Організація відеонагляду

Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
mrfrimen, це пародія на відеонагляд.

Дешева рибка, погана юшка.
2000 это дешево???
Ну если вы не торгуете напрямую с Китаем то дешево, мне показывали прайс на аналог дахуа 25$ 8 мп (точнее более простая линейка )
какая модель? это отповая цена или можно в розницу взять?
 

portable

Заблокирован
Реєстрація
30.12.14
Місто
Киев
Телефон
Xiaomi A2 Iphone 13 pro
mrfrimen, це пародія на відеонагляд.

Дешева рибка, погана юшка.
2000 это дешево???
Ну если вы не торгуете напрямую с Китаем то дешево, мне показывали прайс на аналог дахуа 25$ 8 мп (точнее более простая линейка )
какая модель? это отповая цена или можно в розницу взять?
Это закупка знакомого, который прожил 15 лет в Китае, в Украину пока не наладил поставки
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
какой класс скорости карты памяти надо ставить в камеру? 10 или может UHS?
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
какой класс скорости карты памяти надо ставить в камеру? 10 или может UHS?
Смотреть характеристики камеры, а именно какой максимальный (или нужный конкретному пользователю) поток она выдает. Под него и брать карту.
 
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
какой класс скорости карты памяти надо ставить в камеру? 10 или может UHS?
Смотреть характеристики камеры, а именно какой максимальный (или нужный конкретному пользователю) поток она выдает. Под него и брать карту.
ну если усредненный вариант? камера имеет разрешение 1920×1080 Full HD (2Мп)
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
ну если усредненный вариант? камера имеет разрешение 1920×1080 Full HD (2Мп)
10 класа вистачить. Але краще щось таке:


На жаль, немає зараз в продажу серії Transcend Premium, я їх називаю "Правий Сектор" - червоно-чорні, в десятках камер стоять і не дохнуть. Самсунги, Тіми, Сандіски дохнуть. І взагалі, вибору microsd майже немає..😳🙁
 
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
На жаль, немає зараз в продажу серії Transcend Premium, я їх називаю "Правий Сектор" - червоно-чорні, в десятках камер стоять і не дохнуть. Самсунги, Тіми, Сандіски дохнуть.
В мене, якраз, є негативний досвід користування червоно-чорною картою. Купив, покористувався, ну дуже мало, менше місяця часу, і здохла.
Post automatically merged:

10 класа вистачить.
Воно-то вистачить, але я б брав на перспективу. Вже не раз доводилось карту пам"яті (з тих, які довго живуть, звичайно) переставляти з одного девайса в інший. Тому, краще нехай буде швидша зразу, щоб потім не шукати.
 
Останнє редагування:
Реєстрація
04.10.13
Місто
Тернопіль
Телефон
Xiaomi RN8T, iPhone 7+
Реєстрація
23.12.21
Місто
Киев
А подскажите как узнать умеет камера быть точкой доступа или нет? Хочу поставить её в месте без интернета и нужно к ней подключается по вифи
А то купил камеру а она без вифи
 
Реєстрація
14.02.14
Місто
Киев
Порадьте надійну камеру для квартири. В принципі стандарті вимоги - WiFi, нічна зйомка, апка для отримання нотіфок про рух у квартирі або коли зник сигнал, можливість віддаленого перегляду та запису на серверах виробників, а не лише на SD карту.
 

Tsarsky

Never sleeps
Реєстрація
05.09.09
Місто
Киев
marvel, якщо всередині квартири, то Imou Ranger 2 (4Mp).

Зі знижкою допоможу.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
А я би не брав "робота", краще "кубик" з wifi, від Hik або Dahua, але з обʼєктивом 2.8mm, щоб бачити зразу всю кімнату. Робота крутити набридне дуже швидко. Ішні фунукції ті самі.
 

SP777

I am a rumor
Реєстрація
09.03.09
Місто
Харьков
Телефон
Samsung S20 FE Snap
А я би не брав "робота", краще "кубик" з wifi, від Hik або Dahua, але з обʼєктивом 2.8mm, щоб бачити зразу всю кімнату. Робота крутити набридне дуже швидко. Ішні фунукції ті самі.
У кубика даже больше возможностей может быть. Например, PIR датчик движения.
Но тут мало вводных данных. marvel надо определиться, что именно и как он хочет видеть, где есть возможность поставить камеру, подвести питание и т.д.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
можливість віддаленого перегляду та запису на серверах виробників
Оце зразу "відмова" - недешеве задоволення. Дешевше буде свій сервер влаштувати, якщо це так принципово. У 90% карти буде достатньо. Має сенс, якщо спиздять саму камеру, але це вже таке..
Post automatically merged:

от павербанка может несколько дней работать.
Что такое несколько дней, пролетят быстро, это разово "подсмотреть" пойдет, а на постоянку не вариант.
 
Зверху