Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
sense bank
sensebank.com.ua || ✎ База знань
0 (800) 50-20-50 по Україні, +380 (44) 298-8000 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання, [email protected] електронні звернення
↪ онлайн-підтримка: Facebook Messages, Telegram, Viber viber://pa?chatURI=sensebankbot
iNET-банкінґ my.sensebank.com.ua My Sense Bank (ex МАБ) | Sense SuperApp мобільні застосунки
— — —
☝️ Представник банку — Sense Bank
 
Причина: прибрано інфу про 3344
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
20.03.20
Місто
Киев
Добрий вечір!

Є інформація, що для карток рівня «Signature» від МПС «VISA» доступна консьєрж-служба від МПС.

Перевіряйте!
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Добрий вечір!

Є інформація, що для карток рівня «Signature» від МПС «VISA» доступна консьєрж-служба від МПС.

Перевіряйте!
Откуда инфа? Виза меня постоянно посылала... В банк.

И в правду... Вроде пока в сад не отправили:

Screenshot_20210730_000355_org.telegram.messenger.jpg
 
Останнє редагування:

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank,

1) ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України можна здійснити, маючи паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонпаспорт) і РНОКПП?

2) "додати" закордонпаспорт до вашої бази можна через авторизований чат?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Я тут давеча отправил бойца получить дебетку Вайт.
Вышел из отделения без карты.
Не переселенец. Местный.

Я был в ах...е! Как так то?
Что!!!!могло пойти не так????
Сцуко, эио же Дебетка!!!!

Оказалось личностный фактор.
Не сошлись по "земельному вопросу"
Кто первый в землю ляжет :)

Хотя с таких конфликтов порою начинается дружба.
Доброго дня. Хотілось б перевірити надану вами інформацію. Надайте, будь ласка, адресу відділення, дату та час візиту в ПП. І якісь дані респондента для пошуку (ІПН / ПІБ / Номер телефону).
Post automatically merged:

Alfa-Bank,

1) ідентифікацію та верифікацію фізичної особи — резидента на території України можна здійснити, маючи паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонпаспорт) і РНОКПП?

2) "додати" закордонпаспорт до вашої бази можна через авторизований чат?
Доброго дня. Закордонний паспорт не підходить на даний момент.
 
  • Sad
Реакції: Howl

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank, ви його взагалі не приймаєте?

Тобто, якщо в застосунку "Дія" немає ID-картки й РНОКПП, то стати вашим клієнтом не вийде. Я правильно зрозумів?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, ви його взагалі не приймаєте?

Тобто, якщо в застосунку "Дія" немає ID-картки й РНОКПП, то стати вашим клієнтом не вийде. Я правильно зрозумів?
Дія можна оформити віртуальну дебетову картку. Для оформлення повинен бути ІD-паспорт або закордонний. Також у деяких магазинах нашого партнера Фокстрот можна оформити споживчий кредит на товар (про таку можливість запитуйте в магазині). Оформлення інших банківських продуктів поки що недоступне, але ми працюємо над цим.
 
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: webb
Реєстрація
03.07.16
Місто
Ужгород
Телефон
Redmi Note 11 Pro
Alfa-Bank, ви його взагалі не приймаєте?

Тобто, якщо в застосунку "Дія" немає ID-картки й РНОКПП, то стати вашим клієнтом не вийде. Я правильно зрозумів?
По закордонному паспорту ні.
Як це ні, якщо я через Sense з допомогою Дії 1 липня відкрив рахунок в пакеті White.

В Дії в мене лише закордонний паспорт + РНОКПП
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, ви його взагалі не приймаєте?

Тобто, якщо в застосунку "Дія" немає ID-картки й РНОКПП, то стати вашим клієнтом не вийде. Я правильно зрозумів?
По закордонному паспорту ні.
Як це ні, якщо я через Sense з допомогою Дії 1 липня відкрив рахунок в пакеті White.

В Дії в мене лише закордонний паспорт + РНОКПП
Доброго дня. Правильно підмітили. З документами в застосунку Дія можна оформити віртуальну дебетову картку. Для оформлення повинен бути ІD-паспорт або закордонний. Також у деяких магазинах нашого партнера Фокстрот можна оформити споживчий кредит на товар (про таку можливість запитуйте в магазині). Оформлення інших банківських продуктів поки що недоступне, але ми працюємо над цим. Діючому клієнту додати закордонний паспорт для подальшої верифікації по ньому також поки немає можливості.
 

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank, оформити цифрову RED за закордонним паспортом у Дії немає можливості?

У відділенні банку за закордонним паспортом ніякі операції зробити не можна?
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, оформити цифрову RED за закордонним паспортом у Дії немає можливості?

У відділенні банку за закордонним паспортом ніякі операції зробити не можна?
Цифрова кредитна картка доступна діючому клієнту, у якого наявна відповідна пропозиція. В такому випадку Дія вже не використовується. У відділенні банку для ідентифікації закордонний паспорт поки не використовується.
 
