Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
02.08.21
Місто
Львів
Melo4ek,
bossy, Ні, лиш чорну можна так замінити.
белую уже нельзя сделать мастером?
ні, тіко віза як і доларова чи євро картка чи атб та навіть чорну перевипуск на електрону тільки віза чогось
У меня долларовая виртуалка - мастер... :cool:
якщо оформлювали раніше то може! коли оформлювали приблизно? я зараз намагаюсь оформити пише тільки віза
 
Реєстрація
02.08.21
Місто
Львів
все ж таки як я і передбачав монобанк покекався з мастеркард, горох в телезі виставив банер реклами, правий верхній кут і питаня всі відпадають. А вже випущені картки звісно будуть діяти до закінчення терміну дії. І аналогічно я так розумію нові випущені пластикові в точках видачі карток так само.
 

Вкладення

  • IMG_4824.jpeg
    IMG_4824.jpeg
    132.1 КБ · Перегляди: 101
Останнє редагування:

SDA

Реєстрація
11.08.09
Місто
Чернігів
Телефон
Samsung A52 (VF+KS)
якщо оформлювали раніше то може! коли оформлювали приблизно? я зараз намагаюсь оформити пише тільки віза
І безкоштовний перевипуск по закінченню строку дії теж пропонує лише Visa. Схоже, що зараз лише платний перевипуск на новий строк зі збереженням номеру дозволяє зберегти валютні картки MC, якщо є така потреба.
 
  • Like
Реакції: umka
Зверху