Bluetooth-гарнитура

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
chelavek, спробуй поставити інший bluetooth-стек або спробувати інші драйвери. Може знайдеш ті, що запрацюють з даною гарнітурою.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, спс
уже заказал такой еще в тот день когда спрашивал ;)
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Поддержка даже Apt-X.
насправді, Windows 10 (для прикладу, за інші системи не знаю) підтримує Apt-X на всіх адаптерах, які взагалі можуть працювати з цією системою (є драйвери). Це я до того, що кодуванням/декодуванням аудіо займається софт/ОС. І писати "Підтримка кодеку Х адаптером" дещо некоректно.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
RifleR, і версії блютузу, та інші кодеки - це все лише від софтового стеку залежить? Чого ж тоді на телефонах старих це все на старому модулі не запрацює, яку прошивку не лий?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Maxxx, версії ні, кодеки - чисто софтово, так.
Профіль a2dp (для стереозвуку) з‘явився ще за часів версії 2.0, тому на версію дивитись зараз не сильно треба.
Про старі телефони - я не сильно зрозумів, що ти маєш на увазі, можеш якось конкретніше пояснити? Не працює взагалі, чи з певними кодеками?
Тому що у мене є приклад якраз старого телефону - Sony Ericsson W960 (2007 рік, Bluetooth v2.0) конектиться і все правильно працює з TWS-гарнітурою Xiaomi Mi Airdots (2018 рік, Bluetooth v5.0)*.
*Тут варто зазначити, що робота зі старими девайсами гарантована не для всіх TWS-гарнітур, бо деякі з них створюють два з‘єднання, а це старіші версії Bluetooth не підтримують. Не TWS мають працювати всі без винятку.
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
Maxxx, значить причина в іншому. На якому телефоні перевірялось, яка прошивка ставилась? З твоїх відповідей поки нічого не ясно.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, завелось без проблем на другом компе :apl:



 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Maxxx, значить причина в іншому. На якому телефоні перевірялось, яка прошивка ставилась? З твоїх відповідей поки нічого не ясно.

На якомусь старенькому Самці з рідним 5 Відром, TWS або Редмі Дотс, або від Хуа щось таке. З Айфоном 6s все супер працювало.

Maxxx, завелось без проблем на другом компе

Ну вот, сразу же надо было провести перекрестную проверку, предполагается, что задавая вопрос на техническом форуме, это уже было ранее сделано, а так..:rolleyes: Телепаты все давно в Польше на заробитках. А качество звука как?
 

RifleR

👻👻👻
Реєстрація
14.03.09
Місто
Київ
Телефон
iPhone, Samsung
TWS або Редмі Дотс, або від Хуа щось таке
наскільки я знаю, редмі дотс не підтримують ніяких кодеків окрім sbc, аірдотс підтримують додатково aac. aac в загальному випадку дає кращий звук, але тут потрібна підтримка телефону. Я правильно тебе зрозумів - ти прошивав на старий телефон нову прошивку, де є підтримка аас, але це все одно не запрацювало з гарнітурою, що підтримує аас?
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Maxxx, качество норм
На другом компе не проверял потому что его в том месте не было
Пришел на другую работу и там уже проверил
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
RifleR, нічого я не прошивав, вже давно нема на нього прошивок.

Добавлено через 1 минуту
chelavek, из-за неработающего блютуса - сменил работу, это шаг!:D Надо в цитатник, однозначно!;)
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
RifleR, мав на увазі останні офіційні прошивки, доступні від виробника, коли на телефоні, якому вже 3...4 роки, оновлюєш прошивку на максимально доступну. Але так, ти правий, якщо взяти новіший апарат, де вже старша версія системи, там має працювати. Але ж почалося з USB-свистків, не завжди і не під кожен чіп з китайского свистка є підтримка стеку з аудіопрофілем, коли у chelavek'а не завелось, думав, що саме цей випадок, але, як показала перевірка, справа у кривій Вінді на попередньому робочему місці, може, рукодупий адмін говно-збірку поставив..:D
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
побуду археологом ! купив користовані JBL660NC навушники з активним шумопоглинанням, і мені здається що воно ( активне шумопоглинання) НЕ працює, так як в мене ніколи не було таких навушників , то я не знаю як це перевірити ... субєктивно від натискання на конпку увмікнення функції додається басу і все
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
я не знаю як це перевірити
Выйди на шумную улицу. Надень наушники, запомни, как в них слышно уличный шум. Затем, не снимая наушники, включи шумодав без музыки. Улица должна сразу заметно стихнуть.
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
я не знаю як це перевірити
Выйди на шумную улицу. Надень наушники, запомни, как в них слышно уличный шум. Затем, не снимая наушники, включи шумодав без музыки. Улица должна сразу заметно стихнуть.
не стихает :(
 

logist_eg

Заблокирован
Реєстрація
22.11.22
Місто
Західна Україна
Зверху