Філологи-мовознавці. Клуб ботанів

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
а! Забыл ещё особую подкатегорию! :Olen: Моя мамка, кстати, ярый представитель этой категории. Это люди которые ставят знаки вопроса в утвердительных предложениях. Например:
-Сын, пополни мне интернет?
-Приглашаю вас с Наташей на ужин?
-Я тебе сделала голубцы?
-Купи мне картошки мешок?

🤦‍♂️
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Є випадки, коли людина не знає де на телефоні знайти знак питання. Тобто умовний пробіл, кому або крапку вони використовують, а от з іншим знаками - проблема.
Люди не знають чи не вміють користуватися shift на клавіатурі компа або додатковими "екранами" клавіатури на телефоні
 
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
Меня напрягает злоупотребление скобками в качестве смайлика.
Когда пишут, например, да, всё получилось))) спасибо))))
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Меня напрягает злоупотребление скобками в качестве смайлика.
Когда пишут, например, да, всё получилось))) спасибо))))
я иногда ставлю то количество скобок сколько раз ха-ха сделал когда писал ))
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Не моє, montera з іншої гілки, але тут теж буде норм:
""Людина загубила кому й почала боятися складних речень, шукаючи простенькі фрази. За примітивними репліками прийшли елементарні думки. Потім вона проґавила знак оклику й стала говорити монотонно, з однаковою інтонацією. Пізніше людина десь «посіяла» знак питання й припинила запитувати: жодні події не цікавили її, де б вони не відбувалися: у космосі, на землі чи навіть у власній квартирі. Ще через кілька років наша роззява загубила двокрапку і перестала пояснювати іншим свої вчинки. Бідолаха не могла висловити жодної ідеї, увесь час когось цитувала користуючись лише лапками, а згодом не стало і їх, у неї залишилася тільки крапка. Бережіть розділові знаки…""
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Є випадки, коли людина не знає де на телефоні знайти знак питання. Тобто умовний пробіл, кому або крапку вони використовують, а от з іншим знаками - проблема.
Люди не знають чи не вміють користуватися shift на клавіатурі компа або додатковими "екранами" клавіатури на телефоні
семидесятилетняя бабка знает (и злоупотребляет) знаком вопроса, а молодые уйопки - не знают? Ну коман... Это просто банальная лень и покуизм.
Post automatically merged:

Чемпионы в этой дисциплине - аффторы голосовых высеров сообщений. Вот это отдельная категория клиентов ада, для которых спец сковородка есть (рядом со сковородкой для тех кто поворотник не включает).
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
семидесятилетняя бабка знает (и злоупотребляет) знаком вопроса, а молодые уйопки - не знают? Ну коман... Это просто банальная лень и покуизм.
Багато людей більш-менш поважного віку не вміють нормально друкувати на телефоні чи ПК. Періодично ж трапляються люди які користуються КАПСом або ж ті, хто лаються, коли до них в інтернеті одразу звертаються на ти.
На мою думку, це схожі люди більш менш старшого покоління, які зазвичай в інтернеті лише читають і не пишуть
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
а! Забыл ещё особую подкатегорию! :Olen: Моя мамка, кстати, ярый представитель этой категории. Это люди которые ставят знаки вопроса в утвердительных предложениях. Например:
-Сын, пополни мне интернет?
-Приглашаю вас с Наташей на ужин?
-Я тебе сделала голубцы?
-Купи мне картошки мешок?
Може це слід трактувати ось так:
-Сын, пополни мне интернет, сможешь?
-Приглашаю вас с Наташей на ужин, прийдете?
-Я тебе сделала голубцы, будешь?
-Купи мне картошки мешок, купишь/сможешь?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
-Пополнишь мне инет?
-Купишь картошки?
-Придёшь на голубцы?
-На ужин придёте?
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Почав помічати, що оце трошки бісить (не в сенсі конкретного автора цитати, багато людей використовує і сам мабуть теж так робив).
Чи варто паплюжити мовні норми і ламати собі язика, заради, як на мене, дитячого камбека на незрозуміло шо.
Кількість тупих загонів з їх боку нескінченна - Куев, нэзалэжные, оце все, точно треба на все це гівно відповідати мовними змінами в стилі Сережка-Хуежка?
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Ми на роботі вже так звикли
Ну от я ж про це, що це вже не особливий рідковикористовуваний оборот, а потворна мовна норма і це мені дуже не подобається, якийсь дитячий садок їх рівня в національному масштабі
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Мне вообще неприятно употреблять "Россия" в правильном варианте. Как можно чаще пишу как раз вот упомянутое "на болотах", чуть реже "страна агрессор", изредка - рф (маленькими буквами, но, случается, и большими). "На России" - один из наименее употребительных мной вариантов.
 
Зверху