Чи потрібно вмикати режим "літака" під час сну

Реєстрація
28.07.23
Місто
Ternopil
Привіт!
Тема в стилі "шапочка з фольги"😆 але все ж запитаю: завжди на ніч кладу телефон на тумбочку біля ліжка, але проблемка в тому, що там покриття або взагалі немає, або 1 поділка. Читав, що в такому випадку тел збільшує сигнал радіомодуля для пошуку БС. 📡
Коли помітив це, то став вмикати на ніч режим польоту і вимикати WiFi.
До речі WiFi вимикав на ніч завжди, відколи користуюсь мобільними телефонами.
Прохання не насміхатись, а просто поділитись своєю думкою, хто як робить і чи потрібно це робити?
 

romrom

@romrom777
Реєстрація
14.06.11
Місто
Харьков
Привіт!
Тема в стилі "шапочка з фольги"😆 але все ж запитаю: завжди на ніч кладу телефон на тумбочку біля ліжка, але проблемка в тому, що там покриття або взагалі немає, або 1 поділка. Читав, що в такому випадку тел збільшує сигнал радіомодуля для пошуку БС. 📡
Коли помітив це, то став вмикати на ніч режим польоту і вимикати WiFi.
До речі WiFi вимикав на ніч завжди, відколи користуюсь мобільними телефонами.
Прохання не насміхатись, а просто поділитись своєю думкою, хто як робить і чи потрібно це робити?
я всегда так делаю, со всеми своими телефонами- чтобы ночью никто не беспокоил
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
В налаштування на андроїд є режим "Не турбувати" (Do Not Disturb), що включається за розкладом (розклад можна виставити самостійно) і який можна виключати за 1-2 тапи, щоб переглянути сповіщення, які надійшли за цей час.
Рекомендую
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В налаштування на андроїд є режим "Не турбувати" (Do Not Disturb), що включається за розкладом (розклад можна виставити самостійно) і який можна виключати за 1-2 тапи, щоб переглянути сповіщення, які надійшли за цей час.
Рекомендую
На Samsung Note 20 Ultra це зроблено дуже просто. В мене вмикається в 22.00 автоматично "Сон". А ось в більш старих моделях не виходило таке зробити.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Київ
Телефон
iPhone SE2/Samsung A05
Я просто повиключав сповіщення в месенджерах і це вирішує 95 відсотків нічних побудок.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
А ось в більш старих моделях
У меня на S3 Duos (Андроид 4.4, емнип) уже был этот режим. И, насколько я понял, с пятого андроида он вообще на всех "роботах" есть.

Сирена на моих текущих Сяоми работает.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Раніше автоматично вмикався в 23 і до 7 режим "не турбувати", продзвонитись мали можливість лише найближчі люди, хто в "білому" списку. Після початку повномасштабного підарського вторгнення зв'язок на ніч не вимикаю. Критично не задовбують.

Коли помітив це, то став вмикати на ніч режим польоту
Вимикати варто тільки заради збереження батареї і зняти зайве навантаження на радіомодуль, бо постійний слабкий сигнал і пошук мережі часто призводить до перегріву і деградації мікросхем.
До речі WiFi вимикав на ніч завжди, відколи користуюсь мобільними телефонами.
А ось це повна дурість, сигнал вайфай ніяк не шкодить. Бо дуже слабкий - дві стіни вже хєрово пробиває, мозок (та яйки) точно не нагріє..)))
Post automatically merged:

А про тревогу як тоді дізнатись вночі?
У програми "Тривога" приорітет на критичні сповіщення, буде кричати коли вимкнені сповіщення.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
коли лягаю спати вимикаю інет і вмикаю вібро режим
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
У програми "Тривога" приорітет на критичні сповіщення, буде кричати коли вимкнені сповіщення.
Програма тривога так кричить що можна всратися
Тому декому зручніше про тривогу дізнаватися з офіційних телеграм каналів. А їм потрібен звʼязок
Для олх і іншого непотрібу у мене є інший телефон. З іншим номером
А на основний номер, як не дивно, ніякі придурки в 2 ночі не дзвонять, тобто вимикати звʼязок, вмикати режим не турбувати або інше немає і сенсу
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Этой зимой, когда были длитльные блекауты, включал режим "полет" на ночь, т.к всеравно сети практически не было, и смарт то и дело сваливался в поиск сети, что негативно сказывалось на заряде батареи к утру.
На данный момент хватает автоматически включающегося режима "не беспокоить" с белым списком нужных мне людей.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Мабуть у мене колись була стара версія, де не було таких регулювань. Або інша програма взагалі
Post automatically merged:

Этой зимой, когда были длитльные блекауты, включал режим "полет" на ночь, т.к всеравно сети практически не было, и смарт то и дело сваливался в поиск сети, что негативно сказывалось на заряде батареи к утру.
На данный момент хватает автоматически включающегося режима "не беспокоить" с белым списком нужных мне людей.
Тоді дійсно мережі більше не було, чим було
 
Реєстрація
12.12.10
Місто
Київ
Телефон
MI MAX3 КС Все разом лайт
Завжди онлайн, мені може повезло з оточенням, але перед тим як пізно телефонувати мені зазвичай пишуть у месенджер з питаннями чи не сплю, та чи можна зателефонувати, а під час війни всяке може бути, може комусь і серед ночі потрібна допомога.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max

Stas567

Заблокирован
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Раньше всегда выключал телефон на ночь. Сейчас только на выходных. Wi-Fi на ночь всегда отключаю (это прогресс, раньше включал его только, когда нужен был).
 
Зверху