Оператор з найкращим покриттям (тема для флуду №2)

Лучшее покрытие у


  • Кількість людей, що взяли участь в опитувані
    216
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Вопрос к активным юзерам водафон и лайфселл на территории Львова и области. Подумываю сменить киевстар на лайфселл или водафон как основной и хотел узнать мнение форумчан - кто из них имеет лучшее покрытие и лучше качество интернета 3-4g во Львове и области? Поделитесь опытом и наблюдениями ))
На скільки знаю у Львові з водафон проблем покриття вистачає...Принаймні своїй кумі телефоную поки вона там на Лайф...На рахунок 4ж нічого не скажу, бо в неї телефон його не підтримує. Рахую все таки телефонія має бути основною функцією оператора, а це у водафон там не дуже...Регіон Київстар і лайфа, цим все сказано
 
Реєстрація
22.11.09
Місто
Львів
Телефон
Samsung S24+
Вопрос к активным юзерам водафон и лайфселл на территории Львова и области. Подумываю сменить киевстар на лайфселл или водафон как основной и хотел узнать мнение форумчан - кто из них имеет лучшее покрытие и лучше качество интернета 3-4g во Львове и области? Поделитесь опытом и наблюдениями ))

Про водафон просто забудьте. 3/4G в межах цільцевої Львова, і то з купою дир. Далі по області суцільний Edge, ну за вийнятком кількох райцентрів які покрили нарешті за останні пів року сучасними технологіями.
Лайф практично килимовий на львівщині в 3ж, з 4ж ситуація сумніша
 
Реєстрація
29.03.18
Місто
🟦🟨
Телефон
Піксель
На скільки знаю у Львові з водафон проблем покриття вистачає...Принаймні своїй кумі телефоную поки вона там на Лайф...На рахунок 4ж нічого не скажу, бо в неї телефон його не підтримує. Рахую все таки телефонія має бути основною функцією оператора, а це у водафон там не дуже...Регіон Київстар і лайфа, цим все сказано

Перевірено особисто, що по місту, що по області зараз у ВФ навіть краще за Київстар покриття, дуже добре покриття в дорозі. Я би рекомендував брати саме його.
Якщо шукаєте ще більшої економії і вам не дуже важливі високі швидкості інтернету, візьміть 3Моб, який працюватиме в роумінгу ВФ.

PS Київстар досі привабливий для багатьох, у т.ч. й для мене, лише його послугою "Домашній Київстар".
 
Реєстрація
03.04.16
Місто
Львів
Телефон
Samsung Galaxy S22 ultra
От власне з київстаром все не дуже весело у Львові. Дірки є. Трчніше, не дірки, а провали в швидкості, коли мережа 4ж, а швидкість або мінімальна, або взагалі не відбувається передача даних. І це в центральній частині міста на відкритому просторі. Ще й до того тарифи якісь такі.... ну, не те, щоб не було змоги платити за зв‘язок, але корі порівнюєш, що за ті самі кошти інший оператор дає в 10 разів більше послуг, то з‘являється відчуття... обманутості ;)
Друним теоефоном є контракт лайт від водафон, на разі не помітим відчутної різниці в якості з київстаром, але на рахунок області мабуть правда - там водафон переважно в 2ж, в якому інтернет завжди був мертвим.
 
Реєстрація
22.02.18
Місто
Запорожье
Телефон
LG V60 V600EA
Каменское. Скорость просто шикарная. Пинги шикарные. да, стека пустая, но...



Есть правда но. Покрытие ужасное, БСок мало по сравнению с КС и ЛС и те, что есть смотрят себе под нос. В помещениях даже в центре Е, трасса до Днепра - Е, когда у КС и ЛС - ЛТЕ. Как-то так. Зато летает и пинги низкие :(
БСок мало по сравнению с лайф? Что я сейчас прочитал? В том же Запорожье у лайф покрытия толком нет. Оператор для связи на улице. Что на работе что дома все время в эдж. В любой маркет зайди связи нет вообще. Сравнивать водафон с лайф вообще некорректно. Кстати по данным регулятора на сегодня в Запорожье
4ж станций
У Киевстар 203
У водафон 202
У лайф аж 99.

3ж станций
У Киевстар 204
У водафон 188
У лайф 107
Хуже лайфа только дохлый 3моб у которого вообще 42 видимо для них 42 заветное число ответ на вопрос жизни смерти и вообще. )))

И тут становится все ясно.

Какое вообще покрытие может быть когда станций тупо в два раза меньше?
Единственно с чем соглашусь это да на трассе Запорожье-Днепр у лайф действительно телефон чаще ловит 3ж в то время как водафон сидит в эдж. Насчет Киевстар не знаю. И то эта инфа по состоянию на лето 2019.
 
