Автомобільна тема

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8

Паук

Пивовар
Команда форуму
Реєстрація
27.10.07
Місто
Полтава
Телефон
(M) forever

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Это был исчерпывающий список :)
Абсолютно в дірочку. Автівка у Львові - це дискомфорт і попобіль.
а мот/вєл?
Дуже залежить від району. В центрі також анріал, хоч і набудували велодоріжок. На вул. Зелена минулого року вся велодоріжка була в ямах, або запаркована...
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Колись давали знижку на пальне, мінералку, солодощі.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Практически за всю еду и напитки можно расчитваться балами
 
Реєстрація
15.12.08
Місто
Полтава
Телефон
Xiaomi Redmi 3
stryzhko что там с тачкой ? родственники кстати тоже задумываются, бюджет 6-7т

Ще в процесі вибору:)). Такий нюанс як автошкола й отримання прав паралельно йде)) Поки в Полтаві з таким бюджетом й забаганками візуально лише пару варіантів за місяць траплялося. А з переходом до технічної сторони й читанням форумів інколи й бажання пропадає брати б/у, але на новий логан з салону морально точно не готовий.
Сподіваюся, що ближче до літа вже з теоретичного вибору перейду на практичний.
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
stryzhko что там с тачкой ? родственники кстати тоже задумываются, бюджет 6-7т

Ще в процесі вибору:)). Такий нюанс як автошкола й отримання прав паралельно йде)) Поки в Полтаві з таким бюджетом й забаганками візуально лише пару варіантів за місяць траплялося. А з переходом до технічної сторони й читанням форумів інколи й бажання пропадає брати б/у, але на новий логан з салону морально точно не готовий.
Сподіваюся, що ближче до літа вже з теоретичного вибору перейду на практичний.
тут у людей в приоритете дизель и я пока не знаю насколько они готовы двигать планку вверх ...
напомните что годного на 6-7т в :
1) в Украине
2) в Европе
3 в США
?
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
stryzhko что там с тачкой ? родственники кстати тоже задумываются, бюджет 6-7т

Ще в процесі вибору:)). Такий нюанс як автошкола й отримання прав паралельно йде)) Поки в Полтаві з таким бюджетом й забаганками візуально лише пару варіантів за місяць траплялося. А з переходом до технічної сторони й читанням форумів інколи й бажання пропадає брати б/у, але на новий логан з салону морально точно не готовий.
Сподіваюся, що ближче до літа вже з теоретичного вибору перейду на практичний.
тут у людей в приоритете дизель и я пока не знаю насколько они готовы двигать планку вверх ...
напомните что годного на 6-7т в :
1) в Украине
2) в Европе
3 в США
?
за 6-7к дизель - це буде жмур з постійними головняками +постійно в нього треба буде топити гроші. За ці гроші зі свіжого щось це ZAZ Vida оптимально. Мені брат кума в Німеччині вибирав хороший Меган 3 дизель від 2014 року з пробігом до 150000 км. Так там в 11000$ не міг вкластись. Німці скупі і не будуть хороші машини дешево продавати. А тепер подивіться на РІА на них ціни. Такі мегани по 9 -10к уже у нас. Але то трупи зі змотаним пробігом. Я до того, що з Європи Вам ніхто нічого хорошого за ці гроші не прижене...
 

GLOOMER

Заблокирован
Реєстрація
02.10.08
Місто
Полтава
Я до того, що з Європи Вам ніхто нічого хорошого за ці гроші не прижене...
услугами посредника пользоваться не планировали, но если там в Европе все равно до 11т все равно ничего нормального нет, тогда я х.з. даже чем им помочь :(
 
Реєстрація
30.09.08
Місто
Вінниця
Телефон
Xiaomi 12 Lite
Я до того, що з Європи Вам ніхто нічого хорошого за ці гроші не прижене...
услугами посредника пользоваться не планировали, но если там в Европе все равно до 11т все равно ничего нормального нет, тогда я х.з. даже чем им помочь :(
є нормальні авто за 11к, я про меган 3 в універсалі писав, тільки на таке авто дивився, інші не розглядав.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Я собі тут знайшов авто.
Від зазначеної ціни відкиньте ПДВ - це приблизно 16%. На цю суму заплатити там можна розраховувати.

Перекупи зазвичай тусуються на майданчиках з продажу битих авто, бо вони дешевше і розмитнення дешевше. Більше можуть заробити.
 
Останнє редагування:

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
что годного на 6-7т
Брат в прошлом году летом взял Лагуну дизель 1.5, пробег 178 тык честный (пробивали), 2010 год, ровно 7000 у. е. Ездит без головняков.
Нормальна ціна для свіжопригнаної Лагуни тих років з таким пробігом.
 

GAS

Бесарабський бандерівець
Команда форуму
Реєстрація
11.09.14
Місто
Рені
Телефон
Xiaomi 12T
Да, 6-ступка, климат, 4 ЭСП, складывающиеся зеркала. И реально не бит, бампера естественно пошкрябаны, а так кузов близок к идеалу.
Нормальна ціна для свіжопригнаної Лагуни тих років з таким пробігом.
Вроде как бы и да, но попробуй найди с таким реальным пробегом и не шпаклёваную полусантиметровым слоем
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Старая машина на ручке - это не "минус к цене", а "плюс к цене".
Вообще, когда есть варианты выбора между механикой и автоматом - всегда выбирайте механику
За сомнительное удобство автомата вы заплатите трижды
1) ежедневная абонплата в виде более высокого расхода бензина
2) ежегодная плата обслуживание автомата, нормальные механические коробки вообще обслуживания не требуют, даже замены масла.
3) адски дорогой ремонт когда придет время. А оно придет обязательно. Вариант "куплю новую и продам еще до того, как сломается" тоже не взлетает. Падение рыночной цены со временем учитывает это, считайте что уже сломалось и заплатили падением цены..

Я когда-то прикидывал, что даже при маленьком пробеге 20тыс/год эксплуатационные расходы автомата больше примерно на 12-15тыс грн. Это плата за удобства.
Сомнительные удобства за такие деньги. Ну если ты в условиях Киева, то еще можно смириться с такой ценой(и то - хз, может лучше год ручку подергать, а потом AI на неделю в Египет на сэкономленное?), в его пробках действительно с автоматом удобнее. Но если это Полтава, то я вообще не в курсе что именно толкает людей к покупке автомата
Я последние годы сам езжу на автомате, но у меня выбора не было, в США эта модель ТОЛЬКО с автоматом. Сейчас я уже склоняюсь, что надо было брать другую модель VAG, там были варианты с автоматом и механикой.
 
Останнє редагування:

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Старая машина на ручке - это не "минус к цене", а "плюс к цене".
Ну как бы, продавцы на сайтах объявлений с этим не согласны... Для Киева только автомат, иихо, это же ад..(( А для Полтавы и т.д., согласен, пофигу.
 
Зверху