Meest

  • Автор теми al-m
  • Дата створення

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
вирішив змінити відділення на Сільпо
Аналогічно. Переадресувати на попередню точку видачі Розетки можна - але, курво - за 40 грн! 40 грн, Карл - це половина вартості алішного барахла, що там їде.. :ROFLMAO: Поміняв на майбутнє "улюблене відділення" на найближче Сільпо біля дому, Розетка була біля роботи, було зручно, але вже ніяк.
 

chelavek

Слава Україні !!!
Реєстрація
03.07.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone (KS/UMC)
Мені теж не дало розетку вибрати
То ж замовив в сусідній будинок в «біле і сухе»
Прийдеться ще й банки з пивом в них купувати ))
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
Хотів отримати міжнародну посилку. Було повідомлення "вже у відділенні" (точка видачі в тц, в одному з магазинчиків). Прийшов туди - "видати не можемо, у міста проблеми з серверами". Та ж ситуація і в застосунку в мобілі (чи то "немає зв'язку" чи ще якась дічь про помилки). Дзвінок оператору - "зараз переключу на техпідтримку, вони допоможуть отримати". Техпідтримка так і не відповіла. Дівчата відмахуються від мене "без працюючого софту ми не можемо видати посилку". Запропонував записати мій номер, і вже коли міст опритомніє, провести підтвердження отримання - "так не можемо". Фіаско... Вже дома зателефонував ще раз, залишив скаргу на незадовільну роботу.
І якшо перший раз було "добрий день оператор ***" (причому дозвонитися вдалося з 4ї спроби, перші три "зривалися" на початку розмови з живим оператором, і всі 4 рази віталися так - оператори не мали інфи, хто саме їм телефонує), то вдома вже було "добрий вечір Дмитро моє ім'я ***" (тобто оператор вже бачив шо дзвоню саме я)
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
"видати не можемо, у міста проблеми з серверами".
Буває таке. Пару раз зтикався. У Міст падає сервак через що у хлопця на точці видачі не працює додаток на телефоні за яким він ідентифікує отримувача і видає посилку. Він не може провести видачу і тому відмовляє тобі.
У той самий час не працює додаток на телефоні і у звичайних користувачів, а саме не підвантажується інформація про посилки.
За словами робітника точки видачі, якщо база Міста упала (наприклад, в середині робочого дня), то підніметься база лише зранку наступного дня
 

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever
За словами робітника точки видачі, якщо база Міста упала (наприклад, в середині робочого дня), то підніметься база лише зранку наступного дня
Дівчина казала, шо "минулого разу база лежала 3 години". Я від'їхав від тц, хвилин через 5 був дзвінок "вже все працює, якщо поруч - можете забрати". Повертатися вже не хотів.
 
Зверху