Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
Пора выделить олх в отдельную тему. Каким видом отправления отправляются товары с олх укрпочтой при олх доставке!

ЗЫ: экспресс доставкой отправляют

У OLX две версии сайта: полная (для компьютеров/ноутбуков) и мобильная (для мобильных устройств), причём в каждой версии чего-то нужного не хватает. В мобильной версии сайта нет возможности изменить номер телефона верификации профиля (в настройках нет пункта "Изменить номер телефона"), нет также возможности проверить, в каких рубриках достигнут лимит бесплатных объявлений и сколько дней осталось до размещения нового бесплатного объявления. В полной версии это всё есть, но за то нет рейтинга пользователя и количества успешных доставок, а теперь ещё и дату регистрации убрали.

Апд: оформление претензии https://red-forum.com/index.php?posts/1842635

база блеклист покупців
 
Причина: по просьбе вношу в шапку дополнение
Останнє редагування:

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Где в меню можно заменить одну банковскую карту на другую (для приема платежей по олх-доставке)?
 

Alex

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Дніпро
Телефон
Huawei P40
Да, спасибо, техподдержка уже подсказала :)
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
Як лох рахує 3 дні на відправку? Як три доби від моменту підтвердження? Чи як робочі/календарні? В додатку ніх не написано, до якого часу маю відправити. А проблема наступна. Покупець без жодної переписки оплатив лох-доставку вчора, 1 травня. Я, забувши спросоння, що то святий день, підтвердив продаж. Покупець обрав гівноукрпошту. І лише випивши кави, я почав усвідомлювати, що ця гівноконтора може цього дня не працювати. Але виявилося, що уп відпочиває і 1, і 2, і 3 травня. 🤬 (Для порівняння, нова пошта 1 і 3 працює). Тепер намагаюся зрозуміти, чи 4 пертися на уп, чи вже не треба. (Їхати на головпоштампт заради 100 грн. не хочу.)
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
tyler, опасения правильные. В след. раз подтверждай на третий день после уведомления.
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
tyler, день, когда уведомление пришло + 2 календарных дня. Потом 3 календарных дня на отправку(по-моему день подтверждения считается первым днем на отправку).
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
drmz, хм, тобто логіка в лічильників різна? По ідеї, має бути однакова, навряд чи смузіхльоби схотіли різну логіку кодити. 🤷🏻‍♂️
 

yahoo

username
Реєстрація
21.11.09
Місто
Kharkiv
Телефон
Poco M3 Pro
Як лох рахує 3 дні на відправку? Як три доби від моменту підтвердження? Чи як робочі/календарні? В додатку ніх не написано, до якого часу маю відправити. А проблема наступна. Покупець без жодної переписки оплатив лох-доставку вчора, 1 травня. Я, забувши спросоння, що то святий день, підтвердив продаж. Покупець обрав гівноукрпошту. І лише випивши кави, я почав усвідомлювати, що ця гівноконтора може цього дня не працювати. Але виявилося, що уп відпочиває і 1, і 2, і 3 травня. 🤬 (Для порівняння, нова пошта 1 і 3 працює). Тепер намагаюся зрозуміти, чи 4 пертися на уп, чи вже не треба. (Їхати на головпоштампт заради 100 грн. не хочу.)
72 часа на отправку Укрпочтой с момента подтверждения ОЛХ Доставки.
Уже обсуждали в теме Укрпочты
 
Реєстрація
22.04.16
Місто
київ
Телефон
honor 20 pro
yahoo, дякую за інфу. Тепер у цьому квесті залишилось з'ясувати одну дрібницю — коли саме я підтвердив замовлення? В лох-додатку часу підтвердження немає, гівнопошта по номеру трека пише лише дату… о, є дата й час листа від лоха про «ви підтвердили…».🤦🏻
 
  • Like
Реакції: drmz
Реєстрація
13.04.13
Місто
Кировоград
Ну наконец-то OLX перестал помогать мошенникам и опять сделал открытой информацию когда был зарегистрирован пользователь. За это время, пока они им помогали, скрывая эту информацию, меня кинули на OLX два раза. Раньше я всегда смотрел на дату регистрации и никогда не имел дел с аккаунтами которым 1-3 месяца.
 
Реєстрація
20.03.21
Місто
Киев
Раньше я всегда смотрел на дату регистрации и никогда не имел дел с аккаунтами которым 1-3 месяца.
Абсолютно нормальный человек, у которого не было аккаунта на ОЛХ решил продать допустим телефон. Он регистрируется и даёт объявление. Не вижу причин считать его потенциальным мошенником.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
Був алькарторг чи щось подібне в Дніпрі. Там можна було через довірену особу/гаранта продавати/купувати. Адмін сайту викуповував товар і перепродував тобі.
За %. Якщо ти "кидав" адміна, то твої контакти при реєстрації зливалися кому завгодно на розсуд адміна. І доведи що ти не лох. Особливо якщо у тебе купив старий акк з купою зірочок а ти 3 дні тому зареєструвався, щоб телефон старий продати. Потім ці адепти алькар набігали на емаркет (дідо олх'а) і вимагали робити продаж через алькар, бо ти потенційний кидала, раз там тебе немає і ти через гаранта не продаєш
 

drmz

маниакально-депрессивный стэндап
Реєстрація
13.03.09
Місто
Гуляйполе
twar, шо, на торг-алкаре появился гарант?
Он не здох ищо?

У меня там два профиля замёрзли на ветру, т.к. надо раз в год захаживать, чтоб продлить активность профиля.
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
twar, шо, на торг-алкаре появился гарант?
Он не здох ищо?

У меня там два профиля замёрзли на ветру, т.к. надо раз в год захаживать, чтоб продлить активность профиля.
Здох, наскільки знаю
 
  • Like
Реакції: drmz

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
правильно ли я понимаю что тут предлагается вариант, когда олх выкупает у свежеиспечённого акка товар и продаёт за небольшой процент Максу?... really?
 
Реєстрація
14.04.13
Місто
різні (ЗСУ)
Телефон
Samsung S23 Ultra
правильно ли я понимаю что тут предлагается вариант, когда олх выкупает у свежеиспечённого акка товар и продаёт за небольшой процент Максу?... really?
Я колись продавав на сландо флешку і одна жіночка купити хотіла. Але її цікавило, чи є в мене перевірений акк на клубку))) ну тобто, казковий такий випадок, коли ціна як на олх, а надійність - як у куми з рук купити
 
  • Like
Реакції: drmz
Зверху