Свавілля Київстар

Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
crocodile ви не праві. Я повертав гроші з номера передплати, котрий був зареєстрований на паспорт. Ніяких проблем не було взагалі. Написав заяву на повернення коштів, де вказав номер мого банківського рахунку. Через тиждень гроші повернули.
 
Реєстрація
23.01.22
Місто
Коломия
slavik, Так, номер контрактний, я це знаю. Контракт буде закриватися, а залишок грошей прийдеться повернути.
Я вчора хотів розірвати контракт, менеджер сказав дочекатися коли на рахунку буде біля 100 грн, бо залишок анульовується, кошти ніяк вивести не можливо
 

Baldman

Разом з UMC ©1998
Реєстрація
19.11.11
Місто
Київ
Телефон
Redmi Note 8 Pro
Я вчора хотів розірвати контракт, менеджер сказав дочекатися коли на рахунку буде біля 100 грн, бо залишок анульовується, кошти ніяк вивести не можливо
Якщо Київстар не повертає авансові гроші, то в нього зовсім кепські справи. Це вже не помилка білінгу чи неуважність абонента. Зараз багато адвокатів залишилися без роботи. Рано чи пізно в нього будуть судові справи. Можливо, Київстар вже готують до націоналізації.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
crocodile ви не праві. Я повертав гроші ...
Про ваш випадок я нічого не казав. А от якщо цей поважний пан напише, що йому мовчки розірвали договір та повернули близько двох тисяч, тоді я визнаю свою неправоту. До речі, в мене теж є 19-річний досвід спілкування з Київстаром.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
crocodile, ну я в апреле прошлого года закрывал контракт с 2000 грн на счету. Пришлось общаться с "группой поддержки" по телефону, долго отговаривали, но в итоге контракт закрыли, деньги вернули.
 

crocodile

Алігатор
Реєстрація
10.12.15
Місто
Харьков
Телефон
Tecno CAMON 18P
crocodile, ну я в апреле прошлого года закрывал контракт с 2000 грн на счету. Пришлось общаться с "группой поддержки" по телефону, долго отговаривали, но в итоге контракт закрыли, деньги вернули.
Так я об этом и говорю. За свои деньги придется сражаться. Просто так их не отдадут. Но сражаться стоит, будут действительно заманчивые предложения. Мне, например, сделали предложение, от которого невозможно было отказаться, хотя ранее я просил гораздо меньше, и мне отказывали.
 

vlad_g

Старший ухилянт
Реєстрація
06.11.09
Місто
(Маріуполь) -> Кривий ріг
Телефон
POCO M5
crocodile, ну не прям "сражаться", а выслушать "суперпредложения" и вежливо отказаться. На всё 5 минут разговора, и "зеленый свет" работнику магазина на закрытие. Без звонка, конечно, не хотели сами закрывать
 

dzidzio

Генерал Свинорильських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Сімкарти, що Кіста заблокувала внаслідок минулорічного переїзду на новий "Глюкнг".
Поличний Діджус, нічосі витримка, як в елітного віскі)
Йолупи не хотіли обмінювати на сімки 4G, бо PUK був надрукований не на холдері, а на папері. Понабирають дітей на роботу і не навчать.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Мне, например, сделали предложение, от которого невозможно было отказаться, хотя ранее я просил гораздо меньше, и мне отказывали.
Так це супер-лайфхак: кладеш на рахунок 2000, тоді звертаєшся за поверненням коштів і закриттям контракту і отримуєш пропозицію, якої ніколи б не отримав.
 
Реєстрація
29.01.20
Місто
Вараш
Телефон
Xiaomi Redmi Note 8 Pro
slavik, Так, номер контрактний, я це знаю. Контракт буде закриватися, а залишок грошей прийдеться повернути.
Я вчора хотів розірвати контракт, менеджер сказав дочекатися коли на рахунку буде біля 100 грн, бо залишок анульовується, кошти ніяк вивести не можливо
Самі вони ніколи пропонувати повернути гроші не будуть. Кажете, щоб дали бланк заяви на повернення коштів, і вони мовчки дають. Скажемо так: в києвстарі, коли ви знаєте свої права і ставите перед працівниками законні вимоги, вони діють по закону, якщо ви прав своїх не знаєте, то відповідно працівники починають валяти дурня.
 

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Самі вони ніколи пропонувати повернути гроші не будуть.
Відколи таке? Більше 5 років тому закривав контракт. Співробітники Київстар пояснили, що можуть переказати кошти на будь-який банківський рахунок в Україні. Зазначив ОТП, протягом місяця кошти повернулися.
 
Реєстрація
26.06.20
Місто
Ужгород->Британщина
Телефон
Moto
Підкажіть будь ласка, а дзвінки на Lycamobile не входять у перелік хвилин на "інші мережі"? Бо в мене ще хвилини є, а чомусь зняло 3 грн...
 

Операция "Ы"

Заблокирован
Реєстрація
18.07.20
Місто
Харьков
Телефон
Nokia 6.1 Plus
Підкажіть будь ласка, а дзвінки на Lycamobile не входять у перелік хвилин на "інші мережі"? Бо в мене ще хвилини є, а чомусь зняло 3 грн...
Есть такое - это СупэрСыла от КС. 091 и 094 любят кушать.
 

Вкладення

  • 092.png
    092.png
    11.9 КБ · Перегляди: 67

Кочевник

Ховрах-Терорист
Команда форуму
Реєстрація
30.01.08
Місто
Київ, Львів
Телефон
Sams Note 20 Ultra + S8
Реєстрація
21.08.16
Місто
Львів
Телефон
Redmi 9
Читав , що тут писали якісь заяви на Київстар. Чи є від цього якийсь ефект ? Заявка висить від листопада, нічого не роблять лише міняють кінцевий термін.
 
Зверху