Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Inn@, де ви то бачите? Коли натискаю + сторіс, пише, що тільки для Преміум.
 
Реєстрація
19.06.20
Місто
Kyiv region
Телефон
iPhone
Maxxx, ось, в мене є. Звичайний акаунт.
 

Вкладення

  • IMG_2230.jpeg
    IMG_2230.jpeg
    210.6 КБ · Перегляди: 155

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Накину рідкого лайна на рукожопих розробників з Телеги - починаючи з останніх версій, при просмотрі відео, коли відкриваєш окремо відос, телефон починає пекельно грітися!😡 При цьому це не 4к, а звичайне перетиснуте і урізане відео з тг-каналів, наприклад як з дронів наші єбошать підарів, прильоти в підарські склади БК і тд, а Ютуб, наприклад, не гріється навіть на відео високої якості, як так??
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Накину рідкого лайна на рукожопих розробників з Телеги - починаючи з останніх версій, при просмотрі відео, коли відкриваєш окремо відос, телефон починає пекельно грітися!😡 При цьому це не 4к, а звичайне перетиснуте і урізане відео з тг-каналів, наприклад як з дронів наші єбошать підарів, прильоти в підарські склади БК і тд, а Ютуб, наприклад, не гріється навіть на відео високої якості, як так??
Так это классика, вместе с новыми фичами (ака сторис), завезли багов новых, что-то в цыкле шатает твой SoC. У меня на ведре все ок.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
Накину рідкого лайна на рукожопих розробників з Телеги - починаючи з останніх версій, при просмотрі відео, коли відкриваєш окремо відос, телефон починає пекельно грітися!😡 При цьому це не 4к, а звичайне перетиснуте і урізане відео з тг-каналів, наприклад як з дронів наші єбошать підарів, прильоти в підарські склади БК і тд, а Ютуб, наприклад, не гріється навіть на відео високої якості, як так??
а є ще таке, що відео припустимо 20 секунд. відеоряд йде секунд 15, а останні 5 секунд тупо останній кадр показує і все. і звуку нема.
причому саме відео пише що повністю загружене.
і да, якість мусорна, з тг каналів, ніякого 4 чи 24 к нема
 
Реєстрація
14.07.17
Місто
Львів <-> Північна Донеччина
Телефон
iPhone
а є ще таке, що відео припустимо 20 секунд. відеоряд йде секунд 15, а останні 5 секунд тупо останній кадр показує і все. і звуку нема.
причому саме відео пише що повністю загружене.

Така сама проблема на айос. Доводиться викачати відео, зберегти на пристрій і потім додивитись останні секунди. Мʼяко кажучи, незручно
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Дуже часто відео взагалі не завантажуються, при цьому інтернет ідеальний, як на вайфай, так і на lte мережі.. Списую, що може файли лежать на якихось "далеких" серверах (можливо - кацапідарських, і спрацьовує блокування?😳), але якось неприємно.. Телєга "вже не торт", до Вайбера зараз набагато менше питань, працює краще.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Дуже часто відео взагалі не завантажуються, при цьому інтернет ідеальний, як на вайфай, так і на lte мережі.. Списую, що може файли лежать на якихось "далеких" серверах (можливо - кацапідарських, і спрацьовує блокування?😳), але якось неприємно.. Телєга "вже не торт", до Вайбера зараз набагато менше питань, працює краще.
Когда видео глючит, мне впн помогает. Вполне возможно, что серваки в оркостане
 
Реєстрація
13.08.12
Місто
Bielsko-Biała, PL | Нікополь | Цумань
Телефон
Poco X3 Pro
Дуже часто відео взагалі не завантажуються, при цьому інтернет ідеальний, як на вайфай, так і на lte мережі..
В такому випадку натискаю значок стоп, а потім завантажую знову. З другого разу все швидко вантажиться. Але так, бісить.
Телєга "вже не торт", до Вайбера зараз набагато менше питань, працює краще.
Особливо до дзвінків особисто у мене претензії. Стали гіршими. Бувають випадки, коли взагалі нереально поговорити.
 

Тара

Заблокирован
Реєстрація
12.11.22
Місто
Одеса
а є ще таке, що відео припустимо 20 секунд. відеоряд йде секунд 15, а останні 5 секунд тупо останній кадр показує і все. і звуку нема.
причому саме відео пише що повністю загружене.

Така сама проблема на айос. Доводиться викачати відео, зберегти на пристрій і потім додивитись останні секунди. Мʼяко кажучи, незручно
Так в мене і є айос. 16.5.1
Дуже часто відео взагалі не завантажуються, при цьому інтернет ідеальний, як на вайфай, так і на lte мережі.. Списую, що може файли лежать на якихось "далеких" серверах (можливо - кацапідарських, і спрацьовує блокування?😳), але якось неприємно.. Телєга "вже не торт", до Вайбера зараз набагато менше питань, працює краще.
У мене не завантажувались взагалі лише взимку 22-23. Коли були перебої з усім.
зараз вантажаться, але як я сказав не до кінця.
вайбер то все добре, але ж канали в телезі
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
В такому випадку натискаю значок стоп, а потім завантажую знову. З другого разу все швидко вантажиться.
Мені це не допомагає. Буває так, що два відео в одному пості, якесь відразу готове і показує, а друге - скільки не жмакай той стоп, нічого не відбувається, тільки крутиться...😡
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
В такому випадку натискаю значок стоп, а потім завантажую знову. З другого разу все швидко вантажиться.
Мені це не допомагає. Буває так, що два відео в одному пості, якесь відразу готове і показує, а друге - скільки не жмакай той стоп, нічого не відбувається, тільки крутиться...😡
Сервери товарища майора не встигають його віддавати.
 
Зверху