Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
16.11.10
Місто
Днепр
Телефон
Huawei E5770
Таким київстар лише бавиться. Водафон в цьому красавчик
На VF неверная тарификация наблюдалась на границе месяцев на контракте в случае, если уже начал пользоваться мегабайтами сверх пакета. Хотя может уже и пофиксили, но я в том году несколько раз составлял заявки на возврат средств. Посоветовали полностью выключать тлф на ночь на границе месяцев :)
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Кто в курсе - когда приходит такое предложение, то сколько оно обычно действительно дней? Не путать с действием самой скидки в 7 дней после пополнения на 10 грн.

У меня просто симка не в телефоне стоит и я хз сколько это предложение еще продлится. Сегодня пришло.

Якщо прилетіла така пропозиція на непоповнений тп 4джи смарт м з абонплатою 185грн, можливо активувати знижку при цьому вивести кошти з рахунку щоби не списали в рахунок абонплати?
10 гр залишаться на рахунку, зніметься 1 гр.85коп
Тобто можно закидати 200грн.?
З втрат: 1.85+3грн. на рахунку+15.84грн. за вивід на карту?
Головне питання встигну вивести поки не спишеться абонка?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Таким київстар лише бавиться. Водафон в цьому красавчик:yeee:
Та наче і ВФ бавився, чи я поплутав, добре якщо так.
Вже з місяць на рахунку трохи більше 3гр. Сім в мережі 4g і нічого не знімається. А от Києвстаром на тому тижні виникли проблеми при знятті коштів за абонку.
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Реєстрація
17.06.16
Місто
Київ, Шостка
Якщо базовi, то iнтернет там безкоштовний (але дуууууже повiльний)
Якщо нi, то дуже дивно, що не попали на десятку:
Тариф на деньУ разі користування
Інтернеткожні 200 МБ за 10 грн
 
  • Like
Реакції: baha

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Тобто можно закидати 200грн.?
*несу номер банківської картки*
Спочатку підключити знижку, поповнити рахунок на 10 грн, а далі, після нарахування місячного пакету, поповнюйтесь, на скільки хочете :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Якщо базовi, то iнтернет там безкоштовний (але дуууууже повiльний)
Якщо нi, то дуже дивно, що не попали на десятку:
Тариф на деньУ разі користування
Інтернеткожні 200 МБ за 10 грн
У мене якраз таки "якщо ні". Але ви приводите цінник при умові користування інтернетом. Водафон якось розпізнає основний трафік інтернету та трафік реєстрації у мережі.
 

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Pepto, Я хотів сказати те, що сказав. Вам тричі написали: поповніться на 10 грн. Я уточнив: підключити знижку, поповнитись на 10 грн, дочекатися нарахування місячного пакету вночі або по USSD-запиту самому штовхнути *101*444#. Якщо не спрацювало (вночі не зняло) - писати в підтримку, хай підключать. Нащо вам в цій схемі поповнюватись на 200 чи 15 грн - я хз. Може, у вас в умовах отримання знижки вказано "поповніться на суму місячної/денної абонплати", а не 10 грн? Тоді так і пишіть (або скиньте зняток).
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Ryo San, сорян, я не догрузив скрін.
Вимогою передбачено 200грн.
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-10-18-22-07-01-494_ua.vodafone.myvodafone.png
    Screenshot_2023-10-18-22-07-01-494_ua.vodafone.myvodafone.png
    366.5 КБ · Перегляди: 57

Ryo San

Plutoid
Реєстрація
27.08.22
Місто
Київ
Телефон
moto g54 5G (XT2343-6)
Ryo San, сорян, я не догрузив скрін.
Вимогою передбачено 200грн.
Еге-еге, редагування - наше все ;)
В такому випадку я б поповнився на 200 грн десь після 06:00, (опціонально - зачекав 15-30 хв максимум), зробив зняток про поповнення, вивів кошти і чекав мани небесної нарахування хвилин. Якщо до вечора нема - писати в підтримку.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
08.07.23
Місто
Тараща
Телефон
Pixel 4 XL
Номер неосновний, планувався після списання бонусів Vodafone повернути взад в Ліфон. Зараз думаю)
Вміють привабити :)
Я би брав, в мене водафон також не основний, але наразі вихідні дзвінки з нього зараз, бо туди прийшло РБА дешевше ніж на КС платити кожен місяць.
 
Реєстрація
22.02.23
Місто
Радивилів
Ryo San, з 6:00 до якої години оптимально?
Я думаю, що закинь 200, так вони зразу нарахують абонку? Вона зараз не підключена.
Може краще не ризикувати, а кинути 15грн, далі нарахують денний а надалі вже 200, а потім виведення?
 
Зверху