Украинские каналы на спутнике закодировали

  • Автор теми Kara
  • Дата створення

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
заполнение платных пакетов шлаковыми каналами
Рынок расставит все по своим местам, и "решит", нужны эти каналы или нет. Если реально :poop: - Экстра и Виасат закроются, и делов-то. Вот тогда и поговорим.

группой маргинальных лиц
А по факту "группа маргинальных лиц" - это собравшиеся здесь оффтоперы, поливающие говном телеканалы в теме про их кодирование... :LOL: По сравнению с желающими смотреть эти каналы - просто процент, которым можно пренебречь.
 
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
@Maxxx а що, реально ще лишилася велика кількість бажаючих дивитися телик, при наймні серед адекватних чи молодих?! Я думав це вже вимираючий вид...
 
  • Like
Реакції: Alf

rtl

Заблокирован
Реєстрація
04.04.13
Місто
Лиманское (одесская обл. )
Телефон
prestigio 5453 , benq-siemens e-71 , siemens mt50 , сяоми 4х
Я поддерживаю формирование рынка платного ТВ, но заполнение платных пакетов шлаковыми каналами поставит на этой затее крест, ограничив аудиторию группой маргинальных лиц, которые не восприимчивы к качеству контента.
Так в платных пакетах до 200 каналов вроде , кому надо сетанты Евроспорты джиографики тем ничто не мешает их покупать в пакете и в нагрузку иметь всякие 1+1
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Ти дослідження Дубілета бачив? Саме молоді у нас - це "вимираючий вид".. :LOL: Так, дивляться, не всі, і не все, але казати категорично "ніхто взагалі то не дивиться" - теж не коректно.
 

Хрюшкин

Заблокирован
Реєстрація
03.03.18
Місто
Хараре
Телефон
Sony Z3 compact
Так чого ж лемент підіймаєте, якщо по вашому закодували лайно? Чи вже звикли до цих г+г з чупакабрами й Кварталом, "фондів Рината Ахметова", нескінченного генератора мемів СТБ ("..я хапанула", "...може я тоже хочу шоколадку…" і сотні інших), Мухтарів/псів/глухарів/дизелів) по ictv, та іншого лайна, ще й ретрансльованого з-за поребрика?
Однако, я даже не подозревал о столь огромном выборе сортов.)
Post automatically merged:

Смотря эти каналы, по их качеству и наполнению, я честно говоря уже думал что они мне платить скоро будут чтоб я это смотрел, а оно вон как бывает...
От жешь зигзаг невдачи, зато пожрал нахаляву.)
Что говорят классики относительно кодированных/свободных каналов.
 
Останнє редагування:

igork

xD
Реєстрація
21.08.10
Місто
Кривой Рог
Рынок расставит все по своим местам
Рынка платного ТВ у нас нет, как и культуры платить за контент. Есть возможность его формирования в будущем. Но успех будет зависеть от выбранной тактики. Если она просто сведётся к кодированию того, что было бесплатным, то, по моему мнению, хорошего результата это не даст. Готовы ли эти каналы, например, распространяясь на платной основе, сокращать процент рекламы?) Или будут пробовать сосать и рекламодателей, и зрителей?) Посмотрим...
 
  • Like
Реакції: yust

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Ну так информационные ведь не кодируют. Будут зрители смотреть сериалы и развлекательные передачи по раша тв, а политику по Прямому и 5 каналу :) УТ-1 тоже не кодируют - можно смотреть Щура, передачи про животных в прайм-тайм и новости.
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Ну так информационные ведь не кодируют. Будут зрители смотреть сериалы и развлекательные передачи по раша тв, а политику по Прямому и 5 каналу :) УТ-1 тоже не кодируют - можно смотреть Щура, передачи про животных в прайм-тайм и новости.
Сериалы и развлекаловка уже давно и очень плотно напичканы пропагандой "единой веры и службы". Так что и этого будет достаточно.
 
Останнє редагування:

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Готовы ли эти каналы, например, распространяясь на платной основе, сокращать процент рекламы?)
Ні, звісно. Будь-який бізнес зацікавлений в тому щоб стригти капусту. І це нормально. А хом'ячки (судячи з того що я спостерігаю зараз) готові не просто купувати цей шлак, а навіть (в окремих, але досить таки частих, випадках) купувати його в HD за додаткову плату (1+1 HD, Україна HD, Новий, СТБ, ICTV, M1, M2 вже теж в HD є). І це теж нормально. Тож, я особисто належу до тих, хто хоч і не дивиться ТБ десь так з 2007, але увірував в його актуальність серед населення, і в готовність населення платити за нього в 2019-2020.

