Ну, бо там виходять значні суми, щоб заплатити за 5 років візу+ медичну страховку за усі 5 років. А я не заробляю стільки як @webivan, щоб таку суму сходу викласти.
Невже там такі непідйомні гроші? Просвятіть, будь ласка, скільки коштує віза на 5 років? Медичне страхування?
Схоже, це відповідь на запитання
webivan, чому люди їдуть до США, а не до Британії.
Знов таки, чому саме США, а не Ірландія, Мальта, Австралія, Нова Зеландія, Канада, Британія?
Тому що Ірландія та Мальта вже давно вичерпали свій ресурс щодо прийому біженців. Крім цього, в Ірландії жахливий клімат, особливо ближче до океанського узбережжя. Постійно йдуть дощі, в оселі дуже сиро. Пліснява на стінах у цій країні звичайна справа. І ще в Ірландії найдорожче житло у Європі. Австралія і Нова Зеландія приймає біженців тільки, якщо ці біженці мають родичів у цих країнах. У Канаді житло дорожче, ніж у США, а зарплати нижча, ніж у США, хоча в цій країні отримати українцю ПМЖ найпростіше.
США та Британія для українських біженців лише за спонсорською програмою, але знайти зараз спонсора у США набагато легше, ніж у Британії.
EBT food ~$500, EBT cash - не памятаю (можливо десь $100-$120).
А біженцям із Латинської Америки платять 2000$ + житло дають безкоштовно. Ось і порахуйте, скільки вже мільйонів біженців з Латинської Америки заїхало в США і скільки вони коштують країні? Сума виявиться явно більшою, ніж вистраждані 60 мільярдів для України.
Чому? Поїхав в Україну? Чи найкращу країну для біженства?
Це може статися, якщо ЄС щось таке зробить, тоді і Британія, можливо, але не точно, що також виявить свою лояльність до українських біженців. Навіть, якщо ЄС щось зробить, то у Британії умови будуть явно жорсткіші, ніж у ЄС.
І головне, щоб це сталося, треба щоб війна в Україні тривала ще, як мінімум 3 роки. І хоча передумов для закінчення війни не видно, але жити в очікуванні, що тобі дадуть ПМЖ чи громадянство – означає автоматично бажати продовження війни в Україні, що на мій погляд це нелюдсько, жорстоко та ігоїстично, тому я шукав би реальні можливості залишитися на ПМЖ у країні перебування, які не залежать від того, скільки часу триватиме війна в Україні, і для цього найбільше підходить Канада та США.