Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:

monsterrr

Почётный Святой
Реєстрація
16.06.17
Місто
Kyiv
Телефон
SGS21+
Друзі,підкажіть,чи можна якось налаштувати в моно регулярний щоденний платіж на поповнення мобільного рахунку?
Можна налаштувати 7 щотижневих автоматичних платежів)
щось я не зловів сенсу, але интересно же ))
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Надмірне цитування: декілька цитат у цитаті (три або більше)
Друзі,підкажіть,чи можна якось налаштувати в моно регулярний щоденний платіж на поповнення мобільного рахунку?
Можна налаштувати 7 щотижневих автоматичних платежів)
щось я не зловів сенсу, але интересно же ))
в тижні 7 днів, якщо налаштувати платіж на кожен день в тижні, з повторенням раз на тиждень то це і буде по 1 поповненню в день
 

Дюрі-бачі

ПТН ПНХ
Реєстрація
30.03.10
Місто
Ужгород
Телефон
OnePlus 6T
Сьогодні друг хотів так забрати - валюти нема в жодному із відділеннь
Ще той цирк з депозитами Моно: виявляється депозит можна знімати частинами. Друг заходить час від часу в Абанк і знімає по 100-200$
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
Камрады, давно не в теме, подскажите пожалуйста, моно разрешает покупать крипту со своей карточки через гуглпей на бинансе? И если да - то на какую максимально сумму?
Post automatically merged:

1.jpg
 
Реєстрація
11.09.20
Місто
Ukraine, Odessa
Так сразу видно, что работать не будет, курс-то явно не может быть таким. А вот с "фиатного баланса" реальный показывает.
 
Реєстрація
10.01.22
Місто
Запорожье
ПотапаПапа, Да так, попробовать конечно можно.
Почитал для начала, себе обновить, что у Моно можно. Там почти ничего нельзя, запрет НБУ.
С гривневой карты на гривневую можно. Да и товары какие, наверно, можно.

А со стороны Бинанса. Ну, что угодно можно разрешить. Вот только работать не будет.
Я последний раз как-то пробовал фиатную грн на моно завести. Так даже это не вышло.
Не знаю как сейчас.

Но надежда была. Поболел немного ;). Мало ли придумали на бирже как принимать. Но нет.
 

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Сьогодні друг хотів так забрати - валюти нема в жодному із відділеннь
Ще той цирк з депозитами Моно: виявляється депозит можна знімати частинами. Друг заходить час від часу в Абанк і знімає по 100-200$
мене інколи дивує тутешній народ, яким каналом прочитана інфа з повідомлень доходить в їхній мозок? 🤔
 
Реєстрація
16.11.22
Місто
Київ
Як краще платити в інтернет магазині коли ціна вказана в польських злотих.
Карткою Віза чи Мастеркард? І в якій валюті має бути карта в доларах чи євро?
 

artsel

Легальний 4G користувач
Реєстрація
20.08.13
Місто
Львів
Телефон
iPhone 15, Pixel 7
rovero краще платити в злотих, карткою Кредобанку наприклад
 
Реєстрація
16.02.21
Місто
Київ
Як краще платити в інтернет магазині коли ціна вказана в польських злотих.
Карткою Віза чи Мастеркард? І в якій валюті має бути карта в доларах чи євро?
моно або приват з гривневої картки дають нормальний курс в злотих через інтернет. приват частіше краще моно. мастер або віза практично нема різниці
 
Реєстрація
07.11.07
Місто
Киев
Як краще платити в інтернет магазині коли ціна вказана в польських злотих.
Карткою Віза чи Мастеркард? І в якій валюті має бути карта в доларах чи євро?
Ой, чоловіче, я колись купляв в одному інтернет-магазині, як спершу здавалося, польському взуття німецьке, тіпу Rieker... гадав фірмове, кордон з Німеччиною, все близько та оригінальне.
По факту транзакція пройшла в китайських юанях, по-друге, списали з мене помилково двічі, по-третє замість взуття прийшли окуляри і не з Польщі, а Китаю.
Написав листи в підтримку, але поляки(китайці), не відповіли, бо мабуть англійську не вчили, я всі папери зібрав та написав оскарження 2х операцій. За півроку всі кошти вернули по чарджбеку.

Я все це до чого,
ви певні, що рахунок буде виставлено у злотих?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
краще платити в інтернет магазині коли ціна вказана в польських злотих
На прикладі Makeup: замовлення зі складу у Європі, рахунок виставили у гривні, оплата з гривневої, а по факту вийшов конверт UAH->USD->PLN, причому курс UAH->USD - нашого банку, а USD->PLN - вже МПС. То ж може буть далеко не все так, як пише вам магаз.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
І в якій валюті має бути карта в доларах чи євро?
Раніше розрахунок між банком і МПС був у євро, потім змінили на долар -- у цьому випадку краще платити доларовою карткою.

Карткою Віза чи Мастеркард?
Скоріше за все по monobank різниці немає.

ps Як вариант, можна картку заблокувати й здійснити операцію, потім у підтримки запитати все необхідне ;)
 
Зверху