Здоров'я і все, що з цим пов'язано

Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
анальгин, зеленку, йод,
Перше, дані препарати є умовношкідливими і у Європах заборонені/не випускаються. Друге, це т.зв. безрецептурні препарати. При чому ви їх можете будь-де купувати без звернення до лікаря.
Так що моя відповідь, не зобов'язані, хоч я і не лікар...
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
Учора був у лікаря спеціаліста і сімейного. Обидва внесли у хелсі призачення, але по 1-2 умовно-рецептурних препарата, на папірцях 5-6.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
анальгин, зеленку, йод,
Перше, дані препарати є умовношкідливими і у Європах заборонені/не випускаються. Друге, це т.зв. безрецептурні препарати. При чому ви їх можете будь-де купувати без звернення до лікаря.
Так що моя відповідь, не зобов'язані, хоч я і не лікар...
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
Учора був у лікаря спеціаліста і сімейного. Обидва внесли у хелсі призачення, але по 2 умовно-рецептурних препарата, на папірцях 5-6.
Мама - диабетик, раз в месяц выписуют лекарство {действующее вещество}, в хелси его не заносят
 
  • Like
Реакції: idea

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Думал, возможно что-то поменялось. Т.е., если назначают даже анальгин, зеленку, йод, то на это тоже обязаны выписать рецепт?
Прочитав це і згадав, що мені колись розказував один знайомий, що в Штатах, в аптеці без рецепта не продають жодних ліків. Навіть, елементарно, коли болить голова чи зуб, то обезболююче нема де купити, хоч здихай. Треба йти до лікаря, щоб він виписав рецепт.
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro
Навіть, елементарно, коли болить голова чи зуб, то обезболююче нема де купити, хоч здихай
Это не так, именно аспирин и ибупрофен и продают без рецептов (ну и пластыри с БАДами). Остальное да, по рецепту.
idea, спасибо, интересно. Только, я так понимаю, вот это вот "в окремих випадках" делает это рекомендацией, которой можно не придерживаться.
Ну а если про де-факто, а не про де-юре, все знакомые по-настоящему хорошие врачи говорят, что бывает по-разному и, например, аспирин рекомендуют вообще заказывать из Польши.
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
plebis, у мене є дуже хороший закордонний лікар "останньої надії", який консультує мене по вотсапу і надає лише усні рекомендації. То він моїй мамі призначав раніше кардіомагніл, як найбільш чистий та безпечний, як і панадол. Тепер же каже, байдуже який аспірин, аби доза підходила.
Можливо, між іншим, завдяки його експериментальному призначенню, та й усім іншим лікарям, цього місяця святкуватимемо 5літню виживаємість.
 
Реєстрація
08.12.18
Місто
Одесса
мені колись розказував один знайомий, що в Штатах, в аптеці без рецепта не продають жодних ліків. Навіть, елементарно, коли болить голова чи зуб, то обезболююче нема де купити, хоч здихай
Ему чего, Тайленол не продали? Это фантастика!
 

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
raptor, мне 2 года назад в аптеке в Тель-Авиве, когда у меня на улице прихватило сердце, аптекарша не продала нитроглицерин. На чистом русском объяснила, что без рецепта "...могу продать Вам таблетки типа валерьянки, которые Вам точно не помогут". Так что в цивилизованном мире только хардкор: доктор - и рецепт.
 
  • Like
Реакції: idea
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
Гудзак, ага, при чому візит до лікаря на серпень. Теж мені цивілізація!
То як ви вижили? Швидка?
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
В мене сімейний лікар з приватної клініки, коли я хворів консультував мене по телефону і на вайбер надсилав на бланку з печаткою свої призначення. Фрагмент.
Снимок.PNG
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
В мене сімейний лікар з приватної клініки, коли я хворів консультував мене по телефону і на вайбер надсилав на бланку з печаткою свої призначення. Фрагмент.
Переглянути вкладення 39707
Во, это отлично. А что за бланк? Утвержденная форма или произвольная? Название есть бланка|формы?
 
Реєстрація
05.07.18
Місто
Бровари
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
В мене сімейний лікар з приватної клініки, коли я хворів консультував мене по телефону і на вайбер надсилав на бланку з печаткою свої призначення. Фрагмент.
Переглянути вкладення 39707
Во, это отлично. А что за бланк? Утвержденная форма или произвольная? Название есть бланка|формы?
А яка різниця? Фото рецепта це вже не рецепт, так само як ксерокопія паспорта це не паспорт.
 
Реєстрація
29.03.10
Місто
Київ
Телефон
Samsung M12 (Life, Lyca)
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
В мене сімейний лікар з приватної клініки, коли я хворів консультував мене по телефону і на вайбер надсилав на бланку з печаткою свої призначення. Фрагмент.
Переглянути вкладення 39707
Во, это отлично. А что за бланк? Утвержденная форма или произвольная? Название есть бланка|формы?
А яка різниця? Фото рецепта це вже не рецепт, так само як ксерокопія паспорта це не паспорт.
Просто щоб не диктувати рекомендації в телефонній розмові, надсилає їх в письмовій формі (скан) на бланку із своєю печаткою.
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
где-то ж врач должен фиксировать назначение лечения и пациенту должен же какой-то "документ" подтверждающий назначения...
В мене сімейний лікар з приватної клініки, коли я хворів консультував мене по телефону і на вайбер надсилав на бланку з печаткою свої призначення. Фрагмент.
Переглянути вкладення 39707
Во, это отлично. А что за бланк? Утвержденная форма или произвольная? Название есть бланка|формы?
А яка різниця? Фото рецепта це вже не рецепт, так само як ксерокопія паспорта це не паспорт.
Нашел в интернете - "При необходимости или по просьбе пациента врач может распечатать консультационное заключение, содержащее раздел с назначениями, в частности назначением лекарств. В данном разделе указывается информация о выписанных лекарствах и номере электронного рецепта."
 

Себастьян Перейро

торговець чорним деревом
Реєстрація
09.08.09
Місто
Михайлівка
Телефон
Lenovo P2
  • Like
Реакції: idea

Гудзак

Хатуль мелумад - тварина типу кіт, що йде ланцюгом
Реєстрація
29.01.14
Місто
Першотравенськ (Січеславщина)
Телефон
Moto G9+; Moto G5+
Гудзак, ага, при чому візит до лікаря на серпень. Теж мені цивілізація!
То як ви вижили? Швидка?
Народними засобами обійшлося. :cool: Трішки спиртного, яке ми придбали в найближчому магазині на тому ж бульварі. І оскільки це був вечір, і тамтешній народ нічим не здивуєш, розпили ту пляшку безпосередньо і своєчасно посеред натовпу. "Алкоголь, принимаемый в медицинских целях, полезен в любых количествах". Ну, а за пару годин ми вже дошкандибали до хати - де я й накинувся на свої ліки, що здуру не переклав з "аварійної" кишені одніх штанів до других. Сам винен.
 

Бурун

Заблокирован
Реєстрація
22.03.15
Місто
Рівне
idea, не согласен, когда болел 3 раз ковилом, выписывали рецепт на антибиотик, сбросили на Вайбер.
 
Зверху