Домашній Інтернет 4G

vlady

Модератор
Команда форуму
Реєстрація
24.07.18
Місто
Київ
Телефон
iPhone 11
Домашній Інтернет 4G

Високошвидкісний домашній Інтернет без кабелів.

Робота з дому, покупки на дивані, перегляд HD-фільмів, ігри. Всі це важливо і не може чекати.

lifecell тепер надає швидкий, надійний і майже безлімітний інтернет с тарифним планом "Домашній Інтернет 4G", який діє по всій Україні.

Потужний 4G забезпечуватиме швидкий Інтернет для всіх членів вашої родини.

Насолоджуйтесь інтернетом до 9999 ГБ на 4 тижні. Це реально! Жодних хитрощів, жодних обмежень швидкості, жодних прихованих умов. Трафік може використовуватися лише через роутери, придбані зі стартовим пакетом "Домашній Інтернет 4G".


Як підключити?
lte-home-internet-ua.jpg
Тарифний план "Домашній Інтернет 4G" від lifecell за 150 грн/4 тижні плюс вартість роутера.

Якщо вам не сподобається, ви зможете повернути роутер протягом 2 тижнів.

Запитання та відповіді
Що таке Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Тариф «Домашній Інтернет 4G» використовує ту ж мережу 4G, на якій працюють смартфони lifecell, в залежності від наявності сигналу у вашому місці знаходження.

Ви отримуєте послугу через маршрутизатор, який перетворює сигнал 4.5G у Wi-Fi і забезпечує сигнал Wi-Fi, доступний всім пристроям у вашій оселі.

Чому мені варто використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Причин може бути кілька:
  • Жодних кабелів для інтернету вдома
  • Спільне використання домашнього інтернету з іншими пристроями викликає проблеми, коли ви працюєте з дому, здійснюєте відео дзвінки або дивитеся фільм
  • Час від часу підключення вашого провайдера недоступне, і вам необхідне резервне підключення
  • Ви постійно переміщуєтеся та хочете носити свій інтернет з собою
  • Ви просто хотіли б бачити менше кабелів навколо
Як я можу придбати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете замовити його онлайн. Інструкцію дивіться на сторінці послуги.

Де я можу використовувати Домашній Інтернет 4G від lifecell?
Ви можете використовувати його в будь-якому місці, де доступний сигнал 4.5G від lifecell.

Що входить в пакет послуг Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
9999 ГБ.

Чи є обмеження швидкості для Домашнього Інтернету 4G від lifecell?
Ні, обмеження швидкості немає.

У мене є свій власний маршрутизатор. Чи можу я використовувати на ньому Домашній Інтернет 4G від lifecell?
«Домашній Інтернет 4G від lifecell» надається/постачається разом з маршрутизатором. Послуга не працює на інших маршрутизаторах або мобільних телефонах.

На яку швидкість я можу розраховувати?
Швидкість може варіюватися в залежності від місця розташування, рівня і доступності сигналу, часу доби та інших факторів. Очікується, що середня швидкість завантаження становитиме 15 Мбіт/с, що достатньо, наприклад, для HD-фільмів, відео дзвінків.



 

Zak

Реєстрація
10.03.18
Місто
Київ
Телефон
Samsung GalaxyS23 Ultra
Звонил на 111, не активируется. Звонок на 5433 идёт, если позвонить на эту симку говорит номер тимчасово не обслуговуеться

Техподдержка в чате сказал, что симкарту может активировать только тот человек, который её выдал т.е. диллер лайфселл отправивший модем с симкартой. Осталось ждать пока он обработает запрос от лайфа на активацию симкарты.
Останній раз коли активовував сімку, для активації потрібно оплатити першу абонплату. Дзвінки і інша лабуда не активовули сімку. Тож раджу поповнити і оплатити першу абонку,якщо таке можливо. Перш за все можна поговорити ще з оператором для уточнення. Я кілька днів мучився з активацією.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
29.11.09
Місто
Днепр
Телефон
Sony Xperia E3
Техподдержка в чате сказал, что симкарту может активировать только тот человек, который её выдал т.е. диллер лайфселл отправивший модем с симкартой.
Включили?
Да, на следующий день позвонил им, сказали сим уже активна надо её еще вставить в телефон и активировать звонком 111
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
19.07.21
Місто
Ужгород
Привіт, спільното) Отримав я свій роутер (нарешті, через три тижні кожнодневного створення нових замовлень на сайті Лайфселу. Впевнений - продали, шоб не дзвонили так часто). Моделька Huawei b535. По процедурі - роутер дійсно йде зі спеціальною сімкою, яку потрібно активувати через 111 в телефоні. Потім починають приходити смс з підтвердженнями. ІНТЕРНЕТ НЕ РОБИТЬ В ТЕЛЕФОНІ, виходу в нет нема. Далі встатвив сімку в роутер - тут вже все запрацювало. По роутеру - працює в Ужгороді, різниці між простим LTE та LTE A не бачу. Швидкості варіюються від 10мб до 60мб в залежності від часу дня. Мій старий роутер видава ті самі показники. По обмеженості теж поки нічого сказати не можу - треба тестувати. Вцілому, покупкою задоволений.
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Реєстрація
19.07.21
Місто
Ужгород
стандартні операції - контроль трафіку, смс, вай-фай юзери, налаштування. Меню вже нове, до цього був huawei b315, там все було трохи простіше, але то діло привички. Телефонувати не можна з цього роутеру.
 
Реєстрація
19.07.21
Місто
Ужгород
ЛК від Лайфселу - все те саме, що для простого номера по інформації.
Пише тарифний план "4G Домашній Інтернет".
По наповненню лише ця інформація -
Тарифний пакет ІнтернетуБезліміт
Поки обмежень нема. Швидкості від 10-20 мб в день до 30-60 у нічний час.
 

onakis

©️
Реєстрація
24.03.20
Місто
Дружковка
А по приёму сигнала, эти роутеры лучше ловят чем смартфон на раздаче? Или так же?
Думаю что купить, роутер или смартфон на раздачу
 
Реєстрація
17.01.20
Місто
RayonD
А по приёму сигнала, эти роутеры лучше ловят чем смартфон на раздаче? Или так же?
Думаю что купить, роутер или смартфон на раздачу
У меня стоял alcatel hh70 и сравнивал с ми макс 3 практически одинаковая скорость и никакой разницы, сейчас стоит хуавей b593s-12 норм.. К роутеру просто можно внешние антенки подключить тем самым улучшить приём сигнала.
 
Останнє редагування:

FlashUA

---
Реєстрація
13.04.10
Місто
Запорожье
Телефон
Pixel 7 Pro
Кто пользуется данным предложением, роутеры действительно не залочены только на Лайф? Можно использовать других операторов?
 
Зверху