Глюки Київстар

Реєстрація
26.10.07
Місто
London
Телефон
Samsung Galaxy S20
Во-вторых сам Киевстар заявил(их ни кто за язык не тянул),что обновление IT-систем будет проводится в период с 30.09 по 02.10. Сегодня уже слава Богу 08.10.
О ну Київстар глючив навіть коли не анонсував великого оновлення. А тепер з їх підходом неперервної інтеграції(Хуяк-хуяк і продакшн), вони будуть хіба що змінювати один одного

В-третьих я полтора года назад сознательно перешёл в Киевстар от Интертелекома(услуга MNP).
То чудово, значить алгоритм знаєш.

В-четвёртых по моей проблеме есть обращение в Киевстар и создана соответствующая заявка.Это к вопросу о "ваше ниття нічого не змінить".
Прогнозую їх відповідь: "Дякуюємо за зверенення, у якості компенсації за тиждень без зв'язку ми на вибір даруємо вам 20 смс по Україні на 2 дні :trollface:, або 100 бонусів за поповнення рахунку на 300 гривень(Правда вони не нарахуються і у якості компенсації ми таки дамо вам 20 смс по Україні на 2 дні, ще й отримаємо попнення на 300 гривень)"
 
Реєстрація
03.09.22
Місто
Одеса
Телефон
iPhone15 Pro
Був сьогодні в ЦОА, хотів взяти сім для планшета як суперсилу.
Сказали, що зараз неможна, якщо дадуть сімку, то основна відключится. Коли полагодять - не знають
Если не секрет...В каком ЦОА были?
 
Реєстрація
31.08.12
Місто
Одесса
Телефон
OnePlus 6T
Був сьогодні в ЦОА, хотів взяти сім для планшета як суперсилу.
Сказали, що зараз неможна, якщо дадуть сімку, то основна відключится. Коли полагодять - не знають
Если не секрет...В каком ЦОА были?
Одесса, на королева (южный рынок)
 

Morino

Користувач
Реєстрація
19.02.16
Місто
Львів
По 466 попередили що є труднощі при здійсненні дзвінків, вихід в інтернет та робота деяких послуг.
 
Реєстрація
16.10.13
Місто
Хмельницький
Телефон
Samsung A54
Уже третій день зв'язку Київстар в Південно-західному районі Хмельницького практично немає. Виручає Лайфселл.
Да, БС Київстар мертві по місту, коли електрика пропадає. Лайфселл є і буває Водафон підключається по нацроумінгу.
 

monter

Україна понад усе!
Реєстрація
22.07.09
Місто
Черкаси
Телефон
Redmi Note 11S 6/128
Ще кілька років тому у всіх операторів акумуляторів вистачало на 4 години, а зазвичай на одну. Не думаю, що щось змінилося у кращу сторону. Але раніше на аварії їздили хлопці з генератором (і сиділи грали у карти поки не відновиться живлення), зараз не знаю як.
 
Реєстрація
31.07.16
Місто
Харьков
Телефон
Nokia X2-02
Ще кілька років тому у всіх операторів акумуляторів вистачало на 4 години, а зазвичай на одну. Не думаю, що щось змінилося у кращу сторону. Але раніше на аварії їздили хлопці з генератором (і сиділи грали у карти поки не відновиться живлення), зараз не знаю як.
Раніше бачив як в одному місці, на околиці Харкова, при БС (можливо ВФ), постійно працював генератор.
 
Реєстрація
24.02.13
Місто
Одесса
Ще кілька років тому у всіх операторів акумуляторів вистачало на 4 години, а зазвичай на одну. Не думаю, що щось змінилося у кращу сторону. Але раніше на аварії їздили хлопці з генератором (і сиділи грали у карти поки не відновиться живлення), зараз не знаю як.
Раньше тарифы были выше, поэтому было выгодно приехать с генератором.
 

Kritik

Имею мнение...
Реєстрація
21.09.08
Місто
Odessa
По корпорации обнулили все кредитные лимиты. Учитывая, что лимиты были не на одну тысячу грн., и связь по всем номерам нужна - попадос. Пришлось "распечатать" кредитку Привата, благо там по прежнему "довоенный" лимит.

До КС пока еще не дозвонился. Хотелось бы узнать, в связи с чем такой "подарок".
 

dzidzio

Генерал Ухилянтських Військ
Реєстрація
23.04.19
Місто
Волочиськ
Телефон
iPhone 14
Уже третій день зв'язку Київстар в Південно-західному районі Хмельницького практично немає. Виручає Лайфселл.
Да, БС Київстар мертві по місту, коли електрика пропадає. Лайфселл є і буває Водафон підключається по нацроумінгу.
Як де.
В нас вчора з 19:15 до 4 ранку не було світла. Київстар був найживучіший з всіх:
Лайф потух за хвилин 30, Водафон за 2 години, Київстар через 2 години пропав інтернет і працював далі тільки на дзвінки.
 
Реєстрація
28.04.20
Місто
Львів
Телефон
Meizu
не проходять вихідні дзвінки, перехід в нац роумінг допоміг.Можливо з тривогою повязано, а мож співпало.
 
Реєстрація
26.02.16
Місто
Київ
Третій тиждень намагаємося перевести корп номер на есім і фіг
Уже тричі координатору приймають заявку, підтверджують, що послуга уже доступна, дають посилання на чат, а в чаті посилають нафіг - послуга для корпи недоступна.
Вони там між собою хоч можуть домовитися?
 

Romalegri

Дідусь з ковінькою
Реєстрація
19.09.22
Місто
Київ
Телефон
Прихильник Самсунгів
А я навпаки, жодної заявки не подавав, а ось таке "що це було?" отримав.Screenshot_20221013-162519_Messages.jpg
 

kapetan

Старий моряк
Реєстрація
17.06.11
Місто
Київ
Телефон
Moto G9+
Теж оримав аналогічне повідомлення, швидше за все глюк.
В особистому кабінеті перевірив, все добре.
 
Зверху