Ви використовуєте застарілий браузер. Цей та інші сайти можуть відображатися в ньому некоректно. Необхідно оновити браузер або спробувати використовувати інший.
Stiv, ага, Лещенко теж скрінить про папєрєдніків, що у 17 і 18 році по даній програмі у бюджеті - 0. Хоча стоп, це ж він папєрєднік і сидів у коаліції?!
Чекаємо на пост Супрун....
А оцей другий пост невідомого Тараса надважливий!
По програмі з удосконалення молекулярно-генетичної діагностики онкологічних захворювань доповідає Укрмедпроектбуд про будівельні роботи... То вони проводять дослідження лікування чи дачі у Козині будують?
Якщо хто не в курсі, у нас Інститут експериментальної патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є. Кавецького НАН України має десь 4-5 поверхів.
Друге, чому програма не виконана взагалі, а жодних висновків, звільнень і виговорів, а просто "до відома". Це в країні, яка лідирує і по захворюваності і по онко-смертності.
Третє, ну і звісно у МОЗУ нема інших успішних недофінансованих програм, усі онко-препарати закуплено на 20 років наперед, онко-клініки оснащено на найвищому світовому рівні і в кожній стоїть по одному пет кт... У мене просто нема слів. Це все що треба знати про шмиглю і стєпашку.
Не там ищете зраду
В бюджете для выполнения всех расходов заложен дефицит 300млрд грн.
За счёт заимствований (и других источников) сейчас получается профинансировать дефицит на 100млрд.
Вопрос, откуда найдут ещё 200млрд. гривен до конца года для покрытия всех заложенных в бюджете расходов?
Скорее всего денег не будет и оплаты по этим расходам тоже не будет.
Так шо 105млн грн, которые не профинансировали на одну группу расходов, это семечки в сравнении от общей суммы в 200млрд грн которые были заложены в расходы в бюджете, но не будут оплачены в этом году.
Post automatically merged:
Насколько я понимаю, выше упомянутое перебрасывание средств с одной группы расходов на другую является типовой ситуацией когда не хватает средств для финансирования всех запланированных в бюджете расходов.
Такое неоднократно делалось и будет делаться и иногда подобное называют ещё секвестром бюджета.
Кто-то не успевает освоить выделенные средства (провести тендер, закупки, выполнить работы, принять и оплатить), а кто-то успевает освоить (или уже освоил) и за это надо заплатить, чтобы закрыть вопрос по финансированию.
Друге, чому програма не виконана взагалі, а жодних висновків, звільнень і виговорів, а просто "до відома". Це в країні, яка лідирує і по захворюваності і по онко-смертності.
idea, план тендерів складають і затверджують ще до початку наступного року. Те, що не освоїли всю суму не дивує. Таке часто в держустановах. Гірше, коли в кінці року керівники установ ці кошти собі на премії ділять.
Ви що, досі не зрозуміли, що замість медичних досліджень МОЗУ проводило і планує проводити будівельні роботи?
Врешті стало зрозуміло. У іншій статті написали, що йдеться про будівництво лабораторії для НІР, а там же багаторічний конфлікт між директоркою Колєснік та головлікарем Безносенком, яких я обох знаю. А НІР уже 5 років не вилазить з корупційних скандалів та постійних аудитів та перевірок, які самі ж корупціонери і проводять. Так що ніякої перспективи там не видно, окрім збільшення ціни автопарку під інститутом.
Але те, що міністр МОЗ не бореться за кошти і не збільшує бюджет міністерства, на відміну від міністерства інфраструктури, підчас пандемії, це діагноз.
Уверен, что они именно растут? Расходы на дороги и реставрацию главного корпусу ЛНУ имени Ивана Франка уже были заложены в бюджете, вот на них и перебросили финансирование.
Я ж не зря написал "подобное", т.к. называть можно по разному, но сути происходящих вещей это не поменяет - бюджет не выполняется и много расходов скорее всего останутся без финансирования.
Повторюсь, называй как хочешь. Не вижу смысла заниматься буквоедством.
Ответ - "не читал". Не вижу тогда дальнейшего смысла дискутировать о понятиях "секвестра бюджета", которого в данном случае тупо нет, в теме которая посвящена тому, как Супрун с командой продолжает прудить в штаны Нашему Простому Парню и его почитателям..
Понятно, эпоха постправды - увеличение расходов можно называть секвестром бюджета, а если тебе указывают на сделанную ошибку - надо затягивать песню "не все так однозначно"..
"Вчора на уряді було прийнято достатньо важливу постанову Кабміну, яка стосується внесення змін до програми медичних гарантій. Ми вчора збільшили капітаційну ставку для сімейних лікарів. Це ставка, яку сплачує держава сімейному лікарю за відповідно укладену декларацію між пацієнтом та лікарем. Раніше вона становила 600 грн 48 копійок, а зараз вона становитиме 651 грн 60 копійок", - сказав Степанов.
За його словами, якщо сімейний лікар має 1800 декларацій, які він уклав з пацієнтами, то він додатково отримуватиме близько 7 500 гривень. Степанов наголосив, що наразі сімейні лікарі мають велике навантаження через зростання кількості хворих на коронавірус.
Горецкий, особисто вважаю це не можливо. У теорії все красиво, на практиці - ні. Краще шукати цікаву для себе поліклініку, потім дізнатись у якій системі вони зареєстровані, потім обрати лікаря за порадою, а лише потім підписати з ним декларацію... Чи це усе можна зробити онлайн?! Велике питання і коштує чимало зусиль. Якщо треба для галочки, то, у принципі, можливо - helsi.me
Цей сайт використовує файли cookie, які допомагають персоналізувати Ваш контент і зберегти вхід в систему, якщо Ви зареєстровані.
Продовжуючи користуватися цим сайтом, Ви погоджуєтеся на використання нами файлів cookie.