3Mob як основний оператор

Cyprus

Заблокирован
Реєстрація
09.01.21
Місто
Poltava
Отключили номер телефона, абонент хотел выкупить номер за 8500 USD
---
У липні 2020 року ОСОБА_1 звертався на гарячу лінію ТОВ «Тримоб» з метою відновлення надання послуг мобільного зв`язку, проте, відповідач не відновив надання таких послуг. Як зазначає позивач, в усній розмові з відповідачем, він заявляв про можливість придбати, так би мовити, втрачений абонентський номер орієнтовно за 240 000 грн.

Post automatically merged:

Із представлених суду доказів вбачається, що позивачем проігноровано короткі повідомлення, які були направлені йому 26 разів ( кожні 13 разів), що зазначено в службових сигнальних повідомленнях, як « absent subscriber SM», тобто «відсутність реакції абонента на запит», у зв`язку з чим було проведено відключення телефонного номеру позивача, тобто одностороннє припинення надання послуг відповідачем. Позивач належним чином був повідомлений про закінчееня терміну дії картки, а покликання позивача на безпідставне і без належного попередження відключення телефонного номера від мережі мобільного зв`язку є голослівними, жодним доказом не підтверджено.
 

Cyprus

Заблокирован
Реєстрація
09.01.21
Місто
Poltava
26 уведомлений о прекращении действия номера, Вы в это верите?
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
хотел выкупить номер за 8500 USD
типичный абонент тримоба
Ну не скажіть :) 8.500$ я б не віддав (бо немаю) але за золотий роки два назад 1000 з копійками гривень, віддав (за відновлення). Також втратив свого часу його по своїй же дурості. З тих пір номер приносить компанії гарну абонплату.
 
Реєстрація
04.05.08
Місто
Николаев
Телефон
Разные
Подивився на сайті їх золоті номери, деякі з них, на мою думку, гірші за срібні. Що, три цифри підряд в середині номера - це золото?
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Подивився на сайті їх золоті номери, деякі з них, на мою думку, гірші за срібні. Що, три цифри підряд в середині номера - це золото?
Відверто кажучи я не дуже в тій класифікації по категоріям. Номер просто для мене важливий і дуже давній. Якщо нічого не плутаю, то напевно з самих перших старпаків Утела. Сказали «можемо відновити, стільки коштує бо золото». Сам собі був винен, а номер втрачати не хотів. Прийшлося за склероз заплатити :)
 

Cyprus

Заблокирован
Реєстрація
09.01.21
Місто
Poltava
Отключили номер телефона, абонент хотел выкупить номер за 8500 USD
---
наверно "шестизнак" или "семизнак" был
был да сплыл

на сайте Судова влада https://court.gov.ua/fair/ можно по номеру судового провадження: 2/466/1032/21 найти ФИО бывшего владельца номера... на него зарегистрировано около 70 юр.лиц в Львове, так что может обычный номер был, но важный для контактов
 
Останнє редагування:

WorkShell

Местный свинорыл
Реєстрація
09.07.16
Місто
Киев
Отключили номер телефона, абонент хотел выкупить номер за 8500 USD
---
наверно "шестизнак" или "семизнак" был
был да сплыл

на сайте Судова влада https://court.gov.ua/fair/ можно по номеру судового провадження: 2/466/1032/21 найти ФИО бывшего владельца номера... на него зарегистрировано около 70 юр.лиц в Львове, так что может обычный номер был, но важный для контактов
И за обычный номер 8500$?)
 

Cyprus

Заблокирован
Реєстрація
09.01.21
Місто
Poltava
Любой номер, который хотят купить за 8,5к дол. - необычный)))
Отключили номер телефона, абонент хотел выкупить номер за 8500 USD
---
наверно "шестизнак" или "семизнак" был
был да сплыл

на сайте Судова влада https://court.gov.ua/fair/ можно по номеру судового провадження: 2/466/1032/21 найти ФИО бывшего владельца номера... на него зарегистрировано около 70 юр.лиц в Львове, так что может обычный номер был, но важный для контактов
И за обычный номер 8500$?)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Captain, я думаю, справа не в грошах, а в релігії, багато людей з кнопочниками платять 150 та більше нормальному оператору і не візьмуть глюк.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
Space Cat, отчасти согласен.

