EasyPay

Реєстрація
18.12.20
Місто
Львів
Телефон
Google Pixel 7
Там взагалі нічого не працює. Верифікував аккаунт через BankID, поповнив віртуальну карту на 250 грн, планував спробувати сплатити комуналку, бо попався на рекламу кешбеку 3%. Але по факту на кожну операцію - відмова "Платіжна помилка. Спробуйте провести дану операцію пізніше" Ні оплату за комуналку, ні поповнити телефон, ні вивести собі назад на карту - все одна відповідь. Вже 4 доба. Підтримка відморожена, каже - в нас все добре, не змогли відтворити таку помилку. З другого разу звернення прийняли і мовчать. Дьорнув же чорт звязатися з цією шарагою! Добре хоч на всю комуналку відразу не закинув суму, бо там б зависло 2500.
Попробуйте оплатити з мобільного додатку. Там верифікацію не потребує.
Особисто, годину тому, оплачував 6 комунальних платежів - все ок.

Ні, нічого не працює і в мобільному додатку. В принципі, і не працювало відразу.
Это только сейчас? В прошлые месяцы работало?
Та вперше скористався для оплати комуналки, раніше тільки квитки на трамвай купував через цей сервіс.
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Львов
Телефон
Samsung A52
Там взагалі нічого не працює. Верифікував аккаунт через BankID, поповнив віртуальну карту на 250 грн, планував спробувати сплатити комуналку, бо попався на рекламу кешбеку 3%. Але по факту на кожну операцію - відмова "Платіжна помилка. Спробуйте провести дану операцію пізніше" Ні оплату за комуналку, ні поповнити телефон, ні вивести собі назад на карту - все одна відповідь. Вже 4 доба. Підтримка відморожена, каже - в нас все добре, не змогли відтворити таку помилку. З другого разу звернення прийняли і мовчать. Дьорнув же чорт звязатися з цією шарагою! Добре хоч на всю комуналку відразу не закинув суму, бо там б зависло 2500.
Попробуйте оплатити з мобільного додатку. Там верифікацію не потребує.
Особисто, годину тому, оплачував 6 комунальних платежів - все ок.

Ні, нічого не працює і в мобільному додатку. В принципі, і не працювало відразу.
Это только сейчас? В прошлые месяцы работало?
Та вперше скористався для оплати комуналки, раніше тільки квитки на трамвай купував через цей сервіс.
Я три месяца подряд платил без проблем за львовскую коммуналку, но сейчас, прочитав ваши сообщения, думаю - пополнять ли катрочку изипей
 
Реєстрація
18.12.20
Місто
Львів
Телефон
Google Pixel 7
jaks, Можливо це проблема тільки мого аккаунту. Хоч яка це може бути проблема я хз. Поповніть на найменшу суму і спробуйте.
 
Реєстрація
12.09.09
Місто
Львов
Телефон
Samsung A52
jaks, Можливо це проблема тільки мого аккаунту. Хоч яка це може бути проблема я хз. Поповніть на найменшу суму і спробуйте.
Плачу 20 числа. Минимальная сумма пополнения без комисии - 500 ₴. Так и планирую сделать, попробую на 500, потом видно будет
 
Реєстрація
19.02.12
Місто
Черновцы
Телефон
Iphone 6s plus
jaks, Можливо це проблема тільки мого аккаунту. Хоч яка це може бути проблема я хз. Поповніть на найменшу суму і спробуйте.
Це точно не проблема в поставщику послуг??
Якщо спробувати оплатити іншу послугу??
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
18.12.20
Місто
Львів
Телефон
Google Pixel 7
w-lom, Ні, це не в поставщику справа, бо ні за електроенергію не оплачує, ні за воду, ні за телефон. І навіть переказ на іншу карту не працює.
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
18.12.20
Місто
Львів
Телефон
Google Pixel 7
Зв'язався із службою підтримки телефоном. Відповідь, якщо коротко: "Бачим що є проблема, в чому причина - невідомо, технічний спеціалісти взяли до уваги, але терміни вирішення сказати не можемо".
Робіть висновки, мотайте на вус :)
 
  • Like
Реакції: jaks

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сьогодні карткою Аваля заплатив за електрику в Києві.
 
  • Like
Реакції: jaks

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
12.09.09
Місто
Львов
Телефон
Samsung A52

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
У всех изя умер? (По крайней мере сайт)
Приложение запускается, но долго. Вчера днём не смог оплатить за городской транспорт. Пришлось использовать Приват24
Вчера вечером минут 20 пытался загрузить карту терминалов с офсайта.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Вчора і сьогодні зранку без проблем сплачував за всю комунну Київ і Львів окрім ГІОЦ.
 
  • Like
Реакції: jaks
Реєстрація
17.01.19
Місто
Днепр
Телефон
Xiaomi Mi8
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Закарпатская обл.
Телефон
Redmi Note 8 & 11 Pro
STIGA, Я вчера не могла оплатить заказ онлайн в АТБ около двух часов. Поддержка так и сказала, что сбой у Изи, молодцы - после 12 дня заработало. Интересно, кто же заказал ддос, учитывая то, что атаковали заодно и сайт СБУ?
 
Зверху