Я вважаю, що треба називати речі своїми іменами. Війну веде росія, солдати ворога - російські.Мне вообще неприятно употреблять "Россия" в правильном варианте. Как можно чаще пишу как раз вот упомянутое "на болотах", чуть реже "страна агрессор", изредка - рф (маленькими буквами, но, случается, и большими). "На России" - один из наименее употребительных мной вариантов.
московія, рф, русня - теж ок.
Використовуючи інші слова типу орки чи країна-агресор, країна-окупант, підо**** ми фіксуємо негативні асоціації саме з цими словами. Звідтілля і будується історія з поганими орками і харошими рускімі. Бо словесно "поганими" ми називаємо в контексті когось іншого не називаючи при цьому росіян - росіянами.
Ще. Згадав як (до 24 лютого) якийсь дагестанець борець жалівся, що якщо дагестанець досяг якихось успіхів на світовій арені, то у російських змі таких дагестанців називають росіянами (у хорошому контексті), а якщо мова йде якісь заворушення чи кримінал, то їх називають вже кавказцями і т.д.
Тобто російська імперська політика призводить, що якщо хтось хороший, то він русскій, а якщо злочинець, то хто завгодно, але не росіянин.