Была шутка "у нас верстка сайта разъезжается при заходе с Опера. -та сколько там на наш сайт с Оперы заходят, 0.05%. -Может, поэтому и не заходят?"

Так и с посекундкой "- да кому она нужна, все ушли на поминутку. -Так на поминутке цена минуты 1 грн. в любом направлении". Вот и не нужна никому. Если сделать тариф, где внутрисеть бесплатна, а внешки - 30 минут посекундно, да и интернета пару-тройку гигов, и все это меньше, чем за 3$ в месяц. Ах да, Киевстар Комфорт. Но его немного того, поминутнули "без объявления войны" (у меня четыре клиента на Лайф в результате перешли).
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
На ХР есім 3Моб (контракт) після іншої активної есім (другого оператора) дуже довго шукає мережу. Ну прям нереально довго
На iPhone XR вистачило грошей, чому не вистачає грошей на користування оператором з великої трійки не зрозуміло. Мабуть ніжна прив'язаність до Тримобу...
Чи то вам окремо відповісти, чи всім гуртом. Не бачу зв’язку «вистачило грошей» - ХР - 3Моб. Мені не цікава велика трійка. Я ніколи не користувався їх послугами. Тільки 3Моб, ІТ був на підмогу там, де 3Моб (як і прекрасна велика трійка курила бамбук). 3Моб працює і працює як слід. Напевно єдиний випадок, вперше відколи користуюся їх послугами, стався ось той негатив про який написав.
Прочитав дописи нижче після вашого повідомлення. Ні посекундна тарифікація, ні 3Моб другим номером ніяк не цікавить. Номером користуюся роками, сім’я в 3Моб роками. Жодної причини переходити до великої трійки. Здалося, що тут 3Моб асоціюється з жебраками. Не ясно тільки чому. Неодноразово в відповідних темах писав - коли більшість кидали бомжа, свинорили максимально можливо свинорилили, я і всі номери моєї сім’ї приносили 3Мобу досить жирний щомісячний чек. Такому б чеку велика трійка була б рада. Закриється 3Моб, доведеться номера переносити звісно але наразі немає потреби в цьому. І справа не в релігії (про ІТ також писали і згадували релігію). Просто не ясно для чого міняти те, що просто працює. Не думав, що мій допис спровокує стільки (по відношенню до мене так точно) хибних думок. Наразі в телефоні 3Моб і закордонна сім. Потреби в сім з великої трійки - немає.
 
Реєстрація
06.12.17
Місто
Коломия, Умань
Телефон
iPhone XR / POCO M5
Жодної причини переходити до великої трійки
4G
Так це для вас причина. Я писав зі своєї сторони. Як ви гадаєте, якщо роками користуюся 3Моб, в курсі про 4G у великої трійки але їх послугами не користуюся, напевно воно мені не треба :)
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
оффтоп
Жодної причини переходити до великої трійки
4G
Вы же в курсе, как это 4G у Киевстара работает?
"Резервирует" 10 грн и надо переключаться в 2G или 3G. А может и просто съесть эту десятку.
А у Тримоба только 3G и никаких "резерваций" нет. Да и трафик сам по себе уходить не будет,как в 4G - ты отключил "передачу данных", а какие-то байты-килобайты всё равно отправляются/принимаются. За это легко может снимать деньги.
Тримоб же таким не страдает. В его случае отсутствие 4G это плюс, а не минус.

Посекундная тарификация мало у кого есть
Посекундная тарификация мало у кого есть и мало кому надо.
Мне она нужна, потому я на Тримобе. Я строго против поминутки на любом операторе.
А какой у вас тариф? Чем поможет по секундная тарификация, если вы звоните на 3 операторов врагов?
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Уважаемый модератор, где там офтоп, мне интересно как по секундная тарификация, поможет при звонках на внешку, а это 3 оператора? Думаю большинство форумчан хотели бы это прочитать. Может и я перейду на тримоб.
 
Зверху