Акційні пропозиції Vodafone

Реєстрація
22.03.13
Місто
Львов, Украина
Блін, в мене не виходить підключити акцію. На рахунку достатньо коштів, натискаю в додатку Хочу рік без абонплати, відразу пропонує поповнити рахунок (а я вже не хочу туди гроші закидувати). Чи по умовам після кнопки потрібно обов'язково на вартість року поповнити?
в мене підтримка сама нажала))
гроші на рахунку були, не встиг зоглядітися як злизало 390грн і моментально підключило РБА
 
Останнє редагування:

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128
Alik iv, могу подсказать лайфхак: если у вас есть номер lifecell с тарифом Единый или с тарифом, в котором отключена оплата дневной абонки (через *103#), закидываете деньги с Vodafone на lifecell (комиссия будет намного меньше), а после с lifecell на карту через Paycell. Так комиссия будет ниже, чем напрямую выводить с SharPay на карту. Сам часто так делаю, когда нужно вывести деньги с Киевстар, Vodafone на банковскую карту.
с lifecell на карту через Paycell який коміс ?
 

Merida

Заблокирован
Реєстрація
31.05.20
Місто
Ужгород
Телефон
Samsung Galaxy M32 6/128

cat

Реєстрація
31.08.13
Місто
Сумы
Телефон
iPhone 11, lifecell

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис
Блін, в мене не виходить підключити акцію. На рахунку достатньо коштів, натискаю в додатку Хочу рік без абонплати, відразу пропонує поповнити рахунок (а я вже не хочу туди гроші закидувати). Чи по умовам після кнопки потрібно обов'язково на вартість року поповнити?
Тому що чітко прописана черговість, що і як робити

Screenshot_20221209_071529_ua.vodafone.myvodafone.jpg

Спочатку п.1, потім п.2 і ніяк не навпаки.
 

Roman_UA

linux user
Реєстрація
24.06.09
Місто
Київ / Житомирська обл. / ČR
Телефон
Samsung / OnePlus
Андрюх@dp.ua, а якщо на рахунку вже є гроші або частина грошей? Звичайно, водафону вигідно, щоб закинули ще) Тож для нас, юзерів, краще було б навпаки, спочатку гроші на рахунок, а потім тиснемо кнопку замовлення.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
для нас, юзерів, краще було б навпаки, спочатку гроші на рахунок, а потім тиснемо кнопку
Навпаки. Саме через те, що спочатку замовив (через котиків), потім закинув гроші, я і отримав можливість штовхнути ще один пакет, в день закінчення РБА (з декількох спроб).
 
Реєстрація
05.12.11
Місто
Харьков
на Водафон 4G Smart XL за 300 грн пришло предложение ГБА за 360 грн. Номер не полочный и только оплатил пакет на месяц. Хорошие сапоги, надо брать 🤔
 

Вкладення

  • Screenshot_20221209-111943_1.jpg
    Screenshot_20221209-111943_1.jpg
    185 КБ · Перегляди: 66
  • Screenshot_20221209-111915_1.jpg
    Screenshot_20221209-111915_1.jpg
    199.2 КБ · Перегляди: 67

len_non

Заблокирован
Реєстрація
02.01.14
Місто
Деражня
Телефон
Google Pixel 4xl
Ні, але діяла акція 100 грн до кінця року, підключати рба на йому не буду, так як це не основний номер, було б там більше на других то ще б подумав а так 150 хвлин то ні про що.
 

Саранча

Заблокирован
Реєстрація
14.07.22
Місто
Киев
Зверху