Реєстрація
29.05.09
Місто
Kyiv
Телефон
Samsung A72
monobank | Universal Bank
www.monobank.ua || ✎ FAQ на базі β-тестування
0 (800) 205-205 по Україні, +380 (44) 237-2060 із-за кордону || ✉ [email protected] загальні питання
iNET-банкінґ тільки мобільні застосунки
— — —
☝️ історія «покращень» || P2P-перекази й комісійна винагорада || «кухня» кредитних рішень
 
Причина: шапка
Останнє редагування модератором:
Реєстрація
30.03.10
Місто
Миколаїв,0512
Телефон
Redmi 5Plus,Redmi Note8T
У нашому Банку широкий спектр послуг, ми будемо раді, якщо ви будете користуватися всіма можливостями картки, такі як оплата в торгових точках, кафе та інтернеті.
окей :ROFLMAO:
Ну все логічно. Якщо робити операції як звичайний користувач - є шанс, що банк не буде до вас уважно придивлятися.
Я завжди так і робив: то депозит розмістив, то в магазині якусь покупку зробив. І все нормально.
monobank мені лише один раз заблокував вихідні (видаткові) операції: я змінив смартфон (був Redmi 4 Pro, став Redmi 5 Plus)
і не подивився на лист в GMail.
А там треба було підтвердити, що це я.
Депозит на 62 000 грн я не міг переоформити - довелося писати в підтримку, і вже тоді все запрцювало.
Причому додаток писав "ти потрапив в обмеження, твої видатки більше за видатки 98% українців. Тому ми тимчасово обмежили тебе" :ROFLMAO:
1698328219954.png

1698328231574.png
 
Останнє редагування:

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Вчера вечером пытались украсть деньги с белой карты.

photo_2023-10-27_10-17-25.jpg
Денег на карте хватало для проведения транзакции. но сработала защита несанкционированной оплаты в интернете.
Ранее были оплаты с нее на площадке e-bay.
Есть ли смысл предпринимать какие-то действия - типа обращения в банк или перевыпуск?
 

LiquidStrm

>/dev/null
Реєстрація
06.09.19
Місто
Banderstadt
Телефон
LG v60 5G
Може ви робили ставку на аукціоні, і по його завершенні платформа намагалася списати гроші за вашу купівлю?
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Нет, ставок не было. Я бы помнил про это.

Upd:
Память подсказывает, что обращение в банк равносильно блоку ВСЕХ карт, с последующими заменами.
Самостоятельный перевыпуск пока тоже делать не стану, помню были описаны случаи попытки списания на только выпущенных картах.

Прихожу к выводу, что главное держать ВЫКЛЮЧЕННОЙ оплату в интернете.
Включать только на момент проведения транзакции.
Собственно всегда так и делал, теперь точно знаю что НЕ ЗРЯ!

Интересно, как обошли динамический CVV ?
 
Останнє редагування:
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Самостоятельный перевыпуск пока тоже делать не стану, помню были описаны случаи попытки списания на только выпущенных картах.
Геніальне рішення. Картка вже скомпрометована, але перевипускати не буду, бо нова картка може якимось магічним чином бути скомпрометованою на момент випуску :ROFLMAO:
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
А ничего, что карта привязана к куче сервисов?

Ключевое слово "пока"! Если будет попытка повторного списания, то конечно придется перевыпустить....
 
  • Like
Реакції: fnm

Howl

Да трам же тарарам!
Команда форуму
Реєстрація
06.11.11
Місто
Краматорський р-н
Телефон
POCO F5, LG V30S+ ThinQ
kapetan, попробуй уточнить в поддержке площадки.

помню были описаны случаи попытки списания на только выпущенных картах.
Если на ресурсе создан токен, то при обычном перевыпуске эти токены автоматом обновляются и закрепляются на новую карту. Происходит это на стороне МПС.

Интересно, как обошли динамический CVV ?
Если на ресурсе после первой оплаты создан токен, то повторный его ввод не требуется.
 
Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
А ничего, что карта привязана к куче сервисов?

Ключевое слово "пока"! Если будет попытка повторного списания, то конечно придется перевыпустить....
О так, ну нафіг перевипускати скомпрометовану картку, бо її ж передодавати у сервіси :ROFLMAO:
Ну і як там кажуть 1 раз не ... скомпрометована картка. Правила безбеки банків же придумали не для безпеки клієнтів, а щоб створити їм незручності. Ось якщо буде друга спроба то можна пожумати про перевипуск, а якщо вона ще і буде успішною - то взагалі без варіантів:ROFLMAO:
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Howl, спасибо огромное, про токены забыл!
Это именно то что я хотел выяснить! Заблокировал в приложении списание (токен) с этой карты на ибее.

webivan,
Волков бояться - в лес не ходить! Нужно понимать, что делаешь и как это работает.
А то с горяча можно вообще от банка отказаться ;)
 

Андрюх@dp.ua

Пенсіонер
Реєстрація
14.02.08
Місто
Дніпро - мій рідний дім
Телефон
дивись підпис

Sem

Реєстрація
06.07.14
Місто
Тернопіль
Телефон
Apple iPhone 11
У мене з приватом було. При тому, що я не свічу карту максимально. Але списання було 0,00 Амазон веб сервіс. Приват блоканув карту автоматом.

Як банк дізнався, що я цього не робив. Зразу заблокували карту і сказали ТІЛЬКИ ВИПУСК НОВОЇ.
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Вітаю.
Хто стикався з проблемою переказу грошей з картки моно на приват. Спочатку виконується переказ потім відміна сама йде. Чого так може бути?
 
Реєстрація
27.01.17
Місто
Н.-Северский
Телефон
Samsung M21
Срок действия на привате свежий? Получатель часом не в санкциях?
Картку приват недавно отримали
Перевірити чи активована вона, і зновуж таки у списках підсанкційних чи не значиться особа (достатньо щоб імя прізвище по батькові співпало і буде блок). Але думаю краще напряму до підтримки банку звернутись.
 

Strategist

Vodafone
Реєстрація
04.07.20
Місто
Львів
Телефон
Realme C55 Rainy Night
Пишуть складноші з Приватом. Спілкувався с монобанком.
 
Останнє редагування:

Bebobi

Заблокирован
Реєстрація
04.01.22
Місто
Ужгород
Телефон
Pixel 5
Вітаю.
Хто стикався з проблемою переказу грошей з картки моно на приват. Спочатку виконується переказ потім відміна сама йде. Чого так може бути?
У мене таке було коли платив на картку привата з моно, але це був підприємець (кафе). Платіж повертався бо у них було дуже багато платежів на картку і приват більше не хотів приймати.
 
Реєстрація
23.03.15
Місто
Київ
Телефон
OnePlus 7T
Вчера вечером пытались украсть деньги с белой карты.

Переглянути вкладення 57399
Денег на карте хватало для проведения транзакции. но сработала защита несанкционированной оплаты в интернете.
Ранее были оплаты с нее на площадке e-bay.
Есть ли смысл предпринимать какие-то действия - типа обращения в банк или перевыпуск?
Тебя самого лучше бы заблокировать, а не карту.
Ты Make Offer продавцу на Ebay, он согласился, но ты не оплатил
 

m.ksy

Пассивный пользователь
Реєстрація
20.03.20
Місто
RV
Вітаю.
Хто стикався з проблемою переказу грошей з картки моно на приват. Спочатку виконується переказ потім відміна сама йде. Чого так може бути?
декілька днів тому було таке з переказом на карту пумб, два перекази з моно повернуло, а коли потягнув пумбом - пішло норм
 
Зверху