Ціна - топчик!

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Space Cat, не сприймай буквально, мова про те, що сучасна людина без смартфона - як без одягу та взуття - ходити "як мати народила" можна, але зовсім незручно.
 
Реєстрація
11.08.13
Місто
Чернівці
Подивився фото та відгуки на розетка . Дійсно 8/128 і дійсно урізаний Android go.
Я власне і не шукав телефона, але враховуючи ціну, трохи задумався.

Відгук:
06 лютого 2024
Для моїх скромних потреб це просто топ. Є деякі нюанси, але взагалі я дуже задоволений.
Переваги:Ціна, якість, функціональність, багато рами та ссд, стоковий андройд, велика батарея
Недоліки:Урізаний Android GO - не працюють деякі додатки з гугл плей (для мене це поки що Об'єктив, камера в Перекладачі). Камери доволі такі собі, почала глючити навігація жестами - поставив три кнопки.
Урізаний Android Go у 2024 році це взагалі не проблема, бо вже давно існує GSI і можливість поставити будь яку версію Android на будь який телефон. А ось що дійсно в телефоні лайно то це проц Unisoc. Це найгірший проц в історії мобільних телефонів, краще вже випити мочу бика ніж користуватися цим процом. Раніше цей проц називався Spreadtrum, і якщо ви ніколи про нього не чули то ви щаслива людина. Ставили його в різні бюджетні смарти, а також китайські підробки всяких Galaxy. І телефони на процесорі Spreadtrum зажили поганої слави через постійні глюки і підвисання(вдумайтеся чому на телефон з 8гб оперативи ставлять Android Go), і тому китайці змінили назву даного проца на Unisoc, але якість від того краще не стала.
Post automatically merged:

Space Cat, не сприймай буквально, мова про те, що сучасна людина без смартфона - як без одягу та взуття - ходити "як мати народила" можна, але зовсім незручно.
Так воно і є, хочеш чи не хочеш але у сучасному світі без смартфону жити не реально. Навіть якщо ти принципово ходиш з кнопочним телефоном то рано чи пізно доведеться купувати смарть як мінімум заради роботи. Я знав людей які були змушені купувати смартфони по тій причині що керівники на роботі всю інформацію скидують в групу в whatsapp і ніхто не буде робити вийняток для одиниць та дзвонити на їхні звичайні мобілки та доносити їм інформацію окремо.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
як воно буде працювати, якщо взяти чотири комплекти в кабінет. До речі, це ж питання задам і тут, чи не буде в такому випадку конфліктів?
Два комплекти на одному столі працюють без проблем.
USB-приймачі приймають тільки свій комплект, підключити комплект до некомплектного приймача - не проканає.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Я шось завжди думав що резервний телефон виглядає приблизно так:
1711387470318.png

UPD: вже неактуально, бо закiнчились
з дозволу топiкстартеру продовжу тему резевного телефона.

Апарат для перевiрки поличкових номерiв, ще й з потужною (як для бабофону) батареєю 2500 на випадок блекауту, з лiхтарем, FM та MP3 за цiною 255 грн (якщо є Алло-грошi чи бали Фiшка, можна застосувати як знижку)
Уцiнка, бо наче вiтринний. Потертостей та подряпин не було, як не шукав.

P.S.: на багатьох сайтах в характеристиках помилка, слот для карт пам'ятi на мiсцi
 
Останнє редагування:
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
взять как резервный
Хєрасє резервний тєлєфон за 5к)
Я шось завжди думав що резервний телефон виглядає приблизно так:
Переглянути вкладення 60625
Колір не дуже.
Але можна розібрати, і дунути на пластик з балончика, на будь-який смак.
 
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Апарат для перевiрки поличкових номерiв, ще й з потужною батареєю 2500 на випадок блекауту, з FM та MP3 за цiною 255 грн
Два динаміки, чи один?
наче два
Post automatically merged:

@Evgenii, SIM-слот сфоткай.
вже вiддав, на наступному тижнi спробую
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Останнє редагування:
Зверху