Чи потрібно вмикати режим "літака" під час сну

Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Останнє редагування:
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Привіт!
Тема в стилі "шапочка з фольги"😆 але все ж запитаю: завжди на ніч кладу телефон на тумбочку біля ліжка, але проблемка в тому, що там покриття або взагалі немає, або 1 поділка. Читав, що в такому випадку тел збільшує сигнал радіомодуля для пошуку БС. 📡
Коли помітив це, то став вмикати на ніч режим польоту і вимикати WiFi.
До речі WiFi вимикав на ніч завжди, відколи користуюсь мобільними телефонами.
Прохання не насміхатись, а просто поділитись своєю думкою, хто як робить і чи потрібно це робити?
Да, в режиме поиска сети высаживает АКБ быстрее. Если задача стоит сохранить заряд(и никакой другой задачи нет), то действительно лучше включить режим полета. В то же время отключать только вайфай на ночь - абсурд, так наоборот быстрее высадит АКБ ибо интернет в фоне все равно работает, но через вайфай батарею жрет намного меньше, чем мобильный интернет.
Лично я никогда телефон не выключаю, наоборот все, кому нужно, знают мой второй номер, который находится в запасном телефоне. На случай если не дай Бог первый телефон по какой-либо причине будет не отвечать(разрядился, забыл в машине, украли). И по работе всех предупреждаю, что по делу мне можно звонить всегда. Хоть в 4 утра, если это важно.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Якщо тобі 20, а матері 40 і вона в Німеччині
Прям мрія
якщо тобі 20, а матері 40, а ще краще 37. І все у всіх добре.
Але наразі, можуть дзвонити дійсно вночі не просто так, а по якимось справам нехорошим ((
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Якщо хочеться мінімізувати вплив випромінення від телефону, то варто вмикати режим літака, або вимикати повністю. Якщо треба, щоби просто не було сповіщень - режим "не турбувати" із розкладом на потрібні дні/години цілком достатньо. Також останній режим дозволяє задати виключення, наприклад, для сповіщень щодо повітряної тривоги.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P60 Pro
Вимикаю будь-який інет на ніч, плюс старезний софт Nights Keeper вмикає автоматом "білий список" тих, хто може мені додзвонитись.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Якщо хочеться мінімізувати вплив випромінення від телефону, то варто
Обернути телефон у фольгу

старезний софт Nights Keeper вмикає автоматом "білий список" тих, хто може мені додзвонитись.
Це вміє вбудований режим "Не турбувати"
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Якщо режим літак то все одно акум трохи розряджає. Менше ніж без літака але розряджає. Краще взагалі вимикати телефон а вранці вмикати. Я коли вмикаю літак так це переважно щоб не дзвонили коли я зайнятий (пару годин). Не вимикаю нічого коли на роботі.
А погані новини ви і так узнаєте, тільки вранці.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
все одно акум трохи розряджає
Про проблему збереження заряду і збереження акуму забув, коли в ios з'явилась оптимізована зарядка, просто лишаю телефон на ніч на зарядці, а система розраховує середній час бездіяльності, відразу підганяє до 80% і десь під ранок добиває до 100. Відключав оптимізований заряд тільки під час блекаутів, коли треба було постійно забивати тел під 100% за найближчою нагодою.
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P60 Pro
Maxxx, напевне тому що я його не використовую, логічно?
До речі я не страждаю хворобою акумулятора. 50% - ставлю на зарядку до 95%.
 

Prorab

Skylark
Реєстрація
21.11.07
Місто
Черноморск
Телефон
Redmi N8P
Краще взагалі вимикати телефон а вранці вмикати. Я коли вмикаю літак так це переважно щоб не дзвонили коли я зайнятий (пару годин).
Выключение \ включение сожрет заряд аккумулятора больше, чем всю ночь режима "полет"..
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Выключение \ включение сожрет заряд аккумулятора больше, чем всю ночь режима "полет"
Заряджаю на 100% і вимикаю, або заряджаю до 100% у вимкнутому стані. Вранці вмикаю - деякий час хоч і недовго показує 100%. Якщо зарядити 100% а потім на ніч в літаку, то вранці менше буде ніж 100%. Можливо, 90%.
Це не принципово, можна і ввімкнутим залишити на ніч. Ну підзарядиш пізніше. В Xiaomi є ще режим економії енергії з вимкнутою синхронізацією на ніч.
 
Реєстрація
01.03.21
Місто
Хмельницький
Выключение \ включение сожрет заряд аккумулятора больше, чем всю ночь режима "полет"
Заряджаю на 100% і вимикаю, або заряджаю до 100% у вимкнутому стані. Вранці вмикаю - деякий час хоч і недовго показує 100%. Якщо зарядити 100% а потім на ніч в літаку, то вранці менше буде ніж 100%. Можливо, 90%.
На точно такому ж РОСО, як у Вас в підпису -- якщо перед сном 100% - вранці 98...99%. Літачок не включаю. Дуал 4Г постійно, моб. передача даних вкл. Вайфай то вкл, то викл. Не помітив, щоб впливало. Автооновлення викл. Ну і тихий режим, тобто повідомлення, що надходять (крім тривоги) не засвічують екран і не сповіщають звуком.
Шукайте, що в Вас під'їдає батарею.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
напевне тому що я його не використовую, логічно?
Не логічно - увімкнути/вимкнути інет - це зайва марна дія, як поколупати в носі чи чухнути яйце - хоча, це набагато корисніше, прибираєш зайве та знімаєш свербіж, а що корисного у вимиканні інету на телефоні? Ну не використовуй, і все... мені не зрозуміти.. Хіба, якщо автоматом налаштував це один раз за розкладом і не паришся.
 

Stas567

Заблокирован
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Я смотрю тебе это не даёт покоя. :)
Навіщо, аргументуй?
Ну какие аргументы, если я писал, что раньше вафлю включал только, когда нужно было, а теперь у меня она днём в основном включена, а на ночь отключаю. Разве не прогресс с мрей стороны?)
Я тут недавно перечитывал некоторые сообщения за 2008-2009 гг. и обнаружилось, что раньше я считал нормой отключённое обновление антивируса и обновление его вручную.
В общем, у каждого свои прибабахи.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Я смотрю тебе это не даёт покоя.
Как и все в этой Вселенной, я действую по принципу наименьшего сопротивления, а вы ищете какие-то странные действия без логических объяснений и какой-либо пользы... Это удивляет, нафига?😉 Изучаю..😂
 
Зверху