Акційні пропозиції Vodafone

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
idea, мой номер на базовых условиях (после перехода на SuperNet Unlim ни разу не был оплачен пакет услуг на месяц). Что посоветуете? Писать еще раз в чат и тормошить оператора?
 
Реєстрація
24.02.12
Місто
Запорожье
Телефон
M2007J20CG
Unlim на базовых, никаких трат - никаких предложений девять месяцев. Потратил две грн - пополните на 20 получите 260 + в мой водафон подарочные 90 гиг на 4 месяца (при оплаченной абонке).
 

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
idea, спасибо за совет! Когда придет СМС с результатом решения вопроса, напишу.
0.jpg
 

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell
  • Учасником Акції стає кожний новий абонент, який перейшов в мережу Vodafone Україна з послугою «Перенесення абонентського номеру».
  • ⦁ Для клієнтів Передплаченої форми: після переходу кожен новий абонент отримує додатково 1000 хвилин (на всі дзвінки у мережі та на інших операторів України) та 10 ГБ інтернету одразу після оплати місячного пакету послуг.
  • ⦁ Для клієнтів Контрактної форми (тільки для приватних осіб) 1000 хвилин та 10 ГБ надаються після переходу в мережу Vodafone Україна наступним чином: 1000 хвилин - кожного 1 числа місяця, при відсутності блокування за номером (у місяць підключення хвилини нараховуються пропорційно дням, що залишились до кінця місяця), 10 ГБ на 30 днів з моменту фактичного підключення кожного місяця при відсутності блокування за номером.
  • ⦁ Нарахування виконується щомісячно з моменту переходу і до кінця дії акції.
  • Після переходу Учасник акції отримує 1000 хвилин та 10 Гб одразу після оплати
    місячного пакету послуг
    для клієнтів Передплаченої форми обслуговування.
  • ⦁ Період проведення Акції: з 15.09.2021 р. по 31.12.2021 р.
 
Реєстрація
09.12.20
Місто
Херсонская обл.
idea, мой номер на базовых условиях (после перехода на SuperNet Unlim ни разу не был оплачен пакет услуг на месяц). Что посоветуете? Писать еще раз в чат и тормошить оператора?
У вас история 1:1 как была у меня в начале сентября, только у меня был тариф SuperNet Start на базовых условиях. Тоже предложили год связи за пополнение счёта от 10 грн и я на это повёлся, но как потом оказалось после общения с кошаками в чате, без первого ПЛАТНОГО подключения пакета на месяц фокус не удастся. :( Я подробно описывал в этом топике свою историю, начиная с этого поста).

Лично я забил и отправил номер на дальнейшую голодовку. Обидно, что в SMS-ке с этим предложением года связи за 10 грн умолчали такой важный нюанс, написав, что нужно "просто поповнити рахунок від 10 грн"
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.10.07
Місто
Днепр - Полтава
Через який канал вирішилось питання?
Чат в приложении My Vodafone.
А я же тебе писал, нефиг ждать. Тягай за хвост котиков. Сам был в такой ситуации. И только тягание за хвост котиков дало результат.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Передивлявся картки, зайшов на одну: а там оплачений пакет на місяць супернет анлім. Картка нова, прислала розетка разом із телефоном. Солив для моєї старушки, а воно саме...
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
 
  • Like
Реакції: Till
Реєстрація
30.05.12
Місто
Куренiвка
Телефон
C75,MC100,S930,Mi Max2
@Sanёk,Особенно интересно читать комментарии :eek:.Одним нравится КС, другим ЛС и особенно Лайка.
 

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Одним нравится КС, другим ЛС и особенно Лайка.
Но все переходят на водафон, потому что минуты и гибайты на месяц, а не 10 дней как у лайфа. А Киевстар и лайка не имеют таких мнп акций.
 
  • Like
Реакції: Till

Sanёk

Заблокирован
Реєстрація
20.04.13
Місто
Львів
Останнє редагування:
  • Like
Реакції: idea
Зверху