D

DesKV

Guest
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
lite, доначислили и тем, кто жаловался, и тем, кто не обращался в поддержку :)
 
  • Like
Реакції: lite
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
lite, доначислили и тем, кто жаловался, и тем, кто не обращался в поддержку :)
Не в этом дело, я думал, что эта карта недавно появилась.

В октябре 2020 уже год будет этой карте с КБ.

Сибасу уважуха и хвала, что налили КБ на 12 месяцев, вместо заявленных на старте 6 мес.
 
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Как думаете, продлят?

Пока для новых адептов условия доступны до 31/01/2021. Может Сибас откатает данную программу на кредитках.

Посмотрим, время покажет. Если первые ласточки начнут закрывать карты, или карты будут мертвые без остатков, то за пару месяцев спустя у банки начнется отток. Это явно не понравится правлению, особенно перед закрытием года.
(Могут стимулировать пользоваться картой и дальше, заманивать всякими акциями по очевыгоде после фактического пробега 12 мес по карте)


Ждём анонсы!
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: Howl
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Весь жовтень платіть карткою #UKRSIBBANK у додатку Фора та отримуйте у п’ять разів більше балів у програмі лояльності "Фора club". Для участі завантажуйте мобільний додаток Фора та оплачуйте улюблені товари!

Акція триває до 31 жовтня 2020 року.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi
Зробив я безкоштовну New card в кінці серпня, а вже першого жовтня списало комісію 15 грн за смс. На відділення сказали, що не знають, чому на сайті написано, що карта бесплатна, і сама консультантка незнає, чому мені казала, що смс безплатні, коли питав при оформленні. На гарячій лінії цікавіше, як виявляється, у цьому банку смс безкоштовні, якщо їх підключати на гарячій лінії, а якщо у додатку - платні. Далі ще цікавіше, мені сказали на гарячій лінії ще з самого початку, щоб я підключив в додатку і що це безкоштовно. А на гарячій лінії тоді не підключили, бо не було вказане секретне слово (незнаю чому його не спитали при оформленні). Відповідно зараз оператор сказав, що довере це до тієї операторки ,яка мені тоді це сказала. Відповідно вона передзвонила за кілька годин і почала вибачатися, я кажу добре, але скиньте мені на карту 15 грн, що вона і зробила. І це ще не все ,оператор сказав, що не зобов'язнані повідомляти про платність смс на сайті, там де написано що вона безплатна, тому що по факту плата за смс це не плату за карту, щось в тому роді. І на відділенні немають казати, що смс платне ,тому що це не входить в їх компетенцію, а це функція гарячої лінії. Іншими словами, я прочитав на сайті, що карта безплатна, потім ще спеціально уточнив у консультантки, яка це підтвердила, і в підсумку вони платні і я сам винен, що не догадався подзвонити на гарячу лінію, і спитати ,чи це точна інформація...
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Скарамуш Треба тримати руку на пульсы тарифів. СМС-інформ із плюсом вже з вересня платний. Треба вимикати і вмикати без плюса через чат чи телефон.
Ну а кура отримала по заслугах. Не маєш яєць доказувати свою правоту - розплачуйся, допоки не з'являться.
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Скарамуш, у банка есть две услуги информирования: Star Inform и Star Inform+. Так вот изначально для карты была доступна только платная услуга Star Inform. Потом в начале лета Star Inform сделали бесплатной, а с середины лета для карты стала доступна платная Star Inform+.
При оформлении карты, подключении самостоятельно услуги информирования банк подключает бесплатную Star Inform и платную Star Inform+. Клиент может отключить услуги сам, но подключить бесплатную может только через поддержку (чат/звонок) или в отделении.
 
Реєстрація
19.04.20
Місто
Kyiv & Lviv
Наоборот. Сейчас включают с плюсом и надо говорить в отделении чтоб включили без плюса.
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Скажите, сколько в среднем времени ждать ответа в чате?
Я уже час жду. :(
 

bearing

Заблокирован
Реєстрація
20.08.19
Місто
Киев
Пришло такое:
"Bearing, робіть 1 розрахунок карткою UKRSIBBANK щодня до 31.10.2020, та гарантовано отримайте винагороду у розмірі 500 грн. Деталі https://..."

и там в условиях:
"Для виконання умов акції Вам необхідно бути зареєстрованим в UKRSIB online та протягом періоду акції з 01 по 31 жовтня зробити будь-яку фінансову транзакцію за допомогою інтернет-банкінгу UKRSIB online, на будь-яку суму.

Перелік фінансових послуг в UKRSIB online

Поповнення мобільного рахунку ..."

То есть я правильно понял, что б получить 500 грн нужно сделать 30 любых покупок и одно действие в UKRSIB online, например 5 грн счёт пополнить?
 

Nickolay

Заблокирован
Реєстрація
04.02.12
Місто
Одесса
Телефон
Xiaomi Mi 8 Lite 6/128
Подключал ньюшку со стар информ+. После отключения по смс оказалось, что отдельно старинформ подключить к ней нельзя. :(
Кроме как перезаключать договор с банком могут быть варианты?
 
Реєстрація
01.04.18
Місто
Киев
Подключал ньюшку со стар информ+. После отключения по смс оказалось, что отдельно старинформ подключить к ней нельзя. :(
Кроме как перезаключать договор с банком могут быть варианты?
Уже ж писали выше. дерзайте.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Кроме как перезаключать договор с банком могут быть варианты?
Через чат, контакт-центр или заявлением в отделении.
Самому подключить информирование без + нельзя, подключается всё вместе.

https://main.ochevygoda.com.ua/o60_r500/, https://main.ochevygoda.com.ua/o30_r500/

https://main.ochevygoda.com.ua/o60_r300/, https://main.ochevygoda.com.ua/o30_r300/
 
Зверху