І в доповнення теми, та власне відповідь на цитоване: кілька років тому побачив пост в ФБ: "Телеканал Polsat святкує сьогодні 26 років" і під ним коментар з купою лайків: "З них 13 то реклама"
Polsat, кодований і цілком собі платний на супутнику. Тим не менш заповнений рекламою під саме не можу, наскільки я маю можливість судити про цей канал. І нічо, платять
 

Prowler

Alive & well
Реєстрація
04.05.11
Місто
Луганская область
Готовы ли эти каналы, например, распространяясь на платной основе, сокращать процент рекламы?)
Ні, звісно. Будь-який бізнес зацікавлений в тому щоб стригти капусту. І це нормально. А хом'ячки (судячи з того що я спостерігаю зараз) готові не просто купувати цей шлак, а навіть (в окремих, але досить таки частих, випадках) купувати його в HD за додаткову плату (1+1 HD, Україна HD, Новий, СТБ, ICTV, M1, M2 вже теж в HD є). І це теж нормально. Тож, я особисто належу до тих, хто хоч і не дивиться ТБ десь так з 2007, але увірував в його актуальність серед населення, і в готовність населення платити за нього в 2019-2020.

І в доповнення теми, та власне відповідь на цитоване: кілька років тому побачив пост в ФБ: "Телеканал Polsat святкує сьогодні 26 років" і під ним коментар з купою лайків: "З них 13 то реклама"
Polsat, кодований і цілком собі платний на супутнику. Тим не менш заповнений рекламою під саме не можу, наскільки я маю можливість судити про цей канал. І нічо, платять
Чому людей, котрi за їх словами не дивляться шлак тб так тягне у теми про нього? Хоча б тут можна розповiсти про свою уявну вийнятковiсть бо у реальному життi то нiкому не треба? І це по вашому тут комусь цiкаво? Може досить, нє?
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Чому людей, котрi за їх словами не дивляться шлак тб так тягне у теми про нього?
Щоби модерувати цю тему :imho7sp:
Давно не відписував в цю тему.
Був у родичів, на Західному Поліссі. Жалілися, що після кодування не зможуть дивитися українське ТБ. Тому що райцентр в лісах, Т2 не добиває. Так і сказали: "Будемо сумувати за українським ТБ. Але змушені дивитися рос- і бел- ТБ."
 

r5t

Лайфобот
Реєстрація
22.05.15
Місто
Львів
Телефон
Xiaomi MI9 SE
Чому людей, котрi за їх словами не дивляться шлак тб так тягне у теми про нього? Хоча б тут можна розповiсти про свою уявну вийнятковiсть бо у реальному життi то нiкому не треба? І це по вашому тут комусь цiкаво? Може досить, нє?
Підозрюю, що мені прилетить за це, але все ж огризнусь. Тому, що може слід читати все повідомлення, а не виривати з контексту окрему фразу. Чи ви на неї вже як бик на червону ганчірку?
Тому що я, незважаючи на свою винятковість, волею випадку маю відношення до дистрибуції того самого шлаку і бачу як невиняткові хом'ячки готові ложками їсти це кхм... добро і платити за нього, після того як усвідомлюють, що тюнер на базарі ніхто не прошиє. А ще, ніхто не буде зменшувати кількість реклами на ТБ. Навіть за ваші гроші. Про це було і повідомлення. Смачного
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Сериалы и развлекаловка уже давно и очень плотно напичканы пропагандой "единой веры и службы". Так что и этого будет достаточно.
Да ладно, по-моему влияние фильмов слишком переоценено. Я вот в своё время и Бригаду смотрел, и Мухтара, но ни бандитом, ни ментом не стал же. Как и многие другие. Разводят панику на ровном месте.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Не роби висновки по собі. Ти - статистично мала одиниця.
Свого часу після виходу серіалу чи "Курсанти", чи "Кадєти" зросла кількість вступників в суворівські шаражки. Вплив і промивання мозку є, це поза сумнівом.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Не роби висновки по собі. Ти - статистично мала одиниця.
Свого часу після виходу серіалу чи "Курсанти", чи "Кадєти" зросла кількість вступників в суворівські шаражки. Вплив і промивання мозку є, це поза сумнівом.
А хіба пропаганда винна, що на роботу в РФ з Західної України їхали і до цих днів їздять. Потяг на Москву самий забитий і прибутковий. Там на росіян пахають, а тут ярі патріоти. У кожній країні у виробництві свого контенту є частка пропаганди. США, Китай, наші нові фільми.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Stiv, навіщо ти цитуєш мене. Які потяги? Я написав про вплив фільмів на поведінку середньостатистичного глядача. А ти примазуєш сюди політику. Хочеш приклад без політики?
Казочки для принцеждалок і развєдьонок. Що достатньо переїхати в місто-міліонник і її одразу підбере олігарх. І заради цієї мрії розводяться або змолоду їдуть в Київ. І поводять себе як принцеси у 10 поколінні. Яскравий приклад всіляких "Хацапетовок".
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Кочевник, ну хай навiть так. То хто ж тодi заважав зробити державне телебачення цiкавим глядачевi та рейтинговим? Щоб воно несло патрiотичну пропаганду. Я не захищаю олiгархiв, але зi сторони Нацради якось це дивно - дорiкати комерцiйним каналам, що вони хочуть заробити бiльше грошей на кодуваннi.
 
Зверху