БЕЗ активного VoLTE є надпис HD?
Короче, я не знаю як ще перевірити роботу послуги. З LTE при голосових не випадає, пише HD
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Ну так всі телефони на аналогічних чіпсетах показують і звучать, навіть в Україні і ті що, не попали в спецсписки операторів.
В сенсі у всіх працює VoLTE, чи типу що навіть БЕЗ активного VoLTE є надпис HD?
Короче, я не знаю як ще перевірити роботу послуги. З LTE при голосових не випадає, пише HD
HD Voice працюэ на 3G телефонах.
Мав на тесті декілька китайських кнопкових телефонів, які побудовані на тих же чіпсетах що і Nokia 8210 та Cat B40 - тобто Unisoc 107/T117. Операторської підтримки Volte в Україні вони 100% не мають, бо є списки допущених до служби. На них при вкиликах теж було відображення HD. При роботі Volte має відображатись Volte...подивіться огляди аналогічних девайсів на ютубах
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Якщт це AMR-WB, то він працює навіть в 2G.
І оператори його активно використовують. В залежності від місця БС і оператора, до 30% голосового трафіку йде в AMR-WB.
 

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Добре. Зайдемо з іншої сторони. Телефон не випадає в 3G/2G при здійсненні дзвінка. Тобіш голос йде по IP?! Чи це теж не показник роботи VoLTE?? Все це тестується на контрактних номерах Orange

Придбав для тесту pre-paid T-Mobile. Там чітко і відразу телефон випадає в 2G.
 
Останнє редагування:

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
На Orange, контракт, при дзвінку, телефон показує іконку 4G, на T-mobile висить 4G, але при дзвінку моментально висвічує 2G. Хз як на кнопочном телефоні ще перевірити))

Як би там не було, собі для тесту лишу nokia, чіпсет якої підтримує більше частот і бандлів, бо я так розумію на період війни в нас з цим ділом в операторів зоопарк дозволеності, тому це тільки в +
Щеб зрозуміти хто які частоти і бандли використовує.

1712035582713.jpeg
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щеб зрозуміти хто які частоти і бандли використовує.
Cellmapper тобі допоможе. Обираєш країну, оператора і LTE. І після цього можеш подивитися де є БС кожного доступного бандла в потрібного оператора.
 
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Добре. Зайдемо з іншої сторони. Телефон не випадає в 3G/2G при здійсненні дзвінка. Тобіш голос йде по IP?! Чи це теж не показник роботи VoLTE?? Все це тестується на контрактних номерах Orange

Придбав для тесту pre-paid T-Mobile. Там чітко і відразу телефон випадає в 2G.
Режим має бути 4G only, інакше буде падати в 2ж, звичайна картина
Post automatically merged:

Якщт це AMR-WB, то він працює навіть в 2G.
І оператори його активно використовують. В залежності від місця БС і оператора, до 30% голосового трафіку йде в AMR-WB.
Але ж мова про телефон, а тут уже не всі вміють в hd voice
 
Останнє редагування:

студент

Moderator
Команда форуму
Реєстрація
10.07.09
Місто
Київ, Вінницька, București
Телефон
iPhone 8+, 13 Pro max
Режим має бути 4G only, інакше буде падати в 2ж, звичайна картина
Для мене це вже важко
Один оператор не вивалюється
Інший вивалюється, бо треба LTE only
Orange про це знає?))

Короче
Тема the end, питання розкриті, але це не точно :)
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Але ж мова про телефон, а тут уже не всі вміють в hd voice
AMR-WB вміли навіть древні SonyEricsson K790 і Motorola Razr V3. Які сучасні телефони не вміють в AMR-WB?
Якщо б вміли сучасні на мтк6261 та sc6531 2ж чіпсетах, чи волали б з усіх боків про "шозагвоноякість звуку дайте волте кожному".
Точних даних, на жаль, не маю. Все тільки по схемі ОБС...Вибачте
 
  • Like
Реакції: idea

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
28.07.22
Місто
Kyiv
Якщо б вміли сучасні на мтк6261 та sc6531 2ж чіпсетах, чи волали б з усіх боків про "шозагвоноякість звуку дайте волте кожному".
Ну це вже зовсім якесь гівно.
Ну так іншого то майже і нема
Зявились Unisoc T107/T117 для 4G кнопки, Нокія взяла в роботу, бо у них ринок все ж таки на весь світ. Наші оем=щики не везуть, бо сенсу нема - буде дорожче ніж те що на ринку та без явних доданих фішок...
На смартфонних платформах з КаіОс не взлетіло, кнопка на андроїд річ в собі, тож теж не взетіло, ще й ціни дурь....
 
Зверху