  • Wow
Реакції: webb

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
Alfa-Bank, у своєму повідомленні Ви написали:
З документами в застосунку Дія можна оформити віртуальну дебетову картку... Оформлення інших банківських продуктів поки що недоступне...
А тепер пишите:
Цифрова кредитна картка доступна діючому клієнту, у якого наявна відповідна пропозиція.
Я Вас правильно зрозумів? Що новий клієнт через "Дія" може спочатку оформити виключно пакетну картку. Потім він стає діючим клієнтом в може користуватися всіма перевагами й пропозиціями банку, які може оформити через Sense і МАБ.

Для отримання логіну МАБ/Alfa-Mobile клієнтові необхідно відвідати відділення банку й надати оригінали нацпаспорту-книжки (закордонний паспорт не підходить) й РНОКПП. Потім може його (логін) отримати через уже чат.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, у своєму повідомленні Ви написали:
З документами в застосунку Дія можна оформити віртуальну дебетову картку... Оформлення інших банківських продуктів поки що недоступне...
А тепер пишите:
Цифрова кредитна картка доступна діючому клієнту, у якого наявна відповідна пропозиція.
Я Вас правильно зрозумів? Що новий клієнт через "Дія" може спочатку оформити виключно пакетну картку. Потім він стає діючим клієнтом в може користуватися всіма перевагами й пропозиціями банку, які може оформити через Sense і МАБ.

Для отримання логіну МАБ/Alfa-Mobile клієнтові необхідно відвідати відділення банку й надати оригінали нацпаспорту-книжки (закордонний паспорт не підходить) й РНОКПП. Потім може його (логін) отримати через уже чат.
Порібно трохи часу на уточнення, відпишусь.
 
  • Like
Реакції: Howl

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Alfa-Bank, подскажете пожалуйста, всё таки Альфа начало сотрудничать с консьержом МПС Visa?

На данный момент Visa отвечает, что АльфаБанк не подтвердил меня как клиента.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, подскажете пожалуйста, всё таки Альфа начало сотрудничать с консьержом МПС Visa?

На данный момент Visa отвечает, что АльфаБанк не подтвердил меня как клиента.
Доброго дня. Уточнюю. Відпишусь.
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, у своєму повідомленні Ви написали:
З документами в застосунку Дія можна оформити віртуальну дебетову картку... Оформлення інших банківських продуктів поки що недоступне...
А тепер пишите:
Цифрова кредитна картка доступна діючому клієнту, у якого наявна відповідна пропозиція.
Я Вас правильно зрозумів? Що новий клієнт через "Дія" може спочатку оформити виключно пакетну картку. Потім він стає діючим клієнтом в може користуватися всіма перевагами й пропозиціями банку, які може оформити через Sense і МАБ.

Для отримання логіну МАБ/Alfa-Mobile клієнтові необхідно відвідати відділення банку й надати оригінали нацпаспорту-книжки (закордонний паспорт не підходить) й РНОКПП. Потім може його (логін) отримати через уже чат.
Після оформлення дебетної віртуальної картки через Дія, клієнт стає нашим діючим. І далі може оформити у додатку інші продукти (кредитні при наявності відповідної пропозиції). Для отримання логіну спочатку краще звернутись у КЦ/ЧАТ, а далі клієнт отримує інструкції що робити далі.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Alfa-Bank, подскажете пожалуйста, всё таки Альфа начало сотрудничать с консьержом МПС Visa?

На данный момент Visa отвечает, что АльфаБанк не подтвердил меня как клиента.
Доброго дня. Уточнюю. Відпишусь.
Может в банке сами в шоке, раз ответа долго нет :LOL: :ROFLMAO:
 

Sense Bank

Представник Sense Bank
Реєстрація
11.12.18
Місто
Київ
Alfa-Bank, подскажете пожалуйста, всё таки Альфа начало сотрудничать с консьержом МПС Visa?

На данный момент Visa отвечает, что АльфаБанк не подтвердил меня как клиента.
Доброго дня. Уточнюю. Відпишусь.
Может в банке сами в шоке, раз ответа долго нет :LOL: :ROFLMAO:
Поки дійсно не знаю. Така інформація до мене не надходила, відпишусть як тільки дізнаюсь.
 

gredox

Ruslan Nekrutenko Telegram: @rus_nekrutenko
Реєстрація
13.01.12
Місто
Нидерланды
Телефон
IPhone 15 Pro Max
Добрий вечір!

Є інформація, що для карток рівня «Signature» від МПС «VISA» доступна консьєрж-служба від МПС.

Перевіряйте!
Походу инфа не подтвердилась.
Банк опроверг в поддержке, что дружат с сервисом Виза.
Утверждают, что только для А-клуба.

Можно расходиться 😂
 
Останнє редагування:

ПотапаПапа

ОстапаПапа
Реєстрація
07.05.11
Місто
Черновцы
Телефон
Samsung Galaxy S10e
gredox, та они ни с кем не дружат, включая - с головой. На горячке тебе расскажут одно, а по факту окажется совсем другое. Да настолько другое, шо даже заблочат счета. Вот на днях был случай у нас, когда после консультации на горячке трое клиентов перестало быть клиентами.
 
Зверху