Підбір комплектуючих для настільного ПК

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Есть те кто
Он же вроде без кулера идет даже в бокс версии
13900K йде без кулера.
Тогда про какой штатный охлад идёт речь?
Той, що йде в комплекті з 13900.
Понял, не доглядел, что проц без K. Я думаю, включив OCCT например, сразу будет понимание, почему этот кулер в комплекте не нужен от слова вообще.
 
Реєстрація
31.07.08
Місто
Днепр
Телефон
Sams S24U / iPhone 15+
Он же вроде без кулера идет даже в бокс версии
13900K йде без кулера.
Тогда про какой штатный охлад идёт речь?
вроде штатный Laminar RH1 там.
Все равно тротлить будет, на такой камень хотя бы среднюю башню нужно ставить
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Intel I9 13000 зі штатною жужалкою, яка на диво тихо працює.
Нельзя такие процы держать под боксовым кулером, оу него PL2где то 220w и tau около 60сек
Те будет бустится на 220w в течении минуты, а потом уходить на штатные 65w tdp
С боксовым проц будет троттлить и не выходить с базовых 2Ггц, и смысл тогда от i9?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
06.03.23
Місто
Суми
Доброго всім дня. Порадьте, будь ласка, системник в бюджеті до 20-22 к. Вимоги не дуже жорсткі - веб серфінг, перегляд відео, молодший син в ігри грає, але нічого особливо вибагливого немає, але то мабуть тимчасово, так як нинішній системник ще той "динозавр". За нинішніми залізом якось не спостерігав, але схиляюся до Ryzen 5 (бюджет, та і майже всі машинки раніше були на AMD), iможе й помиляюсь.
P.S. Збрехав, перший ПК був ZX Spectrum, зібраний власноруч. 😊
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
Якщо Ryzen з інтегрованою графікою, то це 5600G, а в нього PCI-E 3.0 що буде вузьким місцем коли ви захочите поставити дискретну відяху.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Ryzen 5 7600 з 32 ГБ і SSD 1 ТБ і виходить близько 22 тисяч. От тільки треба ще ж корпус із БП і періферію.
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
Доброго всім дня. Порадьте, будь ласка, системник в бюджеті до 20-22 к. Вимоги не дуже жорсткі - веб серфінг, перегляд відео, молодший син в ігри грає, але нічого особливо вибагливого немає, але то мабуть тимчасово, так як нинішній системник ще той "динозавр". За нинішніми залізом якось не спостерігав, але схиляюся до Ryzen 5 (бюджет, та і майже всі машинки раніше були на AMD), iможе й помиляюсь.
P.S. Збрехав, перший ПК був ZX Spectrum, зібраний власноруч. 😊
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
А мені от не сподобалося в цій збірці лише один SSD маленької ємності і пам'ять DDR4. Проте досить непогані відюхи пропонуютсья. Якщо без ігор, то може краще більший SSD+HDD, мамку з DDR5 і відповідну пам'ять плюс Ryzen 5 7600?
 
Реєстрація
27.10.07
Місто
Краматорск/Лиман
Телефон
Xiaomi Mi 9 Lite
А мені от не сподобалося в цій збірці лише один SSD маленької ємності і пам'ять DDR4. Проте досить непогані відюхи пропонуютсья. Якщо без ігор, то може краще більший SSD+HDD, мамку з DDR5 і відповідну пам'ять плюс Ryzen 5 7600?
Действительно чего б при бюджете 22к не взять проц за 10к без видеоядра, и плату с памятью за 8к
 

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Pahan2k, навіщо брати останнє покоління якщо мова йде про обмежений бюджет? Щоб потім відвалити нормально грошей за DDR5? Якщо є мета зібрати максимально потужний комп за доступний бюджет то треба десь робити компроміси як з новизною компонентів (включаючи бувших у використанні) так і новизною в плані технологій.
 

Pahan2k

Заблокирован
Реєстрація
25.11.18
Місто
Запоріжжя
Телефон
Xiaomi Redmi Note 7
Pahan2k, навіщо брати останнє покоління якщо мова йде про обмежений бюджет? Щоб потім відвалити нормально грошей за DDR5? Якщо є мета зібрати максимально потужний комп за доступний бюджет то треба десь робити компроміси як з новизною компонентів (включаючи бувших у використанні) так і новизною в плані технологій.
Аби потім мати широкі можливості апгрейду. А якщо не брати останнє покоління, то я б взагалі дивився на б/в. Це значно дешевше.
 

Maxxx

Ябкодрочер)
Реєстрація
01.12.08
Місто
Київ
Телефон
iPhone 12 Pro Max
1500 грн, я вважаю це не так і багато.
Це майже 10% від зазначеного бюджету.. Може й небагато.. :unsure: Апгрейдити й DDR4 можна буде, а за 7..10 років вже треба буде міняти всю платформу, а не займатись дрочевом. Переплатити за новинку з перспективою апгрейду - це не дуже розумна ідея..
 

rikky

ремонтник
Реєстрація
29.03.10
Місто
Шостка, Украина.
Телефон
Iphone 15
1500 грн, я вважаю це не так і багато.
Це майже 10% від зазначеного бюджету.. Може й небагато.. :unsure: Апгрейдити й DDR4 можна буде, а за 7..10 років вже треба буде міняти всю платформу, а не займатись дрочевом. Переплатити за новинку з перспективою апгрейду - це не дуже розумна ідея..
я не кажу в розумінні цього компа, сам факт в словосполученні "відвалити нормально грошей за DDR5".
 
Зверху