Останнє редагування:

EricX

Morpheus
Реєстрація
26.10.07
Місто
Івано-Франківськ
Какое вообще покрытие может быть когда станций тупо в два раза меньше?
Элементарно, Ватсон. Если частот у оператора "А" больше, чем у оператора "Б", то оператору "А" не обязательно ставить такое же количество БС, как и у оператора "Б". Можно поднять мощности и "накачать" сектора передатчиками.
P.S. Хотя SNR(особенно в аплинке) никто не отменял :)
 
Останнє редагування:
Реєстрація
02.08.14
Місто
Чоп-Ужгород
Телефон
Iphone 13 pro
Є кілька "але"...У лайфа абонентів менше, частоти як на мене "чистіше" і передатчики шурують по максимуму. Київстар до прикладу при дзвінках навіть по Ужгороду валиться в едж, хоча БС там теж не перевантажені(місто червоне) Траси Лайф меншою кількістю нормально криє в 3ж, чого не скажеш про двох інших слонів. З водафон взагалі "диво" БС в 3/4ж більше всього, але покриття за 1км від БС вже майже немає. Судячи з Ужгородського району Закарпатської області і Борзнянського району Чернігівської області, там де є покриття Лайф, воно частіше всього виграє у конкурентів навіть при дзвінках.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Хто постійно користується Лайфселом. Наскільки вірно твердження, що в багатьох селах і взагалі по Україні "у глубінці" у Лайфсела є місцевість без покриття? (А у Київстар або Водафон в тому місці хоча б 2G точно ловить).
 
Реєстрація
08.06.12
Місто
Одесса
Одесская область. пгт Выгода.
Не знаю как сейчас, но год назад, имея все вышки от трёх операторов работал нормально только Лайф, иногда Водафон.
КС категорически терял сеть, даже звонки.
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Можна і інакше поставити питання. Чи є такі люди, у яких виключно Лайфсел і другу SIM Київстар/Водафон вони із собою не возять для підстраховки? Що раптом в Україні десь не буде покриття Лайфсел.
 

Dawn

Nokia - Connecting People
Реєстрація
02.09.17
Місто
Київська область
Телефон
Nokia 515 Black
Хто постійно користується Лайфселом. Наскільки вірно твердження, що в багатьох селах і взагалі по Україні "у глубінці" у Лайфсела є місцевість без покриття? (А у Київстар або Водафон в тому місці хоча б 2G точно ловить).

У мене в селi (~35 км вiд Києва) та в двух сусiднiх лайф ловить набагато краще за iнших, стабiльний 3G всюди. Зв'язок (навіть 2G) зникає лише в примiщеннях з товстими стiнами (наприклад, магазини) та глибоко в лісі.
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Хто постійно користується Лайфселом. Наскільки вірно твердження, що в багатьох селах і взагалі по Україні "у глубінці" у Лайфсела є місцевість без покриття? (А у Київстар або Водафон в тому місці хоча б 2G точно ловить).
Дуже навіть правдиве твердження.
Раніше сімкою для інтернету використовував Водкафон, тепер Лайф.
Так от в багатьох селах замічав що немає ні Лайфа, ні Водафона, а Київстар впевнено видає Edge, або й навіть слабкий 3G.
Говорю про Тернопільську і Хмельницьку область (сині регіони).
 
Реєстрація
19.07.17
Місто
Київська область
Телефон
Poco X3 Pro 8/256
Дуже навіть правдиве твердження.
Раніше сімкою для інтернету використовував Водкафон, тепер Лайф.
Так от в багатьох селах замічав що немає ні Лайфа, ні Водафона, а Київстар впевнено видає Edge, або й навіть слабкий 3G.
Говорю про Тернопільську і Хмельницьку область (сині регіони)
Тобто користуватись Лайфселом можна, але для підстраховки бажано мати SIM Київстар/Водафон хоча б на вхідні?
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Тобто користуватись Лайфселом можна, але для підстраховки бажано мати SIM Київстар/Водафон хоча б на вхідні?
Якщо переміщуєшся по країні, то бажано мати сімки всіх трьох операторів, бо покриття в жодного не ідеальне. А якщо постійно перебуваєш у зоні впевненого прийому, то достатньо мати 1 сімку. Вирішуй сам, згідно своїх потреб.
 
Реєстрація
27.09.08
Місто
Запорожье
Телефон
iPhone
С 2017 года пользуюсь одним оператором лайфселл. Если где-то по селем и пропадает, то и ладно. Всё равно эти места проездом. Но, я и не стремлюсь быть на связи 24/7.

Зато в городе, где есть связь, всегда lte. А не как у остальных эпизодически. И постоянно валится в 3/2G.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
Но, я и не стремлюсь быть на связи 24/7
Так и запишем: ЛС - оператор для тех, кому не особо то и нужна связь 24/7... Отличная ниша, имеет право на существование. (y) "Нет связи - ну и ладно, не очень то и хотелось, пойду посплю..";)
 
Зверху