Чи потрібно вмикати режим "літака" під час сну

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Тобто, а коли ти дома, і користуєшся, то він не гріється?
Він гріється, але я тоді його використовую. Коли не використовую, то навіщо йому зменшувати ресурс?

В попередньому двічі чи тричі міняв електроліти в БЖ, навіщо робити роботу даремно?
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Родичів на окупованій території або в рашці
Таких теж не маю, але маю в Німеччині, в Канаді, є такі варіанти, коли вдома джиесем зв'язок хєровий, а вайфай працює.
Post automatically merged:

тричі міняв електроліти в БЖ, навіщо робити роботу даремно?
Це перший розумний тут аргумент за відключення..)) Сподіваюсь, вимикаєш сам БЖ з розетки, а не тільки з роутера, чи кнопкою на роутері? ;)
Post automatically merged:

Він гріється, але я тоді його використовую. Коли не використовую, то навіщо йому зменшувати ресурс?
Щоб не зменшувати ресурс, треба зробити додаткове охолодження
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Щоб не зменшувати ресурс, треба зробити додаткове охолодження
Розвалити штатний корпус і поставити БЖ в корпус від компа а роутер в коробку від взуття?

Для вимикання використовую ось такий чудовий вимикач (але ціну задрали, колись вони були по 3 бакси).
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Розвалити штатний корпус і поставити БЖ в корпус від компа а роутер в коробку від взуття?
Та ні.. На чіп радіатор, може насверлити більше отворів у пластику, а БЖ поміняти з більшим в 2 рази струмом від номінального.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
В налаштування на андроїд є режим "Не турбувати" (Do Not Disturb), що включається за розкладом (розклад можна виставити самостійно) і який можна виключати за 1-2 тапи, щоб переглянути сповіщення, які надійшли за цей час.
Рекомендую
а ще в ньому можна поставити кілька пріоритетних номерів яким дозволено турбувати в цей час , у мене це найближчі люди
 
Реєстрація
26.08.20
Місто
Полтава
Це наскільки старим має бути тєлік, аби там була кнопка живлення, яка фізично вимикає електромережу а не дублює пульт.
Коли ще не було пультів, батько зробив собі таку штуку: прибамбас на фанерці з розеткою куди вмикався тєлік і два проводи, один з вилкою у розетку, другий до дивану з вмикачем світла кварирним в розрив, якось працювало)
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
зменшувати ресурс
Можливо ви здивуєтеся, але вихід з ладу електроніки частіше відбувається від перехідних процессів (увімкнення, вимкнення, нагрів, охолодження), ніж від роботи 24/7 в приблизно однаковому температурному режимі. Звичайно, якщо пристрій розташовано так, що накволо нього немає конвекції повітря, він може "передчасно померти" від перегріву, але в усіх інших випадках це - випадковість.

Щодо електролітичних конденсаторів, то цим грішили БЖ до роутерів Асус (сам кілька раз міняв). Також одного разу довелося замінити кондюки в моніторі Dell, який до того напрацював більше 10 років, і після заміни вже 4 роки минуло.
 

Stas567

Заблокирован
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Плюсаните кто выключает кнопку питания ТВ. Посмотрим много ли таких.
Где-то раз в неделю, иногда чаще выключаю с розетки.
неужели ещё остались камрады у кого не стоит реле напруги? 🤦‍♂️
Не стоит.
Є у мене знайомий: мобільний інет вмикає тільки коли треба користуватись бо не дай боже зайвих пару мегабайт використається, NFC і GPS теж кожен раз вмикає/вимикає бо параноя, wifi коли виходить з дому вимикає - "бо батарейку садить". Але ідея вмикати режим літака на ніч йому поки на думку не спадала, треба поділитись - буде у людини на один зайоб більше.
Просто є люди які люблять дрочитись на рівному місці.
Можна один раз налаштувати "режим сну", внести важливі контакти у білий список, на випадок emergency і більше жодної дрочі.
Я теж вмикав моб.Інет тільки коли потрібен був. Зараз не вмикаю, бо його немає :D Однак мотивація не трафік, а споживання акумулятора та випромінення мені в ногу. NFC і GPS теж майже завжди вимкнуті, тільки за потреби. Тут мотивація: не потрібні майже ніколи, відтак навіщо будуть витрачати заряд.
Літак на ніч не ставлю, однак інколи просто телефон вимикаю. Років 15 тому я завжди на ніч вимикав телефон.
Щодо дрочі, то "хто як хоче, той так і дроче" (с) або заздри мовчки нашій дрочці :apl:.
Post automatically merged:

Скажу більше, я вимикаю WiFi-роутер, коли йду з квартири. А іноді й на ніч) Особливо зараз, коли спека, а він добряче гріється.
Скажу більше, років 12-13 тому я вмикав роутер тільки, коли вмикав комп`ютер.
 

Stas567

Заблокирован
Реєстрація
16.11.08
Місто
Луганськ
Телефон
Samsung Galaxy A30
Я так делал только когда интернет был через дайл-ап модем
На самом деле, я думаю, что отчасти эта привычка была из-за того, что когда-то были помегабайтные тарифы. Правда на момент появления роутера у меня уже был безлимитный триолан, но, наверное, подсознательно был такой подход.
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
Есть практический смысл выключать?
Колись давно, ще в ті часи, коли трава була зеленіша, корупції менше, дівчата цицькастіші, а телевізори кінескопними - таке робили. У мене на кухонному телевізорі протягом тижня-двох в лівому верхньому куті з'являлась ледь помітна рожева плямка. Вимикав з розетки на кілька годин і вона зникала. )))
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Для вимикання використовую ось такий чудовий вимикач (але ціну задрали, колись вони були по 3 бакси).
 

Kladoff

Характер Скверный
Реєстрація
13.07.12
Місто
Днепр
Телефон
Redmi note 11
Riznychenko, это намагничивание. К современным ТВ отношения не имеет.Правда интересно зачем извлекать шнур с такой регулярностью сейчас
 
Реєстрація
28.08.20
Місто
Львів
@Riznychenko, это намагничивание. К современным ТВ отношения не имеет.
Знаю. Наводки в мережі впливали на роботу розмагнічувального контуру, що одягнений по периметру кінескопа.
Правда интересно зачем извлекать шнур с такой регулярностью
Може люди розмагнічують LED панель? )))
 
Зверху