Как найти своё призвание,цель и смысл в жизни

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Просто наслаждайтесь жизнью и не творите себе кумира ( культа ) . Даже накопление битка ( золотого тельца ) побоку
Это что, и свинорылить теперь нельзя? :(
Если это приносит Вам удовольствие ( наслаждение , приятные эмоции ) , то почему бы и нет . Вы же делаете это не ради прибыли , а для собственного удовлетворения своим хобби :lol::lol:
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Процес є матеріальним, бо його можна виміряти. А церква кнедликив пропагує зректися матеріального.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
І ващє, не робіть культу з їжі. А також не робіть культу з бухла, побутових мийних речовин тощо. ))
Сенсей, а с чего робыть культ то?...
Не робіть культу з нічого матер'яльного взагалі.
А секас - це матеріальне/фізичне, чи таки духовне?
 

sprintload

Заблокирован
Реєстрація
06.04.19
Місто
Odessa <->Одесская
Телефон
Gygabyte Gsmart Rio R1 Assistant AP747 Huawei E1550 Huawei 3531
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
мат
Процес є матеріальним, бо його можна виміряти. А церква кнедликив пропагує зректися матеріального.
В процесі процесу можуть виникати матер'яльні артефакти, але витрачати життя на матер'яльні фетиші - це відверта ****, чи марнотратство.
 
Останнє редагування:

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
витрачати життя на матер'яльні фетиші - це відверта х*ня, чи марнотратство.
И это нам говорит человек, у которого
Дружина хоче S20+. Трохи жаба давить віддавати 23000 грн. Є азійські моделі зі знижками. Скажіть, чи хтось вже ними користувався, як вони?
 

Остап

Заблокирован
Реєстрація
15.02.09
Місто
Днепр
Телефон
Doogee X30
А с чего взяли, что тот аппарат - именно фетиш, а не удобный коммуникатор и средство связи?
Тогда бы так и было сказано - хочет удобный коммуникатор и средство связи. Но нет, указана конкретная модель, и к ней еще найдены "заменители" в виде азиатской версии, потому как дорого. И значит некоторое материальное все таки не чуждо.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
витрачати життя на матер'яльні фетиші - це відверта х*ня, чи марнотратство.
И это нам говорит человек, у которого
Дружина хоче S20+. Трохи жаба давить віддавати 23000 грн. Є азійські моделі зі знижками. Скажіть, чи хтось вже ними користувався, як вони?
Тут справа у камері та датчиках - дружина захоплюється фотомистецтвом. S20+ виявився найприйнятнішою моделюю спосеред всіх (до речі, взяв за менше 19к), крім того для неї смартфон став основною конячкою у навчанні (екран, батарея, простір, процесор). Тут справа у потребах, а не у бажанні мати обов'язково Ґнусмас останньої моделі. Азіатська модель, як не дивно, виявилася доступнішою EU моделі, при цьому з певними функціональними перевагами (сховище більше). Я також дотримуюся думки, що раз на 3-4 роки в сучасному конзюмеристському світі треба замінювати основні інструменти комунікації, які у спадок переходять батькам (трохи почистити, замінити батарею, перепрошити й може ще 3-4 роки служити).
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
  • Love
Реакції: drmz
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Я також дотримуюся думки, що раз на 3-4 роки в сучасному конзюмеристському світі треба замінювати основні інструменти комунікації
Ну ось, фетіш, ти байки травиш...
Причина в батареї та иноді в nand-пам'яті. Два роки тому побачив Fairphone - спочатку захопився, але характеристики печальні...
 

Priser

Все буде Україна!
Реєстрація
13.10.08
Місто
Павлоград
Телефон
Samsung S10e, Snapdragon
Тут справа у камері та датчиках - дружина захоплюється фотомистецтвом.
Так можна сказати про будь-яку покупку. Ніхто не скаже: " я купив Land Cruiser, тому що це для мене фетіш і я просто викинув гроші". Він скаже: я ціную свою безпеку і полюбляю виїзжати за місто, саме тому мені потрібний такий автомобіль. )

Іншими словами: якщо ти відмовляєшся від якоїсь покупки, тому що "це дурість та марнотратство" - це зовсім не означає, що так воно і є для людини, яка цю покупку здійснила.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
Тут справа у камері та датчиках - дружина захоплюється фотомистецтвом.
Так можна сказати про будь-яку покупку. Ніхто не скаже: " я купив Land Cruiser, тому що це для мене фетіш і я просто викинув гроші". Він скаже: я ціную свою безпеку і полюбляю виїзжати за місто, саме тому мені потрібний такий автомобіль. )

Іншими словами: якщо ти відмовляєшся від якоїсь покупки, тому що "це дурість та марнотратство" - це зовсім не означає, що так воно і є для людини, яка цю покупку здійснила.
Не знаю, чи це правильне порівняння, бо лендкрузер вимагає дорогого обслуговування й більше для понтів, якщо порівняти, скажімо, з Тойтою. На мій погляд, фетиш - це, коли аж слинки течуть, щоб купити останню модель твого улюбленого бренду, коли саме покупка та милування ним приносять задоволення, а поява нової моделі знову виносить на нові перегони й так без зупинки :) Це як те золоте телятко з Біблії, яскравість якого затьмарює помисли людей про своє призначення у цьому світі :)
 

plebis

why so serious?
Команда форуму
Реєстрація
26.10.07
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 10 pro

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
лендкрузер вимагає дорогого обслуговування й більше для понтів, якщо порівняти, скажімо, з Тойтою
Може, таки Ренжровер? Ніт, це Тойота - галімий понт, набагато дорожче по ціні та обслуговуванні, ніж Деу-Лайнос... :) knedlyk, ти сам собі суперечиш такими порівняннями. Якщо користувачу Ренжа треба саме такі характеристики, які в нього є, то не можна його обвинувачувати в понтах.
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
лендкрузер вимагає дорогого обслуговування й більше для понтів, якщо порівняти, скажімо, з Тойтою
Може, таки Ренжровер? Ніт, це Тойота - галімий понт, набагато дорожче по ціні та обслуговуванні, ніж Деу-Лайнос... :) knedlyk, ти сам собі суперечиш такими порівняннями. Якщо користувачу Ренжа треба саме такі характеристики, які в нього є, то не можна його обвинувачувати в понтах.
Можливо, тойоти теж бувають різними ;)
 
